Jump to content

oglinzi BMW autodimm-electrochrom


dep

Recommended Posts

mi s-au furat oglinzile !!! de pasti... ambele !!! in procesul verbal de constatare cei de la politie au scris ca valoarea daunelor e de 150lei !!! si am fost tare frustrat cand am aflat cat costa de fapt... sticla (1573lei/buc - BMW Autotransilvania)... sa nu mai vorbesc de ansamblu care regleaza sticla - ca bineinteles ca l-a rupt cand le-a furat...

 

recomand sa nu incurajam cumpararea de echipamente - "ieftine" - de provenienta dubioasa, de la "prieteni" - pentru ca e usor cand cumperi - si esti multumit ca ai luat produsul x la 30% din pretul lui... dar lucrurile se schimba total cand vezi ca-ti lipsesc tie...

banuiesc ca in momentul in care nu o sa mai merite efortul hotului - in varianta in care nu mai are cui vinde bunurile... se orienteaza spre altceva...

 

orice sfat de protejare a masinii e binevenit...

Link to comment
Share on other sites

Din pacate oglinzile si stergatoarele nu prea ai cum sa le protejezi decat neexpunandu-le sustragerii.

Insa asta e foarte greu. Eu am noroc ca locuiesc la casa, la birou parcarea e supravegheata, prin oras nu parchez decat ziua, la vedere, in parcari la supermarcheturi la fel.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.