Jump to content

vand e46 320 d


Toto_1

Recommended Posts

Proprietar, vand bmw 320 d, 150 cp, 6 trepte, stare foarte buna, pleoape, schimbator de M, cadrane ceasuri bord de M, aer conditionat, geamuri electrice, radio cd sony, airbag-uri, scaune sport, senzori de parcare, km reali, folie neagra, itp si rovinieta valabile, jante de aluminiu pe 16",proiectoare cauciucuri bune, 4 cauciucuri iarna, alarma cu pager, folie pe stopuri . Urmatoarele piese sunt schimbate recent : amortizoare zachs, bielete, placute de frana bosch, filtre mann si ulei bmw .

Usor negociabil

 

Sunt din Bucuresti .

 

Pret 7999 euro

 

Dragos

 

0723214216

post-11333-0-26544400-1305925226_thumb.jpg

post-11333-0-49794700-1305925247_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

interiorul arata a mult mai mult de 164.000.....

Parerea ta, daca ai pe cineva la reprezentanta bmw iti dau seria de sasiu si verifici cand a fost ultima rev in Germania si la ce numar de kilometri, dupa faci o aproximare cu cat are ea acuma .

 

Pozele au fost facuta fara sa curat masina sau sa dau cu silicon ceva ca sa arate bine.

 

Se poate verifica masina, eventual si la kilometrii din cheie, cu toate ca citeam pe aici pe forum pareri ca si aceia s-ar da inapoi .

 

Am la ea 2 chei + 1 de service .

Link to comment
Share on other sites

dupa volan are cam 250k km, am vazut la 330k km cu volanul asemanator. Iar stopurile alea sunt :fear:

Stopurile alea sunt cu folie pe ele...depinde de gusturi...se pot da jos, mie imi plac asa, cad bine si cu folia de la masina si cu coloarea acesteia .

Si daca era volanul proaspat imbracat atunci cati kilometrii dadeai ? 50.000 ca e volanul nou ?Prefer sa o las asa sa vada posibilul viitor proprietar masina in starea ei naturala, mergi pe targ si ai sa vezi ce masini sunt acolo, facute de vanzare sa ia ochii la...

 

Rog sa se ceara pe topic doar detalii legate de masina, parerile personale nu au rost .

Link to comment
Share on other sites

Daca nici tu nu esti sigur de km, cum pot eu sa fiu? Nu te acuza nimeni de nimic, dar la cum arata volanul, 160k km nu are, nici nu am zis sa o faci ca in vitan. Nu baga silicon in ea orice i-ai face, ia solutii mate.
Link to comment
Share on other sites

Daca nici tu nu esti sigur de km, cum pot eu sa fiu? Nu te acuza nimeni de nimic, dar la cum arata volanul, 160k km nu are, nici nu am zis sa o faci ca in vitan. Nu baga silicon in ea orice i-ai face, ia solutii mate.

Eu sunt sigur de kilometri, cand am luat-o am verificat-o la o cunostinta la Bavaria cel din Baneasa, mi-a scos fisa de la ei din sistem, avea 15000 km in tara intr-un an de zile ( de la ultima revizie din Germania), gandind logic nu avea cum sa faca in tara intr-un an mai mult de 15-20-25.000, iar de dat inapoi nu o dadea nimeni 10k .

Iar de bagat nu bag nimic in ea, o sa o las asa, cu 200 ron o face o firma de detailing ca noua, sa luceasca tot la ea, asa se fac masinile second la un dealer unde lucrez eu, dar eu unul nu as cumpara o masina cosmetizata, asta inseamna ca ascunde ceva .

Link to comment
Share on other sites

cadrane ceasuri bord de M

 

ceasurile sau cadranele nu-s de M si nici nu au cum sa fie de M deoarece la benzinare difera si la M au alta culoare.

sunt doar niste inele de tuning care costa 100 RON.

 

nici la 250mii km nu am vazut sa arate asa volanul si/sau cotiera. sigur are mult mai multi km.

 

oglinzile asa-i ca nu-s incalzite ?

 

pretul mi se pare cam mare pentru o masina atat de ne-dotata (are doar scaune sport ca dotari).

Link to comment
Share on other sites

ceasurile sau cadranele nu-s de M si nici nu au cum sa fie de M deoarece la benzinare difera si la M au alta culoare.

sunt doar niste inele de tuning care costa 100 RON.

 

nici la 250mii km nu am vazut sa arate asa volanul si/sau cotiera. sigur are mult mai multi km.

 

oglinzile asa-i ca nu-s incalzite ?

 

Pe fisa scoasa de la bmw apare ca dotare din fabrica acele cadrane, scaunele sport si altele( probabil si de astea crezi ca sunt puse dupa ), cotiera la mine s-a facut asa, a zgariat-o cainele si de acolo s-a facut intr-un an ce se vede .

 

Oglinzi incalzite nici nu cred ca am zis ca ar avea, asta verific dupa ce scriu acest post .

 

Repet, in legatura cu kilometrii o sa se gaseasca cineva mereu sa comenteze, in final asta e folosita si ca un argument sa se scada la pret, nu o sa zica nimeni de o masina cand vrea sa o cumpere da domne e perfecta, totdeauna se gasesc defecte .

Link to comment
Share on other sites

Prietene fara suparare masina asta nu are cum sa aiba km astia a mea are 186.000 si pot sa spun ca interiorule nou nout pe langa al tau...fara suparare nu incerca sa vinzi castraveti gradinarilor...cu indulgenta spun ca are 260.000...bafta la vanzare!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.