Jump to content

vand faruri e46


Recommended Posts

1.vand set faruri cu semnale albe pt e46 cabrio coupe. farurile au o mica reparatie la urechile superioare dar sunt perfect montabile si functionale fiind complete 100%. pretul este de 600 lei/set.

2.vand far stanga bixenon(cel cu clapeta rabatabila pe xenon pt faza mare) pt e46 facelift.nu functioneaza becul cu xenon.cred ca droserul e obosit pt ca am schimbat becul dar degeaba.in rest farul este in perfecta stare.pret 400 lei fix.

3.vand ornament sun far stanga cu capac spalator si cu spalator de far pt e46 facelift. pret 50lei.

poze aici

 

 

0726155224

Link to comment
Share on other sites

doua intrebari...itemurile din poza 1 si din poza 2 sunt unul si acelasi lucru ? daca nu au crapaturi/defectiuni ,ma abonez,mi le trebuie mie !!

este aceeasi piesa fata verso. adica ornamentul de sub farul stg modelul cu spalator far. are si capacelul de la stropitor. o sa fac maine niste poze mai in amanunt si le pun.

multumesc moderatorului care mi-a editat anuntul la rugamintea mea.

Edited by pedro
Link to comment
Share on other sites

te-ai trezit cam tarziu pt piesa aia :no: ,am vb pt ea din 23 mai 8)

 

deci o vrei sau nu ?

te-am sunat ieri dar nu mi-ai raspuns

 

salut mai ai spalatorul de faruri?

Daca da il vreau eu.

merci

 

daca nu o rezolv azi cu dee-low ti-o trimit .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.