Jump to content

VAND JANTE PT BMW 17" 18"


Recommended Posts

Salut,

vand jante replica BMW 8x18 ET 34 fata si 8.5x18 ET 37 spate.

Jantele sunt echipate cu anvelope 225/40/18 respectiv 255/35/18

BRIDGESONE POTENZA RE050A RUNFLAT rulate maxim 3000 km.Si jantele si anvelopele sunt ca si noi

 

Pret 850 euro.

 

Se mai vinde un set de jante (made in italy)5X120 8x17 ET40 in stare f buna fara anvelope

 

PRET 250 euro

 

http://imageshack.us/g/220/imagine0187.jpg/

Link to comment
Share on other sites

pune si tu pls o poza cu ele de cand erau pe masina! cele de 18 ma refer...sunt replica style 230 nu?

Da,sunt replica style 230.Din pacate nu am nicio poza cu ele pe masina,dar sigur se vad si arata excelent.

Link to comment
Share on other sites

UP! REDUCERE!!

vand jante replica BMW 8x18 ET 34 fata si 8.5x18 ET 37 spate.

Jantele sunt echipate cu anvelope 225/40/18 respectiv 255/35/18

BRIDGESONE POTENZA RE050A RUNFLAT rulate maxim 3000 km.Si jantele si anvelopele sunt ca si noi

 

Pret 750 euro.

 

Se mai vinde un set de jante (made in italy)5X120 8x17 ET40 in stare f buna(drepte si neatinse) fara anvelope

 

PRET 200 euro sau 400 cu anvelope BRIDGESTONE POTENZA 225/45/17 fata si 245/40/17 spate (uzura max 10%)

 

http://imageshack.us/g/220/imagine0187.jpg/

Edited by B11WTF
Link to comment
Share on other sites

Revin asupra anuntului referitor la jante+anvelope pe 17" cu mentiunea ca anvelopele pe spate 245/40/17 s-au vandut.

Astfel raman la vanzare set jante + 2 anvelope 225/45/17.

Pret final 250 euro

Link to comment
Share on other sites

Jante 8jx17 ET 40 impecabile, fara zgarieturi,julituri,crapaturi,vopsea originala(se potrivesc perfect fara inele de centrare)+2anvelope Bridgestone Potenza 225/45/17 fata+ 2 anvelope Dunlop Sport Maxx TT 235/45/17 spate

Pret fix 1200 lei !!!

Tel. 0744.210.824

Edited by B11WTF
Link to comment
Share on other sites

Jante 8jx17 ET 40 impecabile, fara zgarieturi,julituri,crapaturi,vopsea originala(se potrivesc perfect fara inele de centrare)+2anvelope Bridgestone Potenza 225/45/17 fata+ 2 anvelope Dunlop Sport Maxx TT 235/45/17 spate

Pret fix 1200 lei !!!

Tel. 0744.210.824

 

Le vreau eu daca-s ok, vin maine sa le vad si le iau, asa cum am vorbit la telefon. Te rog sa le punem pe masina si dam o tura inainte sa le cumpar. Sa fiu sigur ca e totul ok. Daca-s ok, sunt ale mele :D Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Le vreau eu daca-s ok, vin maine sa le vad si le iau, asa cum am vorbit la telefon. Te rog sa le punem pe masina si dam o tura inainte sa le cumpar. Sa fiu sigur ca e totul ok. Daca-s ok, sunt ale mele :D Multumesc.

tu o sa iti pui pachet M pe masina..ce sa faci cu jantele astea???stiu ca nu vrei nici tu jante mai mari de q7 , dar poti face un efort si iei pe 17 replica la ceva care sa mearga cu M pachet....poate gasesti second cum am eu si le iei mai ieftin...rabdare sa ai ;)

Link to comment
Share on other sites

Le vreau eu daca-s ok, vin maine sa le vad si le iau, asa cum am vorbit la telefon. Te rog sa le punem pe masina si dam o tura inainte sa le cumpar. Sa fiu sigur ca e totul ok. Daca-s ok, sunt ale mele :D Multumesc.

Te astept maine sa le probezi si sa te convingi ca jantele sunt exact cum ti-am spus la telefon.

Link to comment
Share on other sites

.."ce sa faci cu jantele astea"???

 

Ce au jantele astea??? Sunt in stare perfecta asa cum am scris si mai sus iar iar ca pret sunt super ok avand in vedere ca au si anvelope.

In alta ordine de idei,fiecare pe banii lui,isi alege ce-i place si ce-l avantajeaza!!

Link to comment
Share on other sites

.."ce sa faci cu jantele astea"???

 

Ce au jantele astea??? Sunt in stare perfecta asa cum am scris si mai sus iar iar ca pret sunt super ok avand in vedere ca au si anvelope.

In alta ordine de idei,fiecare pe banii lui,isi alege ce-i place si ce-l avantajeaza!!

nu am zis ca sunt defecte.....nu il avantajeaza modelul si ET pentru ce vrea el...ele pot fi si gratis ca eu nu le-as pune pe masina...el vrea ceva pentru pachet M si sa se potriveasca..intelegi?

Link to comment
Share on other sites

nu am zis ca sunt defecte.....nu il avantajeaza modelul si ET pentru ce vrea el...ele pot fi si gratis ca eu nu le-as pune pe masina...el vrea ceva pentru pachet M si sa se potriveasca..intelegi?

"ele pot fi si gratis ca eu nu le-as pune pe masina"

 

Asta-i optiunea ta!Intelegi?

Se pare ca tu n-ai inteles ce ti-am scris mai devreme.

Link to comment
Share on other sites

"ele pot fi si gratis ca eu nu le-as pune pe masina"

 

Asta-i optiunea ta!Intelegi?

Se pare ca tu n-ai inteles ce ti-am scris mai devreme.

am inteles foarte bine ce ai scris...nu mi-am dat cu parerea ca nu sunt bune jantele , sau ca e scump....il cunosc pe bogdan si i-am dat lui un sfat...tie iti urez bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Salut,ma intereseaza jantele pe 17',pot oferi 700 Ron + un set de 4 jante originale BMW pe 15 in perfecta stare' incaltate cu cauciucuri de iarna

Am atasat poza sa iti dai seama de modelul jantelor

post-36067-0-12477900-1307644836_thumb.jpeg

Edited by End
Link to comment
Share on other sites

Am fost si-am vazut jantele, arata foarte bine, sunt super ok, iar pretul e mai mult decat ok. Insa nu le-am luat, drept pentru care imi cer scuze. Nu le-am luat pentru ca-s cam nehotarat si pentru ca nu stiu cum vor da cu pachetul M, ma bate gandul sa iau niste jante care sa dea bine cu el, pana mea :) Scuze inca o data pentru deranj si multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Salut,ma intereseaza jantele pe 17',pot oferi 700 Ron + un set de 4 jante originale BMW pe 15 in perfecta stare' incaltate cu cauciucuri de iarna

Am atasat poza sa iti dai seama de modelul jantelor

Salut,

imi pare rau dar n-am ce sa fac cu ele,am acelasi model pe 16" tot cu anvelope de iarna noi.

 

Am fost si-am vazut jantele, arata foarte bine, sunt super ok, iar pretul e mai mult decat ok. Insa nu le-am luat, drept pentru care imi cer scuze. Nu le-am luat pentru ca-s cam nehotarat si pentru ca nu stiu cum vor da cu pachetul M, ma bate gandul sa iau niste jante care sa dea bine cu el, pana mea :) Scuze inca o data pentru deranj si multumesc.

Nicio problema,deja am vorbit cu un alt coleg de pe forum si astazi a zis ca vrea sa le cumpere.

Bafta la cumparare!

Link to comment
Share on other sites

up!

Jante 8jx17 ET 40 impecabile, fara zgarieturi,julituri,crapaturi,vopsea originala(se potrivesc perfect fara inele de centrare)+2anvelope Bridgestone Potenza 225/45/17 fata+ 2 anvelope Dunlop Sport Maxx TT 235/45/17 spate

Pret fix 1200 lei !!!

Tel. 0744.210.824

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.