Jump to content

Dezmembrez BMW 530d E60


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu sunt perdelute pe spate

perdelute la geamurile de pe spate ai? ma intereseaza doar manerul acela de care ridici perdeluta

 

100euro pentru toate

ornamentele de la usi vad ca sunt pe negru, in ce stare sunt si la ce pret? de la toate usile.

 

jantele sunt pe 18:fata 245/45 R18 iar spate 275/45 R18 un cauciuc pe spate tre schimbat. Pret 500e

jantele pe cat sunt? ce pret?

 

. .

post-8169-0-45540600-1306993651_thumb.jpg

post-8169-0-31880400-1306993655_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

man, trimul ala de carfe iti zicea e uzat km la fel ca al meu, deci nu am de ce sa il iau.

 

ma mai intereseaza gurile de aerisire de pe consola din spate. alea care misti de ele pt a schimba pozitia unde sa arunce aerul. doar una imi trebuie k a mea e rupta. daca nu intelegi de ce e vorba iti fac o poza

Link to comment
Share on other sites

este 50euro

Aparatoarea de noroi de pe dreapta este?

 

Ms.

 

sunt ambele

man, trimul ala de carfe iti zicea e uzat km la fel ca al meu, deci nu am de ce sa il iau.

 

ma mai intereseaza gurile de aerisire de pe consola din spate. alea care misti de ele pt a schimba pozitia unde sa arunce aerul. doar una imi trebuie k a mea e rupta. daca nu intelegi de ce e vorba iti fac o poza

Link to comment
Share on other sites

este 50euro

 

Eu te-am intrebat cu cat dai aparatoarea de pe masina aia lovita (care o dezmembrezi), nu care este pretul la reprezentanta :))))

 

Inainte sa zici un pret mai bine te uiti pe OEM sa vezi pretul de nou :)))

 

Mai mult de 50RON nu face la nici o dezmembrare

 

Ms oricum.

Link to comment
Share on other sites

cu 50lei iti cumperi un 'plastic' ieftin

Eu te-am intrebat cu cat dai aparatoarea de pe masina aia lovita (care o dezmembrezi), nu care este pretul la reprezentanta :))))

 

Inainte sa zici un pret mai bine te uiti pe OEM sa vezi pretul de nou :)))

 

Mai mult de 50RON nu face la nici o dezmembrare

 

Ms oricum.

 

http://www.estore-central.com/bmw/51717896606

Eu te-am intrebat cu cat dai aparatoarea de pe masina aia lovita (care o dezmembrezi), nu care este pretul la reprezentanta :))))

 

Inainte sa zici un pret mai bine te uiti pe OEM sa vezi pretul de nou :)))

 

Mai mult de 50RON nu face la nici o dezmembrare

 

Ms oricum.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum arati si tu in programul care mi l-ai trimis, aparatoarea NOUA, originala este 52EUR(52.37EUR

219.94 RON

74.88 $)!!!!

 

Dar tu imi vinzi una second cu 50 EUR. Eu mai mult de 50RON in dezmembrari nu dau pe o bucata de plastic.

 

Ms de oferta, dar voi mai cauta.

 

PS. Oare cat ceri pe suportii de pahare din bord, cu tot cu masca de bord?? - Ma interesa si aia...

Link to comment
Share on other sites

300ron, azi le dau jos pentru ca am client la ele

Dupa cum arati si tu in programul care mi l-ai trimis, aparatoarea NOUA, originala este 52EUR(52.37EUR

219.94 RON

74.88 $)!!!!

 

Dar tu imi vinzi una second cu 50 EUR. Eu mai mult de 50RON in dezmembrari nu dau pe o bucata de plastic.

 

Ms de oferta, dar voi mai cauta.

 

PS. Oare cat ceri pe suportii de pahare din bord, cu tot cu masca de bord?? - Ma interesa si aia...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.