Jump to content

[Vand] BMW E36, 318i, Chit M Original BMW, An. 1998


ser23

Recommended Posts

BMW 318i E36, 145,000 KM, Chit M ORiginal BMW, Volan Piele M, Dublu Climatronic, Geamuri Electrice, Oglinzi Electrice Incalzite Heliomate, Trapa Electrica Descidere in 2 Pozitii, Inchidere - Deschidere Geamuri si Trapa din Cheie, Alarma, Inchidere Centralizata, Proiectoare, Scaune Sport Reglabile, Scaune Incalzite, jante + Rezerva M, Cauciucuri NOI, etc.

 

Estetic si Tehnic Impecabile, Se Accepta Orice Test, Recent Adusa din Germania, etc.

 

 

PRET - 3,800 EURO NEG

 

am mai adaugat niste poze in plus

Link to comment
Share on other sites

salut

 

merci pt aprecieri.

undeva la 845 calculat pe autovit.

daca se mai face si o depreciere, se ajunge la mai putin.

se neg la fata locului.

oricum, numai un cunoscator si un fan bmw cumpara aceasta masina, indiferent de cost.

Edited by ser23
Link to comment
Share on other sites

masina chiar merge foarte bine, motorul toarce, arata bine si oricum, cum am spus si mai sus " o cumpara cel care este pasionat si stie " nu oricine.

oricum, dupa cum am specificat si in descriere " pretul este neg " ceea ce lasa de inteles ca se mai scade din pret. pretul este pus, ca sa se aibe de unde se lasa, deoarece, romanul a fost, este si va fi un bun negociator.

 

si acum, cand iti cumperi o astfel de masina, inseamna ca ai si bani sa o intretii, nu doar de dragul de a se intoarce capu dupa tine prin oras pana in momentul in care " cade masina "

 

se accepta orice test la masina

Link to comment
Share on other sites

pt mihai vigariu - masina nu a fost lovita frontal si daca ai facut afirmatia pe seama ca volanul sta putin intr-o parte este ca, roata este foarte foarte putin ( insesizabil in poza ) virata. dupa cum am specificat si in descriere, se accepta orice test se doreste, fara nici o retinere, se accepta orice tester pus pe masina, etc.

 

bafta

Link to comment
Share on other sites

pt mihai vigariu - masina nu a fost lovita frontal si daca ai facut afirmatia pe seama ca volanul sta putin intr-o parte este ca, roata este foarte foarte putin ( insesizabil in poza ) virata. dupa cum am specificat si in descriere, se accepta orice test se doreste, fara nici o retinere, se accepta orice tester pus pe masina, etc.

 

bafta

 

Nu, sa nu iei postu meu ca un post de carcotas. Ziceam ca aripile sunt cu lucasuri(semnalizarile laterale), de pe modelul non facelift, adica cel pana in dec 95, iar tot botul masinii este de face lift, asa cum demonstreaza si anul fabricatiei. De obicei asta e un semn ca aripile au fost schimbate. Din varii motive bineinteles, doar varianta unui accident e cea mai ingrijoratoare, de asta te si intrebam daca ai cunostiinta de asa ceva.

Nu am observat ce ziceai tu despre volan, poate pt ca fiind de M, si destul de rar mi-a luat ochii.

 

numai bine,

sper sa ajunga la cineva care sa aiba grija de ea.

Link to comment
Share on other sites

salut

 

pt daci_84 - nu fac schimburi.

pt quze - daca as lucra la registrul auto roman, ti-a da si garantie.

 

Facilitez Inscrierea Masini pe Bulgaria pt cei care doresc acest lucru. Masina va fi inscrisa pe Numele celui care va Cumpara Masina

Link to comment
Share on other sites

conteaza nu mai conteaza, e treaba lor; faptul ca se poate inamtricula si pe Bulgaria pt cei care nu isi permit sa o inscrie pe Romania, le da o sansa celor care isi doresc o astfel de masina.

de altfel, va rog sa nu mai faceti diferite comment-uri de pe margine, deoarece nu sunt interesat de ele si apoi, cei care comenteaza " pe langa " nu fac altceva decat sa arate oamenilor ca " se c-am oftica ca nu isi permit o astfel de masina sau poate sunt genul de oameni, care atunci cand e Galagie, sa se bage, poate poate vanzatorul face ca el " si o i-a la un Chilipir.

 

dupa cum am ami spus si intr-unul din mesajele mele anterioare " o va cumpara un cunoscator, nu un neica nimeni "

 

stima

Link to comment
Share on other sites

Daca erai corect nu mai aparea nici un comentariu pe langa, ca nu aveam la ce :). Din partea mea, sper sa o dai pe 20.000 euro.

 

PS: Te rog nu mai asasina limba romana, ca ne dor ochii.

Link to comment
Share on other sites

Daca masina are prima inmatriculare pana in 06/1998 => taxa de aprox 2300eur

Daca este inmatriculata dupa 06/1998 => taxa de 3400eur

 

Masina arata bine, este EURO2, am si eu un coupe in stare similara. Sunt interesat dar taxa e descurajanta. Cu varianta pe Bulgaria, personal, nu sunt deloc confortabil.

 

Bafta!

Edited by mihai_antony
Link to comment
Share on other sites

Salut, poti lasa VIN-ul masini te rog frumos.

 

Masina ma intereseaza in mare daca este intocmai cum este in descriere.

 

La rar nu va iesi euro 3 decat daca dai spaga, cu tot cu taxa sari de 1000 , asta ca sa fie o suma realista.

 

Masina cati proprietari a avut in Germania? Merci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.