Jump to content

Vand 320d


Pitbul

Recommended Posts

A venit si timpul sa ma despart de masina pe care o am de 3 ani si care mi-a adus foarte multe satisfactii si multi prieteni in adevaratul sens al cuvantului, nu va enumar, va stiti foarte bine care sunteti.

Multe date despre masina nu o sa dau se gasesc in semnatura mea, in dreptul rubrici masina mea.

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/43855-un-alt-320d/

Masina am cumparat-o de la alex83 si ii multumesc ca mi-a dat o masina extraordinara, dar acum am nevoie de mai mult spatiu, se stie de ce.

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/17954-noua-achizitie/

Cam asta ar fi istoricul masinii

 

Pretul este 9999 Euro sau schimb cu e60 dupa 2007, motor 2000, diesel,... + diferenta din partea mea

 

Va rog nu comentati referitor la pret, decat daca sunteti interesat de cumparat sau de schimb

Nu se negociaza pe forum, doar la fata locului

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

Eeeee!Surpriza!!! Deci, te-ai decis sa iei una mai mare? Bafta!! Oricum, masina ai ingrijit-o atent, deci cumparatorul va fi multumit de ea!!

Sa nu-mi spui ca o vinzi in 2 saptamani si ca ....vii cu mine in masina pana la Herculane! :LMAO:

Bafta la vanzare! Cine stie masina, stie cata grija a avut de ea!

Link to comment
Share on other sites

Eeeee!Surpriza!!! Deci, te-ai decis sa iei una mai mare? Bafta!! Oricum, masina ai ingrijit-o atent, deci cumparatorul va fi multumit de ea!!

Sa nu-mi spui ca o vinzi in 2 saptamani si ca ....vii cu mine in masina pana la Herculane! :LMAO:

Bafta la vanzare! Cine stie masina, stie cata grija a avut de ea!

da, ce sa zic m-am decis, chiar am nevoie de una mai mare

daca o vand clar merg cu tine sa vad ce stiu sa faca franele alea, acum vom vedea cat de repede se vinde ca sigur o sa zica toata lumea ca e scumpa, dar am vazut ce inseamna masini ieftine

 

maine ii pun si oglinzile rabatabile, ca daca tot le-am luat

Link to comment
Share on other sites

O masina ieftina, presupune costuri IMEDIATE cumpararii!! Masina ta o cunosc si stiu ca ai inlocuit tot ce trebuie la timp si cu piese de ORIGINE!!! Cine o va cumpara, se va bucura de ea si NU va sta prin service!!

Bafta!!

 

Off: Te iau cu mine! Nu esti singurul care s-a "inscris"! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

O masina ieftina, presupune costuri IMEDIATE cumpararii!! Masina ta o cunosc si stiu ca ai inlocuit tot ce trebuie la timp si cu piese de ORIGINE!!! Cine o va cumpara, se va bucura de ea si NU va sta prin service!!

Bafta!!

 

Off: Te iau cu mine! Nu esti singurul care s-a "inscris"! :laugh:

Vezi ca s-ar putea sa ma iei cu tine :D , ramane sa ma hotarasc azi

 

Schimb si cu 525d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frumoasa, dotata si ingrijita. Bafta la vanzare!

Multumesc

 

Pret nou pana duminica 9400E cu jantele pe 17 si 9100 E doar cu jantele pe 16 si cauciucuri de iarna.

Optional se poate oferi si un portbagaj cu prinderi la 250E

Link to comment
Share on other sites

UP

Ultimul pret 9100 E, daca nu se da la bani astia o pastrez si trecerea la seria 5 o aman pentru la anul.

Schimb cu E60 diesel dupa 2006(optiuni minime: navi mare,HIFI System Professional LOGIC7,HEAD-Up Display, maxim 160.000Km) + diferenta din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Bafta la vanzare. Si eu stau cu a mea la vanzare de cateva luni si tot degeaba. O concluzie personala: daca masina e ingrijita, are optionale si are un pret bun nu se uita nici draq la ea. Daca e la pret super mic dar nu are optionale si istoricul e indoielnic ai mai mari sanse la vanzare. :hyper: Asta e concluzia la care am ajuns eu.
Link to comment
Share on other sites

Bafta la vanzare. Si eu stau cu a mea la vanzare de cateva luni si tot degeaba. O concluzie personala: daca masina e ingrijita, are optionale si are un pret bun nu se uita nici draq la ea. Daca e la pret super mic dar nu are optionale si istoricul e indoielnic ai mai mari sanse la vanzare. :hyper: Asta e concluzia la care am ajuns eu.

Da, am tot vazut oameni care vor sa-si cumpere E46 FL cu 5000-6000E, pe bune mi se pare un pret ridicol, ce masina ai putea sa iei la bani astia, ma rog poate gresesc eu. Pretul cerut mie sincer mi se pare mic, stiind cum a fost intretinuta masina, dar...

Oricum vreau sa trec la seria 5, zic eu dintr-o necesitate, dar si pentru ca a inceput sa-mi placa + vreau un motor mai mare.

Poate am noroc cine stie, daca nu mai stau un an cu ea.

 

\Bafta si te la vanzare

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

Sunt curios cum a fost intretinuta masina de pui atat accent pe treaba asta, ai schimbat turbina de buna voie si nesilit de nimeni, pistoane, bloc motor, articulatii fara sa bata ?! Ce i-ai facut de este atat de exceptionala ? Sau acum daca ii faci revizii si schimbi piesele care cedeaza, este considerat un lucru anormal si extraordinar ?!
Link to comment
Share on other sites

Sunt curios cum a fost intretinuta masina de pui atat accent pe treaba asta, ai schimbat turbina de buna voie si nesilit de nimeni, pistoane, bloc motor, articulatii fara sa bata ?! Ce i-ai facut de este atat de exceptionala ? Sau acum daca ii faci revizii si schimbi piesele care cedeaza, este considerat un lucru anormal si extraordinar ?!

daca te intereseaza masina vezi tot istoricul descris in topicurile de mai sus, daca nu...

si de ce ar fi trebuit sa schimb piesele de care zici tu, daca nu este nevoie???

Nu am zis ca este o masina exceptionala niciodata, este o masina intretinuta

Link to comment
Share on other sites

Scuza-mi off-topicul insa mi se pare ca se exagereaza cu preturile astea la E46. 9100 euro pt un E46? Pai mai pui 1000 si iei un E90. Adevarat ca poate este mai hartanit, dar macar este e90. Sunt tare curios la anul cand zici ca ai da-o in cazul in care nu se da acum, la cat o sa o pui? 8500?
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Am scos plasmele, mersi Brandex

Nu vreau sa raspund la amanunte legate de pret de la persoane neinteresate de masina, fiecare cere cat vrea, exista si Logan la 11000 e, deci fiecare are voie sa-si cumpere ce doreste

Pret nou 9500E ( negociabil la fata locului cu persoane interesate)

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UP

Ultimul pret 9100 E, daca nu se da la bani astia o pastrez si trecerea la seria 5 o aman pentru la anul.

Schimb cu E60 diesel dupa 2006(optiuni minime: navi mare,HIFI System Professional LOGIC7,HEAD-Up Display, maxim 160.000Km) + diferenta din partea mea.

de unde veniti frate cu preturile astea? voi va uitati macar pe alte site-uri sa comparati preturile? no sa-ti dea nimeni 9 mii pe asta :frantics: thoamneee :goodjob:

 

edit: cu banii astia imi i-au un e46 chel la 4000 impecabil + 1000kitu M+ 7-8 sute jantele cu tot cu anvelope si de restu ii fac si motoru de nu se aude nici musca chiar daca e diesel.

Edited by Gabriel_ZRX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.