Jump to content

vand cd player business seria 3 e 46


Recommended Posts

Salut Marian,

 

ma intereseaza acel BMW radio CD....cat ma costa cu transport in Buc?...cum il pot proba sa vad dc functioneaza?...are cod de securitate?

mersi

 

salut, transportul probabil costa pana in 50 de ron, daca il vrei ma duc la fan curier si intreb dar sigur e ceva de genu, de mers iti garantez ca maerge, abia l-am dat jos de pe masina ca mi-am pus altceva, de cod nu stiu dar nu cred

Link to comment
Share on other sites

salut, transportul probabil costa pana in 50 de ron, daca il vrei ma duc la fan curier si intreb dar sigur e ceva de genu, de mers iti garantez ca maerge, abia l-am dat jos de pe masina ca mi-am pus altceva, de cod nu stiu dar nu cred

 

Intreaba, te rog, cat costa exact Fan Curier-ul, apoi impacheteaza-l bine pt livrare....Bucuresti,str.Stirbei Voda 26-28 (cladirea Motorola). Ar fi bine de stiut cam cat dureaza..

Link to comment
Share on other sites

Intreaba, te rog, cat costa exact Fan Curier-ul, apoi impacheteaza-l bine pt livrare....Bucuresti,str.Stirbei Voda 26-28 (cladirea Motorola). Ar fi bine de stiut cam cat dureaza..

 

2 zile maxim, intreb maine si ti-l trimit, m-am uitat pe site la ei si e pana in 40 de ron, ti-l trimit?

Edited by marian3815
Link to comment
Share on other sites

2 zile maxim, intreb maine si ti-l trimit, m-am uitat pe site la ei si e pana in 40 de ron, ti-l trimit?

 

E ok...ti-am trimis un mesaj pe tel...as vrea sa ma contacteza curierul inainte de livrare si in intervalul 09:00 - 18:00. Il poti trimite maine? E posibil sa plec din Buc. peste cateva zile si vreau s-o rezolvam a.s.a.p.

Link to comment
Share on other sites

2 zile maxim, intreb maine si ti-l trimit, m-am uitat pe site la ei si e pana in 40 de ron, ti-l trimit?

 

 

E putin bizar...eu sunt dispus sa-l iau fara proba (merg pe incredere) si acum imi zici ca-s nou pe forum si nu se poate...ceva nu se leaga....il trimiti prin Curierat Standard si se rezolva de pe o zi pe alta. Platesc totul curierului in momentul livrarii. Nu e prima data cand fac asa ceva...poate tu esti patit.

Nu sunt tepar sau ce gandesti tu....Mai gandeste-te si vb la tel cum facem.

Link to comment
Share on other sites

E putin bizar...eu sunt dispus sa-l iau fara proba (merg pe incredere) si acum imi zici ca-s nou pe forum si nu se poate...ceva nu se leaga....il trimiti prin Curierat Standard si se rezolva de pe o zi pe alta. Platesc totul curierului in momentul livrarii. Nu e prima data cand fac asa ceva...poate tu esti patit.

Nu sunt tepar sau ce gandesti tu....Mai gandeste-te si vb la tel cum facem.

ideea era sa nu vii sa platesti si sa mi se intoarca..cum vrei..daca vrei conditiile care ti le-am zis bine daca nu astept alt cumparator

 

ideea era sa nu vii sa platesti si sa mi se intoarca..cum vrei..daca vrei conditiile care ti le-am zis bine daca nu astept alt cumparator

 

nu e nimic ciudat, asa am facut si eu prima data cand am luat ceva de pe forum

Link to comment
Share on other sites

Marian,

Ti-am dat adresa de la firma mea...este EXCLUS ceea ce spui tu.."ideea era sa nu vii sa platesti si sa mi se intoarca"

Sa presupunem ca e asa cum zici tu...(NU E CAZUL), ce este atat de grav?....repet NU e cazul...daca RadioCD-ul arata ca in poza atasat si functioneaza bine, nu ai de ce sa-ti faci griji absolut deloc.

Am primit livrari de genul asta foarte des, cu plata ramuburs.

Pacat ca nu exista cooperare si intelegere in treaba asta sa poata fi rezolvata repede.

Oricum, daca te hotarasti sa procedam in felul acesta, da-mi un reply la post cun un raspuns clar...altfel, bafta la vanzare.

P.S. Mai sunt si oameni seriosi printre noi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.