Jump to content

My New Toy ///M3 E46 Orange


activect

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Custom tuning"-ul ala inclinat intr-o parte e de mare efect :thumbsup:

 

Personal nu-mi plac jantele si stickerele alea de pe masina, ar avea un aspect mult mai curat fara ele.

 

 

+1 stickerele ... mai bine fara si jantele de CSL pe M3 dau de 10 ori mai bine decat ce ai tu !

 

 

In rest superba masina !

 

 

 

P.S. jantele din poza 2 ce le ai numai pe spate si acelea sunt mai frumoase parerea mea ...

 

 

http://www.ssip.net/...parked-1_57.jpg - astea zic eu

 

http://www.dmcmotorsport.com/images/csl/M3CSL%20095.jpg - la fel

Edited by BeRnEk
Link to comment
Share on other sites

 

 

Frate la cati bani am bagat in masina e chiar ieftin pot sa spun ... va rog fara comentarii deplasate ...

Cand veti da 15 mii pe masina si mai bagati din primele luni ca sa fie din punct de vedere tehnic noutza inca 3000 E si apoi in tuning inca 8000 Euro + multe alte cheltuieli de care nu vreau sa amintesc + impozit ... ajungi cam la 30 de mii ...

 

O vinzi? :unsure:

 

 

Nu stiu daca o vind , am pus-o mai mult sa vad cati apreciaza si cati sunt interesati .. Au sunat cativa si intr-o zi am 2500 de vizualizari ... Mai ma gandesc daca o vind, app m5-ul il vind :D

 

Scoate stickerele de pe masina :)

 

 

O sa le dau jos, oricum au fost pt reclama la tulcea atat ... nu pt design in nici un caz.. Nici nu stiu daca o mai tin colantat, ori o vopsesc portocaliu ori atlantis blau ...

 

uite ce am gasit prin niste foldere vechi, sper sa fie o surpriza placuta :), le am de cand o luase Pake prima data...pozele au fost facute in 30.Mar.2010 :)

 

 

Frumos .. multumesc de poze .. era frumoasa si atunci ..

Link to comment
Share on other sites

Pretul nu e treaba mea; fiecare cere cat crede ca merita masina! Dar, NU te poti gandi sa adaugi la pret si taxe, impozite, RCA, rovigneta sau ce ai mai cheltuit cu ea!:LMAO: Astea-s cheltuieli "nedeductibile"; erai obligat sa le faci cat timp ai avut masina!
Link to comment
Share on other sites

Pretul nu e treaba mea; fiecare cere cat crede ca merita masina! Dar, NU te poti gandi sa adaugi la pret si taxe, impozite, RCA, rovigneta sau ce ai mai cheltuit cu ea!:LMAO: Astea-s cheltuieli "nedeductibile"; erai obligat sa le faci cat timp ai avut masina!

 

 

 

Eu am zis ca atata timp cat am tinut masina la mine , au fost x cheltuieli .. pretul reflecta doar modificarile aduse masinii si ca e o masina in mintiile ei cu putini km si care merge chiar bine . Dar normal ca eu la calculul personal adaug si impozitul..asigurarea nu conteaza..dar e pe firma si 80 de mil nu sunt putini deloc .. plus k sunt cam 120 de mil..ca a trecut un an jumate... Asta era ideea ca daca o puricam saream cu multe peste valorea ceruta , atata tot..

Link to comment
Share on other sites

Eu am zis ca atata timp cat am tinut masina la mine , au fost x cheltuieli .. pretul reflecta doar modificarile aduse masinii si ca e o masina in mintiile ei cu putini km si care merge chiar bine . Dar normal ca eu la calculul personal adaug si impozitul..asigurarea nu conteaza..dar e pe firma si 80 de mil nu sunt putini deloc .. plus k sunt cam 120 de mil..ca a trecut un an jumate... Asta era ideea ca daca o puricam saream cu multe peste valorea ceruta , atata tot..

 

Nu, mie nu mi se pare normal, dar e treaba ta daca ceri sa-ti fie inapoiat impozitul!! Daca gasesti un cumparator ...nebun, poate ti-l scoti!:LMAO: Cum sa-ti plateasca cumparatorul si ...impozitul? Pai, cat timp ai platit, masina a stat la TINE

Link to comment
Share on other sites

c. ai luat-o razna, lasa omul !

fiecare cere ce vrea si cat considera ca merita masina...cert e ca daca vrea sa o dea si tine la pret ,mai mult pierde si in final ajunge sa o dea mai mult moca daca face calcul la cate impozite mai plateste pana o vinde pe un pret mai mic :)

 

p.s eu daca mi-as lua motor mai mare de 2.0 l-as baga pe Bg fara regrete, de ce sa ii dau lu' Boc bani aiurea..

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Nu, mie nu mi se pare normal, dar e treaba ta daca ceri sa-ti fie inapoiat impozitul!! Daca gasesti un cumparator ...nebun, poate ti-l scoti!:LMAO: Cum sa-ti plateasca cumparatorul si ...impozitul? Pai, cat timp ai platit, masina a stat la TINE< nu la el!!! Suna nebuneste!!!:laugh:

 

 

 

Ti-am zis ca aia e pt calculul personal, pretul cerut reflecta doar modificarile ... atata ... ce nu intelegi ?

Link to comment
Share on other sites

c. ai luat-o razna, lasa omul !

fiecare cere ce vrea si cat considera ca merita masina...cert e ca daca vrea sa o dea si tine la pret ,mai mult pierde si in final ajunge sa o dea mai mult moca daca face calcul la cate impozite mai plateste pana o vinde pe un pret mai mic :)

 

Daca citeai ce am scris, te ...luminai! Nu ma intereseaza PRETUL in sine; dar suna ...hilar sa ceri in pret si impozitul pe care l-ai platit cat timp TU ai detinut masina! Asta am spus!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

c. ai luat-o razna, lasa omul !

fiecare cere ce vrea si cat considera ca merita masina...cert e ca daca vrea sa o dea si tine la pret ,mai mult pierde si in final ajunge sa o dea mai mult moca daca face calcul la cate impozite mai plateste pana o vinde pe un pret mai mic :)

 

p.s eu daca mi-as lua motor mai mare de 2.0 l-as baga pe Bg fara regrete, de ce sa ii dau lu' Boc bani aiurea..

 

 

Tin la pret si in final nu o voi mai da... nu am pus-o chitit sa o vind ca imi trebuiesc acei bani sau ca am vreo problema... Pur si simplu la misto am pus anuntul ... Si daca mi se ofera suma ceruta ma gandesc de 2 ori inainte .. Nu m-am plictisit de o masina care cu adevarat iti da senzatii la volan ori de cate ori o conduci ...

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca o vind , am pus-o mai mult sa vad cati apreciaza si cati sunt interesati .. Au sunat cativa si intr-o zi am 2500 de vizualizari ... Mai ma gandesc daca o vind, app m5-ul il vind

 

Ce M5 de vanzare ai ? Sper ca nu ai aceasi politica de pret si la asta

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca o vind , am pus-o mai mult sa vad cati apreciaza si cati sunt interesati .. Au sunat cativa si intr-o zi am 2500 de vizualizari ... Mai ma gandesc daca o vind, app m5-ul il vind

 

Ce M5 de vanzare ai ? Sper ca nu ai aceasi politica de pret si la asta

 

 

m5-u de pe autovit cu TEA la nr ala alb tunat frumos ... 15000 E

post-48700-0-45227400-1310226198_thumb.jpg

post-48700-0-79088500-1310226204_thumb.jpg

Edited by activect
Link to comment
Share on other sites

Mie nu imi plac la el pleoapele si prelungirea bara..

 

 

 

pleoapele nu le mai are ... prelungirea nici mirea nu prea imi place dar ce pot sa fac ca nu se da jos , asta e ... e bine si asa dar trebuie sa ai mare grija cand parchezi ce distanta aproximezi de bordura :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.