Jump to content

schimb jante 17" (replici M6) cu jante 16"


RobyS

Recommended Posts

Schimb jante 17" replici M6, cumparate de noi de la calin din AR (ejante).

nu sunt strambe, nu au fost indreptate sau revopsite niciodata

 

2 anvelope sunt ca si noi, cumparate de 1 an, iar 2 sunt mai uzate.

 

le schimb cu jante pe 16, fara trimiteri prin curier, doar pentru TM sau in apropiere.

 

http://img28.imageshack.us/img28/63/dsc01155p.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am probleme cu spatele si minimizez socurile acolo unde pot. E clar ca jantele cu cat sunt mai mari cu atat scade confortul.

 

Nu le vand, doar le schimb,deoarece la vanzare lumea le vrea mai degeaba si nimeni nu pretuieste anvelopele de pe jante.

Link to comment
Share on other sites

Neo ce ET au jantele alea ? Ce gume au acum ? noi,second,marca,dimensiuni,vechime(an fabricatie =dot),grosime profil ?

 

Raul ce model si ce gume ai ? O poza ?

 

et-ul nu il stiu exact am uitat :)) cred ca e 35 sau 45 oricum si inainte sa le pun pe a mea au fost puse pe e46 fl, gumele sunt 2 modele nokian pe spate si bridgestone parca fata dimensiunile 205/55/16 second luate dar aveau vreo 5mm profil cand le-am pus (prin mai).. oricum duc anul asta linistit nu sunt mancate nici la unghiul de fuga .. cel mai bine daca revin cu poze si iti dai seama si de restul pe diseara le ai.

Link to comment
Share on other sites

Salut Roby.

Mai e valabil schimbul?

Asi avea si eu un set de jante pe 16(cu max.5 zgarieturi in total,nelovite,nesudate,ne-indreptate) frumusele si cu anvelope Bridgestone, bune.

Sunt dispus sa platesc transportul pentru ale tale si pentru ale mele daca ne intelegem.

Revin mai pe seara cu poze.

BAFTA!

Link to comment
Share on other sites

Poze te rog.

 

 

Salut.

Uite pozele.

Sunt 7,5 J cu ET 32 sau 35(nu mai retin exact), echipate cu anvelope 205/55/16, cu buza cromata.

Sper sa te intereseze :) sa pun poze si cu avelopele pentru ca sunt beton si alea.

 

Astept raspunsul tau aici, apoi daca e 'treaba buna' te sun si stabilim restul detaliilor,

eventual ne mai trimitem pe mail poze cu fiecare in parte(anvelopa + janta).

 

Bafta si ast.rasp.tau. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.