Jump to content

cheie antifurt pierduta,e36!


clausthaler1

Recommended Posts

salutare tuturor!acum doua seri am facut pana la una din roti...am inlocuit-o cu rezerva ,insa cheia antifurt am uitat-o in prezonul antifurt,si am plecat asa...ineinteles ca a zburat deacolo,si a doua zi am constatat lipsa ei.doresc cine are prezoane antifurt pt e36/e46 cu cap de cheie care aceste specificatii pe ea:"ABC 32"sa ma ajute sa desfac prezoanele,pt ca vreau sa renunt la antifurt,pt ca de-a lungul timpului am mai avut cheie stricata la vulcanizare sau pierduta...nu este scumpa dar dureaza 2 sapt pana vine,si vreau sa renunt la ea,si sa-mi pun prezoane obisnuite.va rog frumos cine poate sa ma ajute si pe mine,dau o bere!multumesc!
Link to comment
Share on other sites

25 ron la reprezentanta, ce-i asa mare lucru? Apoi o vinzi pe forum daca crezi ca ti-a facut gaura in buget.

Grija mare la jante.....ca stii tu, pe foamea asta ...:Devil:

daca citeai mai atent,eu am specificat ...nu din cauza banilor...ci nu pot sa astept o saptamana..atat dureaza pana mi-o aduce...am ntrebat si acolo!...mare lucruu...!!!

Edited by clausthaler1
Link to comment
Share on other sites

daca citeai mai atent,eu am specificat ...nu din cauza banilor...ci nu pot sa astept o saptamana..atat dureaza pana mi-o aduce...am ntrebat si acolo!...mare lucruu...!!!

 

2 zile au trecut deja...

si pun pariu ca in urmatoarele 5 nu se va gasi nimeni in zona ta care sa aiba modelul ala de antifurt, asa ca il vei comanda peste, sa zicem 5 zile si iti va ajunge in 6-7 zile dupa cele 6-7 pierdute aici. Rezultat final = vei avea antifurtul peste aprox 2 saptamani de la data postarii , in loc de 1 saptamana(poate mai putin).....do the math

 

Care parte din "du-te la reprezentanta ca te ajuta cineva de acolo pentru ca au toate cheile de antifurt BMW", mai ales ca ai si codul - deci nu mai trebuie sa le ia la rand - nu ai inteles-o ?

Pur si simplu nu vrea sa inteleaga.....stii cum se scarpina genul asta de oameni , nu?:Devil:

De-atunci il desfaceam cu dintii :D

Link to comment
Share on other sites

2 zile au trecut deja...

si pun pariu ca in urmatoarele 5 nu se va gasi nimeni in zona ta care sa aiba modelul ala de antifurt, asa ca il vei comanda peste, sa zicem 5 zile si iti va ajunge in 6-7 zile dupa cele 6-7 pierdute aici. Rezultat final = vei avea antifurtul peste aprox 2 saptamani de la data postarii , in loc de 1 saptamana(poate mai putin).....do the math

 

 

Pur si simplu nu vrea sa inteleaga.....stii cum se scarpina genul asta de oameni , nu?:Devil:

De-atunci il desfaceam cu dintii :D

cheia este comandata deja ...vine sapt viitoate pe joi mai exact...ce nu intelegeti!!!!????eu am nevoie de masina sa plec din localitate...ca altfel stateam linistit!deaceea am postat...ma gandeam poate o fi vreunul saritor... si rezolv azi maine...nu gratis bineinteles!!dar nu are nimeni...asa ca ma las pagubas...astept sa vina.iar cu reprezentanta,nu am curaj sa merg prea departe...rezerva e cam compromisa...!!!numai sfaturi utile am avut parte!!! :sick:AM crezut ca posteaza doar cei ce ma oate ajuta.. :sick: :sick:

Edited by clausthaler1
Link to comment
Share on other sites

cheia este comandata deja ...vine sapt viitoate pe joi mai exact...ce nu intelegeti!!!!????eu am nevoie de masina sa plec din localitate...ca altfel stateam linistit!deaceea am postat...ma gandeam poate o fi vreunul saritor... si rezolv azi maine...nu gratis bineinteles!!dar nu are nimeni...asa ca ma las pagubas...astept sa vina.iar cu reprezentanta,nu am curaj sa merg prea departe...rezerva e cam compromisa...!!!numai sfaturi utile am avut parte!!! :sick:AM crezut ca posteaza doar cei ce ma oate ajuta.. :sick: :sick:

nu are nimeni?ma deplasez oriunde in bucuresti!!!am comandat-o la bmw ,si vine deabea joi....va rog ,cine are antifurt oem cu cheie "abc 32" sa ma ajute si pe mine,dau o bere!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.