Jump to content

:(( ajutati-ma va rog


B790DEY

Recommended Posts

Am fost azi sa imi spal masina si retardatu care mi-a spalato a incercat el o solutie pe pielea de pe bancheta din spate si mi-a facuto varza:(( si acum nu stiu ce sa fac ca unii imi spun sa o vopsesc altii sa inlocuiesc zona aia :(( ajutati-ma si pe mine cu un sfat ceva ca simt ca innebunesc! pun si poza sa va dati seama! Mersi

post-49177-0-72857900-1310148008_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ho bre, nu sarii ca ars la a mea jugulara...rolleyes.gif

 

daca nu iei tu vopsea si iti faci singur cum au mai facut si altii , uite :

 

http://img593.imageshack.us/img593/857/dscf0219.jpg

 

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/5482/dscf0275d.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost azi sa imi spal masina si retardatu care mi-a spalato a incercat el o solutie pe pielea de pe bancheta din spate si mi-a facuto varza:(( si acum nu stiu ce sa fac ca unii imi spun sa o vopsesc altii sa inlocuiesc zona aia :(( ajutati-ma si pe mine cu un sfat ceva ca simt ca innebunesc! pun si poza sa va dati seama! Mersi

 

Si nu inteleg..... ai plecat asa....

Respectivul nu a suportat consecintele? :)

Link to comment
Share on other sites

frate...te rog sa ma crezi ca imi venea sa il omor ...l-am injurat i-am zis ca tre sa imi dea banii sa imi fac asta si cand am ajuns acasa si am gandito mai bine ..omul nu a avut rea vointa si mi-e mila de el sa ii cer banii ...iti dai seama ca nu de bogat lucreaza in coditiile in care lucreaza ! si sincer daca nu o sa ma coste asa mult nici nu ii cer vreun ban! are copil mic asta e... sa ii ia la copil ceva de banii aia!
Link to comment
Share on other sites

frate...te rog sa ma crezi ca imi venea sa il omor ...l-am injurat i-am zis ca tre sa imi dea banii sa imi fac asta si cand am ajuns acasa si am gandito mai bine ..omul nu a avut rea vointa si mi-e mila de el sa ii cer banii ...iti dai seama ca nu de bogat lucreaza in coditiile in care lucreaza ! si sincer daca nu o sa ma coste asa mult nici nu ii cer vreun ban! are copil mic asta e... sa ii ia la copil ceva de banii aia!

 

Bravo,

Link to comment
Share on other sites

0728.222.210 Filip

 

 

intr-o ora pleci ca nou si cred ca te costa in jur de 50ron

 

 

apropo de interior , eu nu ii las sa imi faca interiorul , ma enerveaza cum dau cu carpele alea jegoase peste tot, mi-l fac singur ..

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

mersi mult de ajutor ...il sun azi sa vorbesc cu el si ar fi super daca ar costa doar atat!

 

ca sa obtii un pret trebuie sa mergi la el . Dar daca reparatia e mica si implica doar colorare , cam asta e pretul .

Link to comment
Share on other sites

0728.222.210 Filip

 

 

intr-o ora pleci ca nou si cred ca te costa in jur de 50ron

 

 

apropo de interior , eu nu ii las sa imi faca interiorul , ma enerveaza cum dau cu carpele alea jegoase peste tot, mi-l fac singur ..

 

credeam ca numai eu nu ii las la interior...haha si eu tot singurel il fac...saracii carpele alea le folosesc si la geamuri si la exterior si la jante si la interior...cum sa ii lasi...trist

 

B790DEY ma bucur ca a iesit...stii tu..."dupa sufletul omului"

Link to comment
Share on other sites

Pai poate sa o spele doar pe afara. Dar mai stii cu ce zgarieturi te alegi, glumeam.

Eu am patit la spalatorie altceva: am dusa sa imi curete interiorul tapiteria de textil si stalpii, plafonul cam tot.

A iesit foarte bine dar dupa un timp relativ scurt a inceput sa se dezlipeasca panza de pe stalpii din fata, mijloc si spate. O fi dat cu prea multa solutie daia sau era prea concentrata nu stiu, cand am patit asta nu aparusera aspiratoarele astea cu apa sau daca erau la in cateva spalatorii te costa o galagie de bani.

Am facut de exemplu, recent, interiorul la un 407, interior crem cu textil si iesit bestial.

Link to comment
Share on other sites

imi cer scuze dar nu am facut nici azi poza...sunt prins cu niste treburi ... dar oricum daca vreti sa refaceti o zona unde sa decolorat pielea sau alt eveniment de genul eu vi-l recomand pe baiat...face o treaba f buna:) si eu ii fac reclama gratis:))
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.