Jump to content

123d unu + 30 harmasari in plus


Razvan Marius

Recommended Posts

123d , 234 de harmasari bine incrustrati in motor ( CU CHIP TUNING), m-a costat 19.000E din 2010 (MANA A 2-a) , ce sa spun, ii dai gaz si te incrusteaza direct in scaun si cu capul bine lipit de tetiera!! e o masina mica, pentru mine e perfecta, e un aspirator de femei, motorul toarce foarte frumos. ce ii lipseste ei este pachetul M sport.. dar merge bine si fara ala . si cam atat.

post-49601-0-29996000-1311619878_thumb.png

Edited by Razvan Marius
Link to comment
Share on other sites

123d , 234 de harmasari bine incrustrati in motor ( CU CHIP TUNING), m-a costat 19.000E din 2010 (MANA A 2-a) , ce sa spun, ii dai gaz si te incrusteaza direct in scaun si cu capul bine lipit de tetiera!! e o masina mica, pentru mine e perfecta, e un aspirator de femei, motorul toarce foarte frumos. ce ii lipseste ei este pachetul M sport.. dar merge bine si fara ala . si cam atat.

 

Sa mai schimbi sacul la aspiratorul ala cand se umple de femele si nu mai trage cum trebuie :laugh:. Plus ca poti sa strici turbinele daca intra vreun ruj sau pereche de gogosari pe acolo.

Link to comment
Share on other sites

Sa mai schimbi sacul la aspiratorul ala cand se umple de femele si nu mai trage cum trebuie :laugh:. Plus ca poti sa strici turbinele daca intra vreun ruj sau pereche de gogosari pe acolo.

 

Ei, o fi iar vreun pusti care are impresia ca femeile stau pe strada NUMAI ca sa treaca el cu Seria 1!!! Si, la modelul asta se infunda imediat filtrul de particule cu particule de ...lenjerie intima! Maare atentie!

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

hornet,nu ai inteles,el e barbat,si agata femei,deci aici se potriveste unui barbat,nu unei femei :LMAO: oricum,masina e frumoasa,si puternica !!

 

Am inteles...dar tocmai, mie seria 1 mi se pare masina de femeie. Pana mea, de 19 000 E isi lua un super seria 3. Adevarat, nu 2010 ...dar avea masina de barbat, de om serios :) Normal ca masina e aspirator de femei, pentru ca e o masina pentru femei, li se potriveste cel mai bine :)

Motorul insa e demential. Toata stima. Masina...e frumoasa, dar...pentru femei :)

 

Oricum, s-o stapaneasca...sanatoasa :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

hornet,nu ai inteles,el e barbat,si agata femei,deci aici se potriveste unui barbat,nu unei femei :LMAO: oricum,masina e frumoasa,si puternica !!

 

 

 

 

 

omul era sarcastic,cum naiba sa crezi ca e o femeie numita razvan marius :laugh:

Link to comment
Share on other sites

123d , 234 de harmasari bine incrustrati in motor ( CU CHIP TUNING), m-a costat 19.000E din 2010 (MANA A 2-a) , ce sa spun, ii dai gaz si te incrusteaza direct in scaun si cu capul bine lipit de tetiera!! e o masina mica, pentru mine e perfecta, e un aspirator de femei, motorul toarce foarte frumos. ce ii lipseste ei este pachetul M sport.. dar merge bine si fara ala . si cam atat.

 

poze mai multe cu masina ... sunt o gramada de pusti care isi fac cont si arunca cu topic-uri ... eu unul pana nu vad , NU CRED ! :hyper:

Edited by Doc-ul
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum sa postez mai multe poze, imi da erroare,

 

MASINA ARE 55.000 km

 

SI PAREREA MEA E CA.. MAJORITATEA MASINI CU MOTOARE MICI, 1.4, 1.6 , 1.9 SI PUTINI CAI, SI PE NATIONALA AICI IN SPANIA PAI ii dau putin gaz si se duce... asa ca mi-e indiferent daca e pentru femei sau pentru femei , eu stiu ca ma baga in scaun numai putin ce '' ciupesc'' pedala de acceleratie.

 

SI NU SUNT FEMEIE , MA CHEAMA MARIUS RAZVAN ! :)

 

am sa postez din 2 in 2 poze.. ca altfel nu ma lasa .. :(

post-49601-0-45673500-1311626077_thumb.png

post-49601-0-43393100-1311626085_thumb.jpg

post-49601-0-36397000-1311626470_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

si sa mai clarific inca ceva. :)) am 23 de ani si imi plac femeile, deci nu sunt gay/poponar ca unii...si daca vrei masina de barbat... pai are taicamiu un Mercedes S 63 AMG si sa vedem daca mai comentati aiurea!

 

Pustiule (in gandire, nu ca ani :) ), multi inainte! Nu am zis ca esti gay, nici pe departe. Nu mai comentez ce-ai vrut sa zici prin "ca unii", ca n-are rost :)

 

Mai gandeste-te cand faci comparatii. Nu compara o masina de 15 000 - 20 000 E cu una de 100 000 E. Evident ca nu mi-as fi permis o masina de 100 000 E, ca tatal tau. Dar cand cu 20 000 E poti sa-ti iei o masina demna de un barbat si tu alegi sa-ti iei una de femeie, iarta-ma :)

 

Pentru mine masina asta e una de femeie! Si multe altele de genul ! Si mor de ras cand vad un ditamai animalul, tipi facuti, in masini care s-ar potrivi mai degraba unor femei !

 

Parerea mea. Gresita, desigur :)

 

In fine, daca tu esti fericit sa-ti place...s-o stapanesti sanato(a)s(a) ! :)

Link to comment
Share on other sites

si sa mai clarific inca ceva. :)) am 23 de ani si imi plac femeile, deci nu sunt gay/poponar ca unii...si daca vrei masina de barbat... pai are taicamiu un Mercedes S 63 AMG si sa vedem daca mai comentati aiurea!

Parerea mea e ca s-a deviat aiurea de la subiectul topicului.

S-o stapanesti sanatos! Si cat mai multi km fara probleme.

Link to comment
Share on other sites

si sa mai clarific inca ceva. :)) am 23 de ani si imi plac femeile, deci nu sunt gay/poponar ca unii...si daca vrei masina de barbat... pai are taicamiu un Mercedes S 63 AMG si sa vedem daca mai comentati aiurea!

la comment'ul asta cred ca ai cam dat-o in bara..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.