Jump to content

123d unu + 30 harmasari in plus


Razvan Marius

Recommended Posts

my bad, dupa 2000 s-a schimbat sistemul de numerotare si nu mai contine niciun indiciu al zonei de apartenenta!

Misterul oricum ramane, e bine ca mai apare cate unul din asta, ne mai agita si pe noi pe aici... :)

Daca punea si el niste poze adecvate si stia sa vorbeasca, probabil ca nu atragea atentia, dar aia cu interiorul prea e poza de dealer...

Tocmai deasta ziceam si eu ca nu e nici un indiciu ca ar fi de Cadiz.. oricum important e ca mai alunga plictiseala un topic ca asta

Edited by seba_seby
Link to comment
Share on other sites

lipsa de documentare? sau lipsa de o roticica din creier? LMAO.gif mai gandestete bine!

 

lipsa de roticica?!

daca aveai 10% din "roticica" mea, aveai gandirea de 3 ori mai dezoltata.

nici nu era cazul sa postez, iti dadeai seama singur din posturile colegilor de mai sus........

 

ON: ai putea sa faci o poza cu "popcorn-ul" si cu tine langa, sa nu uiti tricoul cu "de puta madre" si ochelarii stil Mititelu'......stiim cu totii ca ai.

Link to comment
Share on other sites

Valencia, Cadiz, briz-briz, etc. Esti doar un cocalar care s-a gandit sa se incordeze un pic pe forum-ul BMW si sa minta ca are un seria 1, mare chestie ! Poti sa visezi ca ai si avion, atata timp cat nu te deranjeaza sa traiesti intr-o lume imaginara, e fix problema ta.

 

O singura chestie nu pricep si anume, de ce toti pustii astia agramati care deschid aici topic despre o masina pe care nu o au, sunt sau se viseaza a fi in Spania ? Bai, chiar asa a dracu e tara asta, chiar asa de molipsitor e mirajul asta al capsunilor ? Nu am vazut pe niciun fabulist din asta sa fie sau sa minta ca e intr-o tara ca Germania, Norvegia, Elvetia, etc. O fi si asta vreun semn...

 

 

 

bai nene daca nu ati avut cap sa va realizati cu o firma de transport cand erau vremuri fara criza... atunci nu o sa aveti nici in viitor! am mai spus si repet sunteti niste invidiosi si ma doare in pana ce spui tu despre mine fara sa fii documentat /informat. e ca si cum as spune : BA , ESTI UN HOT! (FARA NICI O PROBA) pai cu tine e la fel! deci mai bine las-o mai moale cu tampeniile.

Link to comment
Share on other sites

bai nene daca nu ati avut cap sa va realizati cu o firma de transport cand erau vremuri fara criza... atunci nu o sa aveti nici in viitor! am mai spus si repet sunteti niste invidiosi si ma doare in pana ce spui tu despre mine fara sa fii documentat /informat. e ca si cum as spune : BA , ESTI UN HOT! (FARA NICI O PROBA) pai cu tine e la fel! deci mai bine las-o mai moale cu tampeniile.

Cum se numeste firma?

Link to comment
Share on other sites

E clar, exact cum banuiam, pozele de exterior sunt de la masina din link-ul pus de @mik15, masina care are volan fara comenzi si scaune semi piele sport iar poza de la interior e de la o cu totul alta masina, cu interior textil non-sport si comenzi pe volan.

 

Acuuuuuum, spune ma Zoro, cum era cu descurcatul si firma de transport pe timp de criza ? :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Valencia, Cadiz, briz-briz, etc. Esti doar un cocalar care s-a gandit sa se incordeze un pic pe forum-ul BMW si sa minta ca are un seria 1, mare chestie ! Poti sa visezi ca ai si avion, atata timp cat nu te deranjeaza sa traiesti intr-o lume imaginara, e fix problema ta.

 

O singura chestie nu pricep si anume, de ce toti pustii astia agramati care deschid aici topic despre o masina pe care nu o au, sunt sau se viseaza a fi in Spania ? Bai, chiar asa a dracu e tara asta, chiar asa de molipsitor e mirajul asta al capsunilor ? Nu am vazut pe niciun fabulist din asta sa fie sau sa minta ca e intr-o tara ca Germania, Norvegia, Elvetia, etc. O fi si asta vreun semn...

 

 

Nu ca m-ar interesa foarte mult subiectul abordat de tanarul andaluz,dar acum de ce ii jignesti si pe ceilalti proprietari de seria 1? ,asemanandu-le masinile cu un Tico.Asta e poate ca nu am avut banii pt ceva mai superior de la Bmw

Link to comment
Share on other sites

suna si vezi daca o mai are!

 

Haha, esti praf. Ce dracu sa mai aiba, nu se pupa interioarele de nicio culoare. A fost prins, cel mai corect ar fi ca un moderator sa inchida pravalia. Nu de alta, dar chiar ne insulta inteligenta coca asta de Spania, acum ca l-am si dovedit, tot insistand ca are masina aia !

 

LE: @HOTSUT, unde vezi tu insulta ? Nu am dreptul sa consider ca seria 1 are aproximativ dimensiuniule unui Tico fiindca te superi tu ? Asta e parerea mea, esti liber sa te simti jignit cat vrei tu !

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

suna si vezi daca o mai are!

 

las-o asa ca nu mai tine, a ta are 234cp aia din poze are 204, deci e stock, a ta e din 2010 aia e din 2008, ai luat-o din Valencia aia e in Madrid....cred ca tu esti ala dummy(sa nu ti-o zic pe romaneste) sa ne tot minti pe aici, trezeste-te si da-ti cu niste apa rece pe fata, ai avut un vis placut, dar hai, ia-o usor catre plantatie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

stiti ce-i si mai amuzant? ca NICIODATA nu v-ati inselat cand vreunu din asta posta vreo duma cu si despre masina "lui". Si, slava domnului, au incercat in multe feluri, nu poti spune ca au respectat un "tipar". In concluzie, e baieti destepti pe forum, domle :p
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@similea - ar fi culmea sa ne pacaleasca asa cu una cu doua. Romanul e neincrezator din fire :)

 

mik15, ai fost mai istet. Eu cautam pe google.

 

Oricum, masina e foarte frumoasa.

 

Sa o viseze frumos. Chestia e ca nu a contestat nimeni ca e din Spania. Au contestat ca ar fi masina ta, atat.

 

PS: AMG-ul de unde e luat ? :) sa gasim poze mai multe.

 

PS2: NEXT

Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.