Jump to content

530 M-pack E39


noname!

Recommended Posts

da le mai am

 

(daca esti interesat, stiu pe cineva care are la vanzare, exact acest model)

 

 

am fost plecat in concediu (am facut aprox 4000km) si totul a fost ok,s-a comportat exemplar, am montat rotile pe 18, ca sa fiu mai sigur si parca imi place mai mult cu astea (ca aspect)

 

Pe mine mar cam tenta jante ca astea :rolleyes: chiar foarte tare dar am altele acum plus ca deja am cauciucuri de iarna pe 19 :laugh: !!

 

Arata de 10 ori mai bine cu astea pe 18 :thumbsup: modelul e exact ce trebuie la masina asta !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

este posibil sa fie problema din ceva mufe in fine , o sa afli la un tester daca nu :)

 

am intales ca senzorii...

vad sapt viitoare

 

Pe mine mar cam tenta jante ca astea :rolleyes: chiar foarte tare dar am altele acum plus ca deja am cauciucuri de iarna pe 19 :laugh: !!

 

Arata de 10 ori mai bine cu astea pe 18 :thumbsup: modelul e exact ce trebuie la masina asta !!

 

ti-am zis "problema" cu jantele :frantics:

 

+1...

Arata mult mai bine cu jantele astea pe 18, mie imi plac mai mult.

 

acum m-am imbolnavit iar....

le-am gasit pe astea

 

http://www.ebay.de/itm/ORIGINAL-NEU-AC-SCHNITZER-TYP-2-RS-8-5Jx19-10Jx19-/290603468830?pt=Auto_Felgen&hash=item43a951081e

Link to comment
Share on other sites

da le mai am

 

(daca esti interesat, stiu pe cineva care are la vanzare, exact acest model)

 

Salut.

 

Daca poti, da-mi te rog pe PM contactul persoanei cu jantele ACS.

 

Bine ca nu mai umbli "incaltat" cu ACS-urile alea mari, mi-e personal nu-mi place deloc cum dau pe E39.

 

Ti-as recomanda modelul asta:

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Daca poti, da-mi te rog pe PM contactul persoanei cu jantele ACS.

 

Bine ca nu mai umbli "incaltat" cu ACS-urile alea mari, mi-e personal nu-mi place deloc cum dau pe E39.

 

Ti-as recomanda modelul asta:

 

cand ti-am scris pe forum ca stiu pe cineva care are la vanzare...am primit de la vreo 5 pers pm-uri care m-or de nr de tel al respectivului

dar din ce am intales nu le mai vinde, ca au sunat cativa, deci imi pare rau....

 

mie cel mai mult mi le plac alea de pe ebay, care am postat link

astea pe 20 le-am bagat la vanzare, ca vreau sa le cumpar alea

 

cand ai timp te rog, arata-mi exact de unde de pe ebay ai luat pedalele alea, ca mi-as comanda si eu

mersi

 

 

cel postat de tine e demential, daca as gasii as cumpara prelungire dinaia pe bara din fata

Edited by noname!
Link to comment
Share on other sites

cand ti-am scris pe forum ca stiu pe cineva care are la vanzare...am primit de la vreo 5 pers pm-uri care m-or de nr de tel al respectivului

dar din ce am intales nu le mai vinde, ca au sunat cativa, deci imi pare rau....

 

mie cel mai mult mi le plac alea de pe ebay, care am postat link

astea pe 20 le-am bagat la vanzare, ca vreau sa le cumpar alea

 

cand ai timp te rog, arata-mi exact de unde de pe ebay ai luat pedalele alea, ca mi-as comanda si eu

mersi

 

 

cel postat de tine e demential, daca as gasii as cumpara prelungire dinaia pe bara din fata

Salut.

 

Pedalierul l-am luat cu ajutorul lui @Ciupanezu, iar link-ul de pe ebay nu mai este valabil:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-ACS-Pedal-Kit-eBrake-E39-M5-525-530-535-540-a31b_W0QQitemZ180481752323QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item2a058cfd03

Am constatat cu stupoare ca nu mai sunt la vanzare astfel de seturi. Nu stiu ce se intampla. Daca mai gasesc ceva te anunt.

 

Am gasit in schimb buza:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E39-M5-M-SE-STRASSENTECH-STYLE-FRONT-SPOILER-LIP-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2eb6f3682eQQitemZ200637900846QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

posibil cele mai frumoase jante pe e39 acs-urile astea concave :thumbsup:

in rest nu cred ca are rost sa iti mai zic cat de bine arata masina, e de la sine inteles

 

si mie imi plac la nebunie acest model

acum am gasit pe 19 la cineva, si am sa il conving sa le vanda :frantics:

 

am montat in sfarsitul coiful ac schnitzer

 

post-2930-0-31666300-1318316788_thumb.jpgpost-2930-0-28225600-1318316794_thumb.jpgpost-2930-0-30135000-1318316799_thumb.jpgpost-2930-0-33441100-1318316804_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

si mie imi plac la nebunie acest model

acum am gasit pe 19 la cineva, si am sa il conving sa le vanda :frantics:

 

am montat in sfarsitul coiful ac schnitzer

 

post-2930-0-31666300-1318316788_thumb.jpgpost-2930-0-28225600-1318316794_thumb.jpgpost-2930-0-30135000-1318316799_thumb.jpgpost-2930-0-33441100-1318316804_thumb.jpg

Nu ti-a venit prelungirea de bara?

 

Daca le iei pe alea pe 19" spui STOP-JOC :Devil: . Alea dau criminal. Nu sunt de ROU dar imaginea conteaza.

Link to comment
Share on other sites

eu zic cum apare la e46 pardon.gif

 

oricum , eu stiu ca in general la bmw ,un senzor aprins cu rosu e mai naspa decat unul aprins cu galben..dar nu pot vorbi de e39 pt ca nu am avut una :)

 

dar cred ca pt placute si la e39 tot asta galben este martorul ...

 

http://i52.tinypic.com/21ndxyf.jpg

 

 

confirm si eu ca pt schimbare placute e galben...pana nu devine rosu, daca nu le schimbi nici asa...asta da spirit de observatie. oricum, fotografia mi se pare superclara petnru o masina aflta in vibratie serioasa la viteza aia...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.