Jump to content

''DEZMEMBREZ BMW 525D 2002 SI 525i 2002


Recommended Posts

dezmembrez bmw e39 525d ,an 2002,motor 2.5d 163 c.p.,vand acte pt recarosale(caroseria +tot ce este necesar recarosarii) pret 1800e!!voi revenii cu poze!!

 

 

Buna. Aveti spalator faruri pe masina? M-ar interesa furtunul de la rezervorul de apa, pana la sprituitoarele de spalator faruri. Merci.

gombocza@rdslink.ro

Link to comment
Share on other sites

Buna. Aveti spalator faruri pe masina? M-ar interesa furtunul de la rezervorul de apa, pana la sprituitoarele de spalator faruri. Merci.

gombocza@rdslink.ro

din pacate nu are xenon din fabrica!!!

 

poze cu masina !!pt a va face idee ce se poate dezmembra de pe ea!!motorul este in stare f buna!!are 189.ooo km,carte service!!!

Edited by fulviuss
Link to comment
Share on other sites

din pacate nu are xenon din fabrica!!!

 

poze cu masina !!pt a va face idee ce se poate dezmembra de pe ea!!motorul este in stare f buna!!are 189.ooo km,carte service!!!

 

Mai este farul de ceata dreapta? vad ca ala e neatins. Daca se poate demonta fara sa se strice sau sa se rupa piciorusele alea de prindere. Cat ar costa? Multumesc

Link to comment
Share on other sites

ok, multumesc. M-ar interesa farul de ceata dreapta, ca vad ca ala e neatins. Daca se poate demonta fara sa se strice sau sa se rupa punctele alea de prindere. Cat ar costa? Multumesc

salut!!proiectorul 80 ron!este impecabil,fara cleme rupte

Edited by fulviuss
Link to comment
Share on other sites

salut!!proiectorul 80 ron!este impecabil,fara cleme rupte

 

OK, trimiti prin posta te rog? Ramburs.

Gombocz Jozsef

str. Brasovului 13/26

540537-Targu Mures

tel: 0723745734

 

Merci

 

poti trimite si niste fotografii cu proiectorul te rog, cand il demontezi? Merci gombocza@rdslink.ro

Link to comment
Share on other sites

OK, trimiti prin posta te rog? Ramburs.

Gombocz Jozsef

str. Brasovului 13/26

540537-Targu Mures

tel: 0723745734

 

Merci

 

poti trimite si niste fotografii cu proiectorul te rog, cand il demontezi? Merci gombocza@rdslink.ro

da!!ramane pe maine sa-l dau jos!!maine iti trimit si pozele

Link to comment
Share on other sites

sal...o pompa de transfer motorina ptr un 525d- 2001 ai? este cea din spate de sub banketa din partea stanga, daca da, un pret, mersi.

100e

 

salut, ma intereseaza sa stiu daca ai suport pentrun pahare, in ce stare e si la ce pret il ai.

Merci mult de tot.

imi pare rau !!nu are suport de pahare!!

 

salut, ma intereseaza sa stiu daca ai suport pentrun pahare, in ce stare e si la ce pret il ai.

Merci mult de tot.

imi pare rau !!nu are suport de pahare!!

 

Salut.motoru daca e in stare buna m-ar interesa fara nici un acesoriu , un pret.Ms

motorul este impecabil,rulat in tara 2 ani!!700e fara nici un accesoriu

 

Buna, ati reusit sa demontati? sa trimiteti, sau sa fotografiati? Multumesc

promit sa-l dau jos luni!!nu am avut timp sapt asta!!scuze de intarziere

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

multe piese in stoc

 

Buna

V-as ruga daca reusiti sa-l trimiteti, sa fie si chestia aia de plastic de pe o parte, ca-n fotografia care-l atasez, ca si aia mi s-a deteriorat.

Va multumesc

Deci adresa ar fi

GOMBOCZ JOZSEF

STR.BRASOVULUI 13/26

540537-TARGU MURES

tel:0723745734

am demontat proiectorul are un piciorus rupt!!imi pare rau!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.