Jump to content

Cumpar BMW


vizitatoru'

Recommended Posts

Cumpar BMW

INMATRICULAT in Romania

Berlina (4 usi)sau break dotata cel putin cu AC

motorizare maxim 18000 cmc disel sau benzina+GPL

Ofer maxim 1300 euro cash

Rog oferte serioase si reale

Nu ma intereseaza masinile de afara inscrise,neinscrise,inscrise provizoriu...etc

Poze,oferte si detalii puteti posta aici sau trimite pe mail vizitatoru1@yahoo. com

sper sa nu fiu luat in ras,sau .. sper sa gasesc BMW-ul pe care il caut

multumesc pentru ajutor

o seara placuta

Link to comment
Share on other sites

Cumpar BMW

INMATRICULAT in Romania

Berlina (4 usi)sau break dotata cel putin cu AC

motorizare maxim 18000 cmc disel sau benzina+GPL

Ofer maxim 1300 euro cash

Rog oferte serioase si reale

Nu ma intereseaza masinile de afara inscrise,neinscrise,inscrise provizoriu...etc

Poze,oferte si detalii puteti posta aici sau trimite pe mail vizitatoru1@yahoo. com

sper sa nu fiu luat in ras,sau .. sper sa gasesc BMW-ul pe care il caut

multumesc pentru ajutor

o seara placuta

 

 

Da totusi, ce bmw te intereseaza ?

Link to comment
Share on other sites

daca aveti chef de comentarii inutile nu are rost sa continuati

ca idee azi ma vad cu doi care culmea au intradevar seria 3 la banii pe care ii ofer

revin cu detalii

si apropos nu am chef de aiureli,sau user fantoma,chiar vreau o masina si speram sa o gasesc cu ajutorul vostru,dar se pare ca ....

Link to comment
Share on other sites

daca aveti chef de comentarii inutile nu are rost sa continuati

ca idee azi ma vad cu doi care culmea au intradevar seria 3 la banii pe care ii ofer

revin cu detalii

si apropos nu am chef de aiureli,sau user fantoma,chiar vreau o masina si speram sa o gasesc cu ajutorul vostru,dar se pare ca ....

 

nu e vina nimanui ca nu are bmw impecabil, diesel(sau benzina +gpl) A/C ,inmatriculat la 1300 euro

 

la banii astia gasesti un e30, maxim un e34 , cu siguranta fara A/C si gpl

 

din ce an sunt masinile alea care le vezi azi?

Link to comment
Share on other sites

1993 fara aer un 316 si un 318

nu stiu ce inseamna e30 si e 34

am vazut 318 pe afara arata foarte bine,dar in interior ... jale

mai tre sa vad 316 care inca nu a revenit in bucuresti

deci...poate mai primesc si pe aici oferte in afara de comentarii :thumbsup:

 

Nu inteleg de ce ai vrea Bmw de suma asta, cu banii astia tragi sperante la o supernova in stare buna. Dar..spor la cautat! :thumbsup:

sa iti raspund sa nu zici ca te ignor

vreau masina pe care sa ma pot baza la o chestie la mustata

vreau o masina in care sa ma simt in siguranta nu in care sa ma leg de un balon cu aer cald care sa ma scoata afara in caz de ...

banii astia ii am,banii astia ii ofer pe o MASINA,nu pe o caruta :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

sa iti raspund sa nu zici ca te ignor

vreau masina pe care sa ma pot baza la o chestie la mustata

vreau o masina in care sa ma simt in siguranta nu in care sa ma leg de un balon cu aer cald care sa ma scoata afara in caz de ...

banii astia ii am,banii astia ii ofer pe o MASINA,nu pe o caruta :thumbsup:

 

Fii convins ca o caruta ar fi mult mai sigura decat BMW-ul de maxim 1300 euro pe care doresti sa ti-l achizitionezi ! Cu 1.300 euro nu iti cumperi un BMW ci pur si simplu un sicriu pe roti iar varianta lui Razvan cu Supernova e parfum pe langa orice BMW inmatriculat ai sa gasesti in banii astia. Nu stiu ce varsta ai si nici ce experienta in ale masinilor, dar, cu 1300 euro nu-ti vei lua niciodata un BMW inmatriculat in care sa te simti in siguranta si care sa te scoata din situatii la mustata ! Nu am vrut sa fiu absolut deloc rautacios sau mai stiu eu cum prin raspunsul asta. Asta e pur si simplu realitatea !

Link to comment
Share on other sites

va rog

astept sfaturi

orice

ce sa verific in mod deosebit

orice e bine venit

sper sa ma fi inteles carcotasii ca nu caut de plictiseala

mai un tovaras pe aici dar nu ii stiu userul dar il pot intreba si voi il puteti intreba daca glumesc

Link to comment
Share on other sites

Pai la cat vrei tu sa dai pe masina ar trebui sa verifici tot. Cel mai bine ar fi sa incepi cu actele, adica sa verifici seriile (caroserie si motor) si sa ai grija sa corespunda cele de pe masina cu cele din acte(talon si carte de identitate).

 

LE: Vezi ca multi cu astfel de masini si-au schimbat motoarele si nu mai corespunde motorul din acte cu cel de sub capota iar de cele mai multe ori nici nu se pot omologa vreodata.

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.