Jump to content

Cumpar BMW


vizitatoru'

Recommended Posts

Daca tu crezi ca Bmw-ul ala de 1300E e ceea ce cauti, o masina sigura, cu care poti pleca linistit la drum, cumpara-l. Ca fapt divers, masina mea a avut nevoie la ultima revizie de piese de 1200E. Eu zic sa strangi macar 2500-3000e si atunci sa iti cauti MASINA, pana atunci cu 1300e te poti uita la scutere, laptopuri sau epave auto. In primul rand iti pui viata in pericol, te minti singur crezand ca poti gasi un Bmw bun cu 5000ron. Dar..viata ta, banii tai, alegerea ta.

P.s. Daca pe siguranta ta nu dai 2 bani, evita manevrele dubioase in trafic (pentru siguranta celorlalti participanti la trafic). Bafta! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ba da va spun

am cumparat un citren xantia din 94 fara aer :console:

poze peste cateva zile

am renuntat momentan la BMW ca ati fost prea multi care ati insistat ca nu as gasi una buna la banii astia,dar nu renunt,mai pun deoparte si tot imi ai una

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.