Jump to content

Dezmembrez BMW E36,E39


Recommended Posts

Dezmembrez BMW E36(pisicuta) toate modelele de E36, Coupe,Compact,cabrio

Elemente de caroserie (capota , faruri , triple , bara fata-spate , praguri , usi , aripi etc.)

Motoare 1.6 , 1.8 , 2.0 , 2.5 motoarele se vand complecte sau toate accesoriile motorului separat (bloc motor , _chiulasa_ , baie , electromotor , alternator , pompa serva , turbo , pompa apa etc.)

Cuti de viteze manuale si automate

Casete de directie

Telescoape , arcuri , fuzete , discuri , placheti , etrieri , grupuri , punte fata-spate , cardane , jante.

 

Toate modelele de BMW E39(seria 5)

 

Elemente de caroserie (capota , faruri , triple , bara fata-spate , praguri , usi , aripi etc.)

Motoare diesele si benzina , Accesorii motor (bloc motor , _chiulasa_ , baie , electromotor , alternator , pompa serva , turbo , pompa apa etc.)

Cuti de viteze manuale si automate

Casete de directie

Telescoape , arcuri , fuzete , discuri , placheti , etrieri , grupuri , punte fata-spate , cardane , jante.

 

Ne gasiti la numarul de telefon - 0767 968 733

YM - bbm.motors@yahoo.com

Adresa - Strada Bechetului Nr 127 , Sat Secui Com Teasc Jud Dolj (8 Km de Craiova)

Link to comment
Share on other sites

Am toate piesele de care ai nevoie.

Cel mai bine eu zic daca ai posibilitatea sa treci pe la noi , daca ti le trimit prin curier probabil o sa te coste mult transportul.

Mai bine dai o fuga pana la noi si te rezolvam.

Daca vrei iti fac poze la produsele pe care le ceri sa vezi in ce stare sunt.

 

Salutare !

 

Dezmembrez BMW E36(pisicuta) toate modelele de E36, Coupe,Compact,cabrio

Elemente de caroserie (capota , faruri , triple , bara fata-spate , praguri , usi , aripi etc.)

Motoare 1.6 , 1.8 , 2.0 , 2.5 motoarele se vand complecte sau toate accesoriile motorului separat (bloc motor , _chiulasa_ , baie , electromotor , alternator , pompa serva , turbo , pompa apa etc.)

Cuti de viteze manuale si automate

Casete de directie

Telescoape , arcuri , fuzete , discuri , placheti , etrieri , grupuri , punte fata-spate , cardane , jante.

 

Toate modelele de BMW E39(seria 5)

 

Elemente de caroserie (capota , faruri , triple , bara fata-spate , praguri , usi , aripi etc.)

Motoare diesele si benzina , Accesorii motor (bloc motor , _chiulasa_ , baie , electromotor , alternator , pompa serva , turbo , pompa apa etc.)

Cuti de viteze manuale si automate

Casete de directie

Telescoape , arcuri , fuzete , discuri , placheti , etrieri , grupuri , punte fata-spate , cardane , jante.

 

Ne gasiti la numarul de telefon - 0767 968 733

YM - bbm.motors@yahoo.com

Adresa - Strada Bechetului Nr 127 , Sat Secui Com Teasc Jud Dolj (8 Km de Craiova)

 

 

Piese E90

Avem pe stoc si piese de E90.

Motoare 330xd , 320 , 330

Elemente de caroserie (bara fata-spate , aripi , praguri , usi , capota , faruri , triple , semnalizatori etc.)

Parte mecanica ( punte fata-spate , telscoape , discuri , grupuri etc.)

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Semnalizare stanga(OEM galbena- coupe)? Grile radiator(de preferabil doar cea de stanga dar stiu ca se dau la set.. E36 nfl)? soclu semnalizare stanga? Casetofon original Business(OEM) + magazie cd(OEM) preferabil? obc 18 butoane 6 cil ?

 

Sunt destul de mici toate pentru curier...preferabil doar OEM...nu le pe forum din motive financiare :p, ci pur si simplu pentru un aspect stock si original.

 

Mersi,

 

+ soclu bec semnalizare.

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Semnalizare stanga(OEM galbena- coupe)? Grile radiator(de preferabil doar cea de stanga dar stiu ca se dau la set.. E36 nfl)? soclu semnalizare stanga? Casetofon original Business(OEM) + magazie cd(OEM) preferabil? obc 18 butoane 6 cil ?

 

Sunt destul de mici toate pentru curier...preferabil doar OEM...nu le pe forum din motive financiare :p, ci pur si simplu pentru un aspect stock si original.

 

Mersi,

 

+ soclu bec semnalizare.

 

Salut , Toate piesele care le am in magazie sunt originale.

Semnalizare este - 30ron

Grile sunt - 50ron

Casetofon original am doar pe caseta , Nu am magazie cd-uri. - 100ron

butoanele la fel le am 5 lei/buc

 

Cel mai bine este sa ma suni la numarul de telefon 0786673813 ca sa nu existe nici un fel de eroare.

 

Salutare !

Edited by Bm Motors
Link to comment
Share on other sites

ai cumva elemente crem pentru e39 , coaja de bord ( aia mai maronie ) elementele crem de sub coaja de bord , consola centrala ??

daca da astet poze si preturi te rog

 

Da am elementele crem , consola centrala o vrei tot pe crem banuiesc.

Aia nu stiu daca este o sa verific si o sa revin cu un post sa iti zic daca o am sigur si o sa iti spun si pretul

salut!

Edited by Bm Motors
Link to comment
Share on other sites

Am verificat si din pacate nu mai am crem. Am crem dar pe o masina de Anglia si nu ti se potriveste.

Am alt interior complect culoarea este un albastru inchis , am toate "cojile" la el ( fete de usi , consola centrala , toate cojile)

daca doresti poze dami un PM cu mailu-l tau pentru ca au o dimensiune prea mare si nu le pot posta aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.