Jump to content

[Vand] Volan Sport Complet E46 cu Comenzi


Recommended Posts

Daca este single stage ai doar 4 fire la airbag,iar dacĂŁ este dual stage ai 6 fire,cel mai bine ar fi sĂŁ-ți desfaci volanul și sa vezi cate fire sunt ca sa ști ce cumperi....

[/quote

 

Ok, mersi de informatii . Maine desfac volanul . Daca poti pana maine cand verific sa nu-l vinzi ar fi ok :) . Eventual lasa-mi te rog un nr. de tel. ca sa te sun direct . Ms .

Link to comment
Share on other sites

indiferent ce airbag ai, il poti face sa se potriveasca, pui capsa ta in airbagul de la volanul asta, doar putina indemanare, mana fina si ceva scule iti trebuiesc.

 

din cate stiu, cele doua volane au aceeasi forma la capsa pirotehnica a airbagului.

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

indiferent ce airbag ai, il poti face sa se potriveasca, pui capsa ta in airbagul de la volanul asta, doar putina indemanare, mana fina si ceva scule iti trebuiesc.

 

din cate stiu, cele doua volane au aceeasi forma la capsa pirotehnica a airbagului.

 

Salut , vreau sa cumpar volanul . Am vb. cu "mesterul" care il va monta si mi-a zis ca se poate monta fara probleme . Asadar da-mi te rog un nr. de tel sa te pot suna .Ms.

Link to comment
Share on other sites

Salut , vreau sa cumpar volanul . Am vb. cu "mesterul" care il va monta si mi-a zis ca se poate monta fara probleme . Asadar da-mi te rog un nr. de tel sa te pot suna .Ms.

ok,volanul pleaca dimineata la colegul 21ACC

multumesc

se poate inchide

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.