Jump to content

vand e39 530i M pack manual


brutus

Recommended Posts

e39 530 i 231 cp

an 2001 150k km

manuala 5tr

M pack

navigatie 16/9

dsp, subw+10 incinte

tv tuner

senzor ploaie

volan M cu comenzi

servotronic

scaune fata incalzite sport

schimbator short M

xenon original cu lupe bi-xenon FX-R

spalator faruri

evacuare finala magnaflow

jante 19 bbs LM time attack

jante de iarna originale bmw 5 bucati cu anvelope 80%

 

intretinuta cu piese originale, stare impecabila tehnic, mici defecte optice, fara polish sau detailing, radiator nou behr pompa apa noua hepu, garnituri schimbate, furtune noi, valva recilculare gaze noua, bujii si fise noi NGK iridium IX discuri originale bmw si placute ATE ...etc etc ...

 

nu este servisata la service autorizat:)

intretinuta de mine in garaj :)

 

va rog fara comentarii inutile si rautacioase

 

pret 8500 eur

0744 180 174 raspund oricand

 

post-22843-0-90329200-1316455956_thumb.jpg post-22843-0-81723200-1316456053_thumb.jpg

 

 

http://imageshack.us/g/339/20110830162937.jpg/

post-22843-0-76306500-1316457082_thumb.jpg

post-22843-0-61729000-1316457090_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pai nu stiu cine ar putea face comentarii rautacioase, masina chiar arata grozav.

 

A, totusi daca stau mai bine sa ma gandesc, aripioara aia de rechin ar trebui data jos, e cam kitch, masina merita sa fie cat mai OEM. :)

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Este permis orice comentariu legat de obiectul topicului, e dificil de spus ce comentariu este util sau inutil sau care este rautacios sau nu.

Pana acum am vazut ca vanzatorii au tendinta de a considera rautacios orice comentariu care nu le elogiaza obiectul vanzarii.

 

Cum apare cate o intrebare incomoda, cum se revolta vanzatorul ca e un comentariu inutil. Un comentariu ce scoate in evidenta un defect este automat considerat rautacios. :)

Link to comment
Share on other sites

Pe capota are 3 puncte adancite putin si urme de pietre din trafic, nu am unde sa revopsesc bine capota in turnu severin, astept sa am timp de timisoara sau bucuresti, oricum am precizat defectele optice,

am uitat sa spun ca masina vine cu 3seturi de roti cele de pe masina 19''8,5j fat 9,5 spate. Styl 32 18'' cu anelope noi 8,5j toate 4 pentru concediu si cele pe16 pentru iarna

 

Uitasem folia de pe geamuri llumar omologata

 

nu garantez numaru de km si oricum nu cred ca poate garanta careva la o masina second si de import... Accept orice proba test daca este careva interesat...

 

Ps lanterna originala bmw in torpedo si trusa scule completa :p

Edited by brutus
Link to comment
Share on other sites

e39 530 i 231 cp

an 2001 150k km

manuala 5tr

M pack

navigatie 16/9

dsp, subw+10 incinte

tv tuner

senzor ploaie

volan M cu comenzi

servotronic

scaune fata incalzite sport

schimbator short M

xenon original cu lupe bi-xenon FX-R

spalator faruri

evacuare finala magnaflow

jante 19 bbs LM time attack

jante de iarna originale bmw 5 bucati cu anvelope 80%

 

intretinuta cu piese originale, stare impecabila tehnic, mici defecte optice, fara polish sau detailing, radiator nou behr pompa apa noua hepu, garnituri schimbate, furtune noi, valva recilculare gaze noua, bujii si fise noi NGK iridium IX discuri originale bmw si placute ATE ...etc etc ...

 

nu este servisata la service autorizat:)

intretinuta de mine in garaj :)

 

va rog fara comentarii inutile si rautacioase

 

pret 8500 eur

 

post-22843-0-90329200-1316455956_thumb.jpg post-22843-0-81723200-1316456053_thumb.jpg

 

 

http://imageshack.us/g/339/20110830162937.jpg/

 

 

...eu am dat-o pe a mea cu :sick: ...mai putin...da in "schimb" era automata si full piele :smile: ...acu un an aproape...iti urez noroc!...

Link to comment
Share on other sites

...eu am dat-o pe a mea cu :sick: ...mai putin...da in "schimb" era automata si full piele :smile: ...acu un an aproape...iti urez noroc!...

 

norocul o sa fie de partea viitorului propietar ...eu nu vand o masina in care s-au investit bani nu o masina rulata la maxim si apoi pusa la vanzare ...

Link to comment
Share on other sites

A ta nu are nici o legatura cu masina asta ....

 

pai nu vorbesc de cea pe care o am ci de fosta: 530i, 11.2000, full piele, full electric, scaune sport, trapa si ce mai avea...

 

norocul o sa fie de partea viitorului propietar ...eu nu vand o masina in care s-au investit bani nu o masina rulata la maxim si apoi pusa la vanzare ...

 

 

vezi ca ai prea multe negatii (!!!)...deci o vinzi sau nu? :rolleyes:...ce e aia masina rulata la maxim?: adica nu ai schimbat-o niciodata in a 3-a? dar cine vreodata a vandut cuiva in Romania vreo masina rulata la maxim? nimeni! toate erau in stare excelenta (iar pe forum toate sunt vandute in "pierdere"). eu ti-am urat noroc? tu mi-ai multumit? am spus doar ca am dat-o mai ieftin: tu da-o cu cat poti mai mult, nu e bine asa?

Link to comment
Share on other sites

Pai nu stiu cine ar putea face comentarii rautacioase, masina chiar arata grozav.

 

A, totusi daca stau mai bine sa ma gandesc, aripioara aia de rechin ar trebui data jos, e cam kitch, masina merita sa fie cat mai OEM. :)

 

...pai de ce? e foarte tare: are si aripioara are si antena. e60 are doar aripioara (care e antena!) :D

 

Stiu de care masina vorbesti ... asta din topic e cu mult peste ce ai avut tu :rolleyes: cam asta am vrut sa zic :hyper:

 

 

Spor la vanzare ! e o masina superba !

 

Jantele sunt replici cumva ?

 

asa e, ai dreptate: are optiunea nonpiele (pentru cei pretentiosi care nu suporta pielea), nontrapa (pt cei care dau un ban dar au plafonul dintr-o bucata), noninsertii lemn(sau ce pun astia de la bmw ca fiind "lemn") (pentru cei care aleg...de fapt nu aleg nimic, carbonu fiind standard)...aaaa...si probabil nonfullelectric (pentru cei care mai vor sa puna osu la miscare pentru o setare doua la scaun)...si pentru comozii carora le mai scapa cateva mii de euro din buzunar pentru steptronic...gaseste tu rima/logica mai departe. asa e, ai dreptate! :thumbsup:

Edited by radusky
Link to comment
Share on other sites

Stiam ca o sa sari ca ars :rolleyes: pentru mine are altele care ma intereseaza mai mult . Lemnul ala nu-l suport si trapa de la maisna mea nu am deschis-o niciodata in 2 ani de zile ... Nu uita ca asta are M pachet si e manuala !! Eu personal nu as lua cutie automata la o masina asa veche !

:hyper:

Daca avea si scaune electrice era perfecta !

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Stiam ca o sa sari ca ars :rolleyes: pentru mine are altele care ma intereseaza mai mult . Lemnul ala nu-l suport si trapa de la maisna mea nu am deschis-o niciodata in 2 ani de zile ... Nu uita ca asta are M pachet si e manuala !!

:hyper:

Daca avea si scaune electrice era perfecta !

 

de fapt noi suntem de acord: este cu mult peste a mea (...la pret, zi eu, tu la nonoptiunile enumerate). sunt curios cum iti cumperi masina: cred ca cele fara aer conditionat sunt cele mai dotate in ochii tai (adica au nonclimatronic) :rolleyes:

 

ai masina cu trapa?!!!nasol! sper ca ai tras la pret cand ai luat-o ca avea trapa!....

Link to comment
Share on other sites

Nu m-a interesat trapa cand am luat masina mea :hyper: Bine daca tu zici... alea cu aragazuri sunt cele mai full pentru mine :drinks:

 

Tu te agiti degeaba ca ai dat-o la un pret mic .... din ce am auzit eu aveai o oferta mai buna de la cineva din TM dar n-ai vrut s-o dai !!

Link to comment
Share on other sites

Nu m-a interesat trapa cand am luat masina mea :hyper: Bine daca tu zici... alea cu aragazuri sunt cele mai full pentru mine :drinks:

 

Tu te agiti degeaba ca ai dat-o la un pret mic .... din ce am auzit eu aveai o oferta mai buna de la cineva din TM dar n-ai vrut s-o dai !!

 

mda!...se pare ca am un fan pe aici, care imi stie istoriile (micutule stoker!)...si care SI-A LUAT BMWEEEU!!!!aragaze, chestii...meserie nu gluma. ala da! imi place!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.