Jump to content

vand e39 530i M pack manual


brutus

Recommended Posts

...pai de ce? e foarte tare: are si aripioara are si antena. e60 are doar aripioara (care e antena!) :D

 

 

 

asa e, ai dreptate: are optiunea nonpiele (pentru cei pretentiosi care nu suporta pielea), nontrapa (pt cei care dau un ban dar au plafonul dintr-o bucata), noninsertii lemn(sau ce pun astia de la bmw ca fiind "lemn") (pentru cei care aleg...de fapt nu aleg nimic, carbonu fiind standard)...aaaa...si probabil nonfullelectric (pentru cei care mai vor sa puna osu la miscare pentru o setare doua la scaun)...si pentru comozii carora le mai scapa cateva mii de euro din buzunar pentru steptronic...gaseste tu rima/logica mai departe. asa e, ai dreptate! :thumbsup:

 

 

asa cum e fara trapa, fara superbul mahon care face furori in randul bunicilor, fara cutia aia automata care ajunge 100km/h mult mia repede fara multe dotari asa cheala cum este ea ...cu culoarea aia urata si cu ce n-o mai avea pretu este de 8500,

 

o sa-i pun cd-uri in parbriz un stiker cu BOSS pe spate si unu cu nike pe fata sa aveti atunci ce discuta ...:))) vad ca va place carcota

 

aa uitasem de un cd cu salam care vine bonus

Link to comment
Share on other sites

na poftim! Eu ii urez noroc si el... am spus ca eu am dat-o mai ieftin (parerea mea ca fara acel noroc pr care ti-l urez si tu o vei da-o mult mai ieftin decat pretul cerit), asta nu inseamna ca tu vei face la fel...alte nu mai spun ca sunt pe tel si mi-e lene...
Link to comment
Share on other sites

+1 Mihai!, cel mai frumos cu adaugarea "de foarte mult timp", dar in acelasi timp...nu e tipul de masina care se vinde pe un forum(mai este un e39 godlike a userului nikkon parca, si daca nu ma insel nici acum nu a vandut-o). Ma intorc sa imi mai clatesc putin ochii la poze, multa bafta in vanzare si tot respectul celui care are bani sa-i "arunce" pe o "vechitura" de E39, 3.0i-haaaoleo cat o consuma si taxa.
Link to comment
Share on other sites

OFF: Prelucrarea e minimala...(filtrare in mare,poate, nush poate ma contrazice un om cu experienta in ps sau chiar vanzatorul)si stii vorba cu poza face cat 1000 de cuvinte...pe asta se bazeaza si vanzatorul si tu ar trebuii sa stii asta avand in vedere anuntul tau de la MP. Asta va fi cred ca noua culme a anuntului..."km reali, poze reale" :nea:. Dar fara :download: inutile...masina cred ca e in stare sa se vanda si singura...cred.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

post-22843-0-86969100-1318783197_thumb.jpgpost-22843-0-90008000-1318783214_thumb.jpg post-22843-0-93097200-1318783238_thumb.jpgpost-22843-0-02890300-1318783334_thumb.jpg

 

 

new look :yahoo:

 

cred ca pana la urma o sa cer sa se mute de la rubrica bazar 8)

 

 

maine o sa vopsesc capota si spoileru fata, si o sa comand si oglinzile de M

 

 

pozele sunt cu telefonu, am vazut ca cele cu aparat nu plac la toata lumea ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.