Jump to content

BMW seria 8


Raduweb

Recommended Posts

Mai pe larg de arat ? :) ma rog...............Vezi ca mai sunt si pe mobile.de ,asta daca esti cu adevarat interesat.

P.S. Nu mai fi asa recalcitrant , pt ca nu sperii pe nimeni si nici nu te ajuta  :)

235939[/snapback]

Se vede ca nu stii despre ce vb :)

Nu vreau sa sperii pe nimeni,ci as vrea pur si simplu sa nu am de a face sub nici o forma cu diverse capete luminate de pe forum :blink: .Te-ai speriat cumva? :)

Tu acuma ai auzit de mobile.de?Stiu toate CSI care sunt pe mobile.de si nu numai, ar mai fii si autoscout24.de

Ar fi cazul sa te documentezi mai bine inainte de a afirma ca daca sunt cu adevarat interesat. :)

Cat despre ajutor, sa fim seriosi momentan ma descurc.

Link to comment
Share on other sites

Am destule informatii cat sa nu incerc sa ma gandesc la o asemenea bijuterie. Nu e pentru noi , cel putin momentan . Sa conduci asa ceva la noi , pe stazile noastre si in traficul nostru este la limita genocidului , e totusi o masina rara de care nu trebuie sa-ti bati joc . Oricum , multa bafta daca zici ca esti asa hotarat , ramane de vazut . :blink:
Link to comment
Share on other sites

Am destule informatii cat sa nu incerc sa ma gandesc la o asemenea bijuterie. Nu e pentru noi , cel putin momentan . Sa conduci asa ceva la noi , pe stazile noastre si in traficul nostru este la limita genocidului , e totusi o masina rara de care nu trebuie sa-ti bati joc . Oricum , multa bafta daca zici ca esti asa hotarat , ramane de vazut .  :blink:

236213[/snapback]

Te-as ruga sa foloseste singularul ,,pentru tine nu este masina"

Sunt multe masini rare in Bucuresti si lumea nu mai face genocid,nimeni nu te pune sa o iei pe gropane cu ea.Este masina de iesit in oras seara,un munte o mare,iesit din tara cu ea,etc.Nu mai fii asa sceptic

Un lucru care l-am observat la foarte multii pe forum,dau in cap inainte sa vada ce si cum.O mitocanie.

post-5414-1179577145_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Te-as ruga sa foloseste singularul ,,pentru tine nu este  masina"

Sunt multe masini rare in Bucuresti si lumea nu mai face genocid,nimeni nu te pune sa o iei pe gropane cu ea.Este masina de iesit in oras seara,un munte o mare,iesit din tara cu ea,etc.Nu mai fii asa sceptic

Un lucru care l-am observat la foarte multii pe forum,dau in cap inainte sa vada ce si cum.O mitocanie.

236328[/snapback]

K. Nu este pt mine. Atunci cand ai sa o ai am sa te caut sa-mi cer scuze pt 'mitocanie'. Pana atunci raman la parerea mea :blink:

Link to comment
Share on other sites

Te-as ruga sa foloseste singularul ,,pentru tine nu este  masina"

Un lucru care l-am observat la foarte multii pe forum,dau in cap inainte sa vada ce si cum.O mitocanie.

se referea la romani cand a spus "noi".

daca si tu ai avea un ton putin mai calm si de la acelasi nivel, ar fi perfect! :)

daca ai observat undeva o mitocanie, raporteaz-o, nu te razbuna. :blink:

 

 

bafta cu optarul!

Link to comment
Share on other sites

se referea la romani cand a spus "noi".

daca si tu ai avea un ton putin mai calm si de la acelasi nivel, ar fi perfect!  :)

daca ai observat undeva o mitocanie, raporteaz-o, nu te razbuna.  :)

bafta cu optarul!

236353[/snapback]

Si de ce nu la romani?

Noi ce avem ???Dar este vorba de mentalitate,pentru ca romani se nasc pierzatori.si-n scoala ne invata numai tampenii

Suntem romani si gata,ma astepta sa vrem mai mult de la noi ,,cei tineri" :blink:

Link to comment
Share on other sites

Cat rating a facut pustiul asta.....Am citit tot topicul, ca fraieru' si de fapt s-a vandut 850 u, chiar daca in prealabil stabilise cu italianu' tot tot tot  :) :)))    :blink:

Si pana la urma cati posesori de seria 8 sunt pe forum, tot nu am aflat    :)

238899[/snapback]

or fi si italienii ca romanii: una zic si alta fuck.

eu am gasit un 3.0 cs la paris...

Link to comment
Share on other sites

Cat rating a facut pustiul asta.....Am citit tot topicul, ca fraieru' si de fapt s-a vandut 850 u, chiar daca in prealabil stabilise cu italianu' tot tot tot  :) :)))    :blink:

Si pana la urma cati posesori de seria 8 sunt pe forum, tot nu am aflat    :)

238899[/snapback]

Care pusti???? :) Esti mai mic ca mine garantat,si la mvarsta si la mentalitate.Hai sa ne intalnim!Sau tie tarsa???Adevarul este ca sunt multi curajosi in spatele unui calculator si al unui ID.Iesi pe interval arata ce poti.Piciule :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e masina lui

am vazut o si eu

cred ca lazar florin a dat peste bot lai toti scartari si invidiosi de pe acest forum.sa va fie rusine ca ati ras de el si ati facut mistouri mai ieftine decat ciorapi chinezesti/

 

 

 

si masina e super letala .de departe cea mai frumoasa din bucuresti mult peste orice masina dasta de ani 2000

se aude superb un mic monstruuuuuu

380 de cp.super ,am avut privilegiul sa stau langa ea sa o ascult:PP e frumoasa rau de tot

Edited by INTERCEPTOR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.