Jump to content

Schimb jante cu buza


strees

Recommended Posts

Asadar schimb jantele din poze cu jante de aliaj sau tabla pe 16 cu anvelope de iarna!

Jantele sunt drepte,nu sunt sudate,singura cheste ar fi ca au fost date la reconditionat,iar cel de acolo care imi datora bani,le`a facut cam naspa!

Mai am si un set de jante de tabla pe 15 cu anvelope de iarna(asa si asa) si capace,le schimb cu volan M-packet sau le vand cu 400ron!

11092011032.jpg

11092011033.jpg

11092011035.jpg

11092011036.jpg

Link to comment
Share on other sites

dany89 iti multumesc pt oferta,dar am roti pt vara si nu vreau sa le schimb prea curand,plus ca modelul pe care mi`l arati...original exista doar pe 18!

Jantele din poze,stau in bucatarie la mama,nu le`am pus niciodata pe masina,iar mie imi trebuie de iarna fie tabla 16 sau 17,fie aliaj 16 cu anvelope de iarna!

 

 

Pt cei interesati jantele se pot da si pe bani la pretul de 800ron sau schimb cu iphone 3gs in stare f buna,asta cu tel ca ultima optiune!:))

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

schimb cu imprimanta de la mine?

 

Salut KYL,pare tentant,dar nu prea am ce sa imprim,nici unde sa o pun acasa din pacate!:(

Prefer anvelope de iarna pe 16 in stare f buna si dau la schimb unul din seturi sau roti complete!

Link to comment
Share on other sites

Salut KYL,pare tentant,dar nu prea am ce sa imprim,nici unde sa o pun acasa din pacate!:(

Prefer anvelope de iarna pe 16 in stare f buna si dau la schimb unul din seturi sau roti complete!

daca te razgandesti imi dai de veste :)

Link to comment
Share on other sites

Up!

 

Sunt deschis la tot felul de combinatii cu ambele seturi de jante!

Mai am si un set arcuri fata stock de E46 4cil si un set de arcuri sport spate drop 40 sau 50mm!

 

 

sal..schimbi cu debitmetru aer original bosch, ceasuri plasma, am flanse telescop aproape noi lemforder, telescoape fata cu arcuri si flanse complete oem e46, consola centrala model fara cotiera, un nokia 1616 aproape nou, samsung c-3010..mai am un subwoofer+statie+cabluri magnat ambele..

Link to comment
Share on other sites

sal..schimbi cu debitmetru aer original bosch, ceasuri plasma, am flanse telescop aproape noi lemforder, telescoape fata cu arcuri si flanse complete oem e46, consola centrala model fara cotiera, un nokia 1616 aproape nou, samsung c-3010..mai am un subwoofer+statie+cabluri magnat ambele..

 

Salut,nu imi trebuie nimic din pacate!

Daca intervine ceva,voi anunta!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am niste jante tabla cu cauciucuri iarna dunlop winter sport pe 16.

 

Ok...cum vrei sa facem?

Uite nr meu... 0764715628,suna`ma sau lasa`mi nr tau si te sun eu,sa stabilim o intalnire!

 

pe 15 de tabla cu cauciucuri de iarna dunlop winter sport nu vrei ?

 

Mai am si un set pe 15,imi pare rau!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.