Jump to content

DVD Road Map Europe Professional 2012


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda.. aici lista cu tari acoperite.. chiar ca devine frustrant..

 

Si aici harta unde puteti vedea exact ce e acoperit si ce nu..

 

LE.. dupa ce m-am jucat putin pe harta cautand locatii neacoperite de harta 2011.. pot spune ca 2012 chiar aduce imbunatatiri (aparent)..

Edited by rashpy
Link to comment
Share on other sites

Tot 3 DVD-uri sunt?

 

Nu stiu cate sunt dar pare muuuuult mai completa decat 2011.

Macar exista denumiri pentru foarte multe sate prin care treci. Inainte era doar drumul si atat. Acum satele au si cateva strazi semnalate. Totodata vad si orase noi.

 

Exemplu: satele spre Ploiesti au denumiri. Am fost in delta la Murighiol , pe 2011 nu era satul deloc iar acum are macar denumire si sunt trasate si niste strazi chiar. Cernavoda stiu(sper sa-mi aduc aminte bine) ca nu era pe 2011 acum vad ca exista.

 

Per asamblu pare foarte detaliata fata de 2011. Bine ar fi sa iasa exact asa.

Edited by siulian
Link to comment
Share on other sites

Important este ca si drumurile judetene sa fie utile. Cand vad drumul judetean pe harta si el nu stie sa o ia dupa el, fac cu nervii. Nu mai zic, ca multe dintre aceste drumuri sunt puse pe harta orientativ nicidecum unde trebuie. Astea toate la 2011.

 

Acum, om vedea cum se comporta 2012. Daca nu are imbunatatiri in acest sens (drumuri judetene) nu vad un motiv serios de upgrade...

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca totusi undeva exista din moment ce siulian a testat-o :). Eu eram destul de multumit si de 2011, stie destul de multe si ma ajuta la ghidare chiar daca nu sunt toate strazile in orase mai mici.

 

Poate a testat-o online. Nu stiu ca a aparut practic pe undeva.

 

Si pentru sufletelul lui ”bimbo”...gasesc si eu ceva DVD uri pt 20121...daca se poate?

 

Pentru sufltelul tau, nu vor fi postate linkuri catre site-uri de download! De asta poti fi sigur!

Link to comment
Share on other sites

Poate a testat-o online. Nu stiu ca a aparut practic pe undeva.

 

 

Online, evident.

Si da, pe 2011 erau multe drumuri care erau puse orientativ si mergeai pur si simplu paralel cu ele;)

Din ce se vede online, pare mult mai ok editia asta.

Link to comment
Share on other sites

De ce este atat de jenant/penibil ?! Uitati-va ca sunt la fel ca noi: Ungaria,Grecia,Cehia,Slovacia,Slovenia respectiv tarile baltice si daca bine stiu majoritatea celor enumerate sau poate chiar toate au intrat inaintea noastra in UE. Eu zic ca este destul de ok acoperita tara mai ales ca cei mai multi iau DVD-urile gratis. Sa vad cine de aici a dat 200 E pe DVD de navi.... Astept o copie de factura :p

Hai sa zic, cine a dat in plus 2600E pe optiunea de Navi Pro mai poate sa mentioneze ca are asteptari.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Am gasit pe harta Ro, orasul Plopeni si comuna Cosminele, ambele din Judetul Prahova. Pe versiunea 2011 nu figurau, deci e mult mai detaliata. Probabil ca sunt toate orasele din tara si marea majoritate a comunelor, precum si drumuri judetene. Nu stiu daca sunt si drumurile comunale. Edited by Alex75
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.