Jump to content

Dezmembrez M5 E39


Recommended Posts

Dezmembrez M5 E39 fabricatie 2000:

 

-Interior electric cu memorii (fete de usi + scaune +banchete) = 700 E

-->>> la interior se mai poate da si mocheta + calul complet la culoare (cu racitor incorporat)

-Plafon Alcantara NEGRU (absolut complet cu pachetul de lumini negru) = 150 E

-Volan cu comenzi = 300 E

-Ornamente praguri interioare = 120 E

-Oglinzi electrice = 350 E

-Bandouri usi = 150 E

-Usi fata + GEAM ANTIGLONT = 150 E buc

-Bara spate RIEGER = 200 E

-Jante + Gume Michelin =700 E

 

Pretzuri usor disc.

 

TEL: 0761 335 155

Link to comment
Share on other sites

200EURO

multumesc, dar e mult ,mai ales ca nu am certitudinea ca sunt originale de M. Cel putin eu nu am vazut M5 -E39 cu cutie automata cum e a ta.Cred ca de asta nu ai pus poze aici si motorul l-ai dat vandut din prima. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

multumesc, dar e mult ,mai ales ca nu am certitudinea ca sunt originale de M. Cel putin eu nu am vazut M5 -E39 cu cutie automata cum e a ta.Cred ca de asta nu ai pus poze aici si motorul l-ai dat vandut din prima. Bafta!

 

 

HAHHA :)) ma amuzi maxim , poze nu pot pune decat 4 si deaia , motorul a fost M5 , masina este M5 , dak vrei iti fac poze la acte ,eshty carcotas degeaba , motorul s-a strikat si pe masina a fost montat un 4.4 cu automata , alte intrebari????? dak vrei sa cumperi vii le verifici dak te pricepi , si le iei;)

 

multumesc, dar e mult ,mai ales ca nu am certitudinea ca sunt originale de M. Cel putin eu nu am vazut M5 -E39 cu cutie automata cum e a ta.Cred ca de asta nu ai pus poze aici si motorul l-ai dat vandut din prima. Bafta!

 

 

HAHHA :)) ma amuzi maxim , poze nu pot pune decat 4 si deaia , motorul a fost M5 , masina este M5 , dak vrei iti fac poze la acte ,eshty carcotas degeaba , motorul s-a strikat si pe masina a fost montat un 4.4 cu automata , alte intrebari????? dak vrei sa cumperi vii le verifici dak te pricepi , si le iei;)

 

am tot incercat sa urc pozele si primesc EROARE

Link to comment
Share on other sites

+ macarale electrice fata + spate

+ sistem BOXE DSP

+ ornamente praguri interioare

+ bandouri usi M5

+ coaja bord imbracata piele originala M5

+ sistem climatronic

+ interior complet piele electric + memorii

+ mocheta

+ footrest

+ covorase velur negre

+ suspensie M5

+ jante M5 18"

+ aparatori noroi

+ finale M5

+ NAVIGATIE + camera masarier

+ volan impecabil M5

+ airbaguri stalpi + bord + usi

 

 

Pt alte piese , ornamente etc. la preturi SUPER ACCESIBILE = 0761 335 155

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Un tepar : m-am dus cu jentile pentru schimb asa cum ne intelesesem, iar cand am ajuns mi-a spus ca s-a razgandit(fara sa vada macar jentile mele), ca daca nu cumva am bani pentru ca a primit intre timp o oferta de la altcineva !!!

 

Aveti grija cu astfel de oameni !!!

Link to comment
Share on other sites

prietene in primul rand ti-am vazut jantele intr-un anunt pe net, nu dau numele site-ului, la tel am vb ca sa vii sa vezi jantele si facem cumva si ne intelegem, nu ti-am spus nici-o certitudine cum ca batem palma, ai ajuns la mine ai vazut jantele iar eu ti-am spus ca am primit o oferta NOUA ,ce ai fii vrut????? omu mi-a platit cash pe jante , logic ca am preferat sa iau banii decat niste jante de SEAT, sa fim SERIOSI aqm ca oricine ar fii facut lafel ca si mine, ti-am spus nu ma dau inapoi le-am pastrat sa ti le arat imi pot face plata pe ele??? iar tu ai zis ca NU , atunci? CU CE TE-AM TEPUIT pe tine??? TE ROG FRUMOS NU MAI FACE AFIRMATII AIUREA;)

 

iar in ceea ce priveste faptul ca sunt neserios nu as vrea sa rog lumea care a cumparat pana aqm de la mine sa posteze ;) dupa ce ca ti-am cerut 400E pe jante tot eu sunt NESERIOS?????

 

 

SE OFTICA CEI CARE NU AU APUKAT SA CUMPERE ANUMITE PIESE DE LA MINE , pt CA AU PLATIT ALTZII MAI RPD :) si aici nu e vina mea . CINE VREA SA CUMPERE pune mana frumos pe tel SI SUNA , a venit un baiat saptamana trecuta special de la IASI si a laut ce a avut nevoie ;)

 

Pe scurt: NE SERIOS

@quze: ai grija, aparatoarele de noroi si aeresirele de frana sunt de e39 stock (non M) si sunt aftermarket.

NU TE SUPARA te rog frumos sa imi aratzi si mie unde am spus eu ca sunt de M???? si de unde stii tu dak nu ai venit sa vezi masina????

 

NU am obligat pe nimeni sa cumpere iar cei ce au ajuns sa cumpere au vazut cum sta treaba !!!!!!!!!

 

VA rog frumos sa va abtineti de la comentarii care nu isi au rostul.

Link to comment
Share on other sites

Bine ca traiesti, am vazut le ai trimis baiatului si pretul cerut de tine pt. Ca sunt de M, invata sa te tii de cuvant.

Tu esti un teapar si atat.

Pune mana frumos pe telefon?? Te am sunat si te a sunat un baiat din partea mea din bucuresti sa vina sa ia ce ne trebuia si tu cum te ai portat cu el!!

ESTI NESERIOS

Edited by ///MPower_5er
Link to comment
Share on other sites

Bine ca traiesti, am vazut le ai trimis baiatului si pretul cerut de tine pt. Ca sunt de M, invata sa te tii de cuvant.

Tu esti un teapar si atat.

Pune mana frumos pe telefon?? Te am sunat si te a sunat un baiat din partea mea din bucuresti sa vina sa ia ce ne trebuia si tu cum te ai portat cu el!!

ESTI NESERIOS

 

bai unu la mana noi astia din tara toti il stim pe colegutu si toti luam piese de la el mereu , si niciodata nu am avut pre-o problema .de unde apari tu sa faci asemenea acuzatii nu stiu. si daka tot stai in germania ce ar fi sa iti iei piese de acolo ca la ce ai scris aici nu pari prea inteligent.daka esti asa carpa in cur si te uiti la 10 parai in plus sau in minus poate ar trebui sa te orientezi spre alta marca.

Link to comment
Share on other sites

ALO, usor cu limbajul de mahala! <_>

Ce, suntem pe camp, la cartofi?

 

///MPower_5er, johnyxxx, considerati-va avertizati. Exista topic de "User review" in care va puteti exprima parerea despre e30-DPX si anuntul lui, insa intr-un mod civilizat.

Iar tu, e30-DPX, daca ai anunt cu titlul "dezmembrez M5", insa in el bagi elemente care nu sunt de pe M5, inseamna ca vrei sa tragi un pic de mica teapa... Pai nu prea e ok, nu pe forumul asta.

 

Nu imi raspunde, ca voi considera ca faci UP neregulamentar si iti inchid topicul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.