Jump to content

BMW X5 + tanar beat => 2 morti si 3 raniti


kristal_madness

Recommended Posts

@BMWdrifter--Esti super mega cool de pilot! Ai niste postari de ciutan teribilist 4tuning-ist de te doare mintea.Maturizeaza-te!

 

Expres am facut postul accela de asa natura ca sa cada in plasa si sa se vada de la distanta teribilistii de genul celui in cauza.....sper numai sa nu fii urmatorul cu 3 morti la activ pe baza de putere de 200cai din E90 si sa ne faci si tu de rusine ca aiuritu asta cu "ics faiv" probabil ce are cont activ si pe hi5...

 

-1.

Tine-o tot asa ;) Bravo.

 

E90, E60....sunteti in standard.... mai asteptam si cu X6 si eventual un M3 ca sa fie peisajul complet :p

Link to comment
Share on other sites

"Fata mea avea carnet. Nu se urca la volan, dacă ieşea undeva şi bea. A fost conştientă. Când a plecat la club, i-am zis "Să nu te urci la volan după ce bei” şi a zis: "Nu, mamă, stai liniştită!” Şi nu a băut şi a murit din cauza altuia. Nu mi-o mai dă înapoi nimeni. Poliţia nu face nimic decât să muşamalizeze tot".

 

http://www.antena3.ro/romania/mama-fetei-care-a-murit-pe-calea-floreasca-nu-am-nevoie-de-banii-lui-imi-doresc-sa-moara-142720.html

 

 

no comment! :faceless:

 

Daca cititi comentariile de la articolul de mai sus, veti ramane stupefiati (eu cel putin am ramas)...pedeapsa cu moartea?! :pinch: :pinch: :pinch: :blink:

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

Stop saying max and start saying bobo.

 

BMWdrifter, m-ai socat. Ce idei, ce exprimare. Ma mir cum nu te doare creierul. Pe de alta parte, nu cred ca ceva ce nu exista poa' sa te doara.

 

Spre ex ma doare fix undeva de tine...atata ca din cauza la prea plini de voi, increzuti si cu nasul pe sus de nu-i ajungi cu prajuna, mari vedete care sunteti voi vedete(gen Huidu) ca v-a luat taticu' "ics16" sau l-ati luat ca a-ti furat efectiv banii se intampla atatea nenorociri, si concluzia omului de pe strada va fi "benvisti prosti, niste nenorociti de parveniti"

Si cand ii vad cum ies din clubuti chiar daca nu au baut nimica asa-s de rahitici de nici drept nu stiu merge ca tot li se impleticesc picioarele, niste scarbe.

....cam toti avesti niste figuri in cap de nu-i voie cum ai dat si tu acuma dovada, de la condus si in general sa stiti orice sa faceti sunteti praf, fac pariu ca nici tu nici pe jos nu mergi drept pe strada!

Edited by BMWdrifter
Link to comment
Share on other sites

cum suna asta:

 

Moarte in chinuri, javra! Pedeapsa potrivita ar fi aceea de a fi tras in teapa si expus asa la intrarea in Bucuresti si scris dedesubt : "Fiu de bancher lipsit de valoare,...

 

o parere de cetatean...

 

Evul mediu, sau epoca de fier? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

http://www.realitatea.net/accident-grav-pe-calea-floreasca-doi-morti-si-trei-raniti_884331.html

 

Alt BMW implicat in accident cu morti. A baut in club si apoi vedeti consecintele.

 

In Romania mori si in taxi, fara sa apuci sa te fi suit in el.

 

eu am spus demult ca marca asta auto are un efect nefast asupra majoritatii posesorilor din Romania...se poate vedea si pe forum la cati li se umfla si li se incoarda venele imediat...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Expres am facut postul accela de asa natura ca sa cada in plasa si sa se vada de la distanta teribilistii de genul celui in cauza.....sper numai sa nu fii urmatorul cu 3 morti la activ pe baza de putere de 200cai din E90 si sa ne faci si tu de rusine ca aiuritu asta cu "ics faiv" probabil ce are cont activ si pe hi5...

 

E90, E60....sunteti in standard.... mai asteptam si cu X6 si eventual un M3 ca sa fie peisajul complet :p

 

 

Spre ex ma doare fix undeva de tine...atata ca din cauza la prea plini de voi, increzuti si cu nasul pe sus de nu-i ajungi cu prajuna, mari vedete care sunteti voi vedete(gen Huidu) ca v-a luat taticu' "ics16" sau l-ati luat ca a-ti furat efectiv banii se intampla atatea nenorociri, si concluzia omului de pe strada va fi "benvisti prosti, niste nenorociti de parveniti"

Si cand ii vad cum ies din clubuti chiar daca nu au baut nimica asa-s de rahitici de nici drept nu stiu merge ca tot li se impleticesc picioarele, niste scarbe.

....cam toti avesti niste figuri in cap de nu-i voie cum ai dat si tu acuma dovada, de la condus si in general sa stiti orice sa faceti sunteti praf, fac pariu ca nici tu nici pe jos nu mergi drept pe strada!

 

1. Nu stiu ce cauti pe aici dar cu atidudinea asta n-o sa stai prea mult.

2. Pune mana si mai treci pe la scoala, s-ar putea sa-ti ajute.(nu doar pentru un "ics16" ci in viata de zi cu zi)

Link to comment
Share on other sites

Eu am fugit de militie cu numere "happy" pt ca in tzara asta tre sa fii sclav un an sa poti intra in legalitate cica platind niste hotii de taxe aberante de nu-i voie, si am scapat fara stress.....deh se punea loganu de 75 cu 150Cp de la 320i, clar nu, mai ales ca a avut si cine sa-i mane si oricum nici tare departe de casa nu eram si nici ei n-au facut un semn prea clar(acuma nah la 120kmph ce puteam vedea :p ) si astfel nu a suferit nimeni, eu m-am distrat putin pe seama militienlor superzelosi (deh sunt direct infractor ca am numere straine si ceva viteza la intrare in localitatea noaptea la 3) si nu am omorat nici macar o musca, si eventual am lasat niste urme de drift pe asfalt....maaaare branza :p

 

putem sa-ti spunem Stig ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Nu stiu ce cauti pe aici dar cu atidudinea asta n-o sa stai prea mult.

2. Pune mana si mai treci pe la scoala, s-ar putea sa-ti ajute.(nu doar pentru un "ics16" ci in viata de zi cu zi)

 

Tipic.....no other comments! :download:

 

putem sa-ti spunem Stig ?

 

Eu ma gandeam la Schumi, dar nah ma multumesc si cu Stig desi mi-e cam inferior putin la abilitatile de condus... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Eu ma gandeam la Schumi, dar nah ma multumesc si cu Stig desi mi-e cam inferior putin la abilitatile de condus... :blush:

 

Cand iti cumperi masina mai vb!

Nu mai trai din vise si reviste,habar nu ai ce este aia o masina!

Pana nu pui o poza cu tine zambind larg langa masina,nu cred nimic!

Link to comment
Share on other sites

O chestie pe care nu am vazut-o mentionata nicaieri si care cred ca e destul de importanta e ca pe langa cluburile astea taximetristii au prostul obicei sa parcheze unii langa altii pana blocheaza o banda, doua. Acolo la The Gang de mai multe ori am vazut sa blocheze o banda si te obliga sa-i depasesti pe linia continua. La Bellagio in mod regulat ocupa banda de parcat, banda 1 si banda 2. O data chiar erau parcati si pe banda 3.... a trebuit s-o iau pe linia de tramvai pe Stefan cel Mare ca sa-i ocolesc.

 

Atentie, nu incerc sa-l disculp pe dobitocul ala care se credea in GTA si nu stiu daca taximetristul lovit era parcat astfel.

Link to comment
Share on other sites

Maimuta asta, cred ca are ceva in descompunere in loc de creier. Nici dupa 15 ani de parnaie nu cred ca ar constientiza...Ar fi in stare sa zica, ca oricum ar fi murit persoanele respective la un moment dat :pinch:

 

Zici ca a fumat iarba de mic, in loc sa suga la tata (tzatza).

Link to comment
Share on other sites

Puscarie scrie pe el.

Ar merita macar un 25 de ani fara drept de eliberare conditionata sau anticipata.

 

ce ar merita e una, ce scrie pe el din pacate e alta, eu inclin sa cred ca o sa scape cu pedepse cu suspendare, in acest moment strict din punctul de vedere al legii nu e el vinovat de producerea accidentului, ramane de vazut ce o sa scoata la expertiza, dar eu am o parere foarte proasta vizavi de INEC pe baza unor rezultate de expertiza pe care le-am vazut in trecut si pe care le percep ca fiind halucinante.

Link to comment
Share on other sites

pai el momentan e acuzat de ucidere din culpa cu 2 morti plus refuzul de recoltare de probe (in lipsa dovezii alcoolemiei nu il pot baga si ca era beat).

 

deci asta inseamna 1-8 ani plus 2-7 ani, ca sa i dea cu suspendare ar trebui ca pedeapsa cumulata din concursul de infractiuni sa fie minima 1 si 2, adica 3 ani maxim. :pinch:

 

si de unde circumstante atenuante, ca sa-i dea minim? a fugit si de politie, avea viteza, din filmari se vede ca era sub influenta alcoolului (desi nu sunt probe, judecatorii ar trebui sa tina cont si de asta).

 

Da, nimic nu e imposibil in Romania...dar ala cu opelul are super avocat :super: si nu cred ca va pica ala.

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

Baiatul mort in taxi mai are 3 frati.

Eu daca as fi in locul lor, as astepta sentinta, si daca e una cu suspendare, m-as pregati fizic si psihic vreo cateva luni, si apoi m-as duce in Olanda dupa el.

Si apoi se va vedea la stiri deznodamantul, obligatoriu cu autor necunoscut :)

 

PS: Dar sa fie si ei destepti, sa mearga cu avionul pana in Belgia, si de acolo sa treaca cu masina, sa nu apara in baza de date ca au intrat in Olanda, ca intra automat la suspecti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.