Jump to content

vand e90 320dA


marss

Recommended Posts

bmw e90 320 dA fabricat in 05/2005 inmatriculat in germania in 2006;are in prezent 155.600 km reali,carte de service, cumparata in 2008 personal din dusseldorf de la reprezentanta bmw la 80.000km cu 1 an garantie.Masina a reviziile toate trecute in cartea de service numai cu consumabile oem luate de la grozadan;vopsea originala,cutie automata,bi-xenon oem cu spalator,pdc fata-spate,scaune incalzite,pachet lumini ambientale-exterioare leduri in manere,senzori lumina-ploaie,cotiera frigorifica,8 airbag-uri si bancheta pt scaune bebe cu isofix,4 jante oem pe 17 cu anvelope runflat+4 jantetabla+capace oem pe 16 cu anvelope runflat toate cumparate de noi. masine se comporta exceptional,unele zgarieturi minore; (nu ma las de bmw doar vreau combi) ...se vinde si mini ul S din 2009

 

13.600 euro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
salut! masina se comporta impecabil,are cateva zgarieturi minore inevitabile in km astia...o vand din considerente de spatiu nici cu cutia pe ea nu mai incap...in 14-15 iunie am sa trec prin zona ta(am vazut ca esti hunedoara) eu fiind din arad daca te intereseaza sa vezi masina!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.