Jump to content

Lichidare piese E36


Recommended Posts

Jante M3 17- 180 euro, fara cauciucuri

Interior touring piele ( fete usi fata + spate, bancheta spate) 250 lei

Pachet crom 80 lei

volan M3 impecabil 1992 - 1995 ( cred ) 170 lei

Eleron 80 lei bucata ( negru si visiniu)

Consola sedan mahon - 70 lei

Janta 16 100 lei cu cauciuc

Janta 17 100 lei cu cauciuc

0744321551

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am vazut tarziu anuntul tau; azi am trecut prin Brasov

in ce stare sunt banchetele spate de touring + fetele de usi fata + spate - mai exista cumva si scaunele fata?

 

scaunele fata nu mai sunt (au avut ceva probleme si le-a retapitat cel care le-a cumparat) in rest nu pot spune ca arata impecabil, arata foate bine :), pielea nu este taiata, sau descusuta nici macar tocita.

Edited by nailbombmax
Link to comment
Share on other sites

scaunele fata nu mai sunt (au avut ceva probleme si le-a retapitat cel care le-a cumparat) in rest nu pot spune ca arata impecabil, arata foate bine :), pielea nu este taiata, sau descusuta nici macar tocita.

ok, am inteles

nu stiu ce sa fac; ar arata aiurea rau interior de piele fara scaunele din fata ( mai caut poate gasec undeva )

oricum dac ae sa ma hotarasc o sa vin eu la Brasov dupa interor pentru ca ma scot mai ieftin decat prin curier

ai cumva si ce caut eu aici?

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/109543-cumpar-roller-e36-touring/

Link to comment
Share on other sites

Mercy ; astept !

 

Scuze de intarziere, am fost plecat din oras, sper sa nu se considere UP, pozele promise, daca ai ceva nelamuriri poti sa ma suni la 0744321551, scuze pentru calitatea pozelor.

 

ok, am inteles

nu stiu ce sa fac; ar arata aiurea rau interior de piele fara scaunele din fata ( mai caut poate gasec undeva )

oricum dac ae sa ma hotarasc o sa vin eu la Brasov dupa interor pentru ca ma scot mai ieftin decat prin curier

ai cumva si ce caut eu aici?

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/109543-cumpar-roller-e36-touring/

 

Scuze de intarziere, am, dar din pacate fara plasa verticala.

Link to comment
Share on other sites

 

Scuze de intarziere, am, dar din pacate fara plasa verticala.

ok

speram sa ai ce caut :)

far am si eu acum dar imi tebuie neaparat cu plasa

daca ma decid sa vin la Brasov dupa interior, te anunt cu 2-3 zile inainte

mai caut, poate gascesc in alte parti scaunele fata

multumesc pentu raspunsuri

Link to comment
Share on other sites

dai doar fetele de usi fata spate?daca da la ce pret?

da, se dau si separat 170 lei toate 4, fetele de usi sunt din piele si provin de pe o masina "individual", culoarea este din fabrica.

 

S-au dat.

Eleronul negru

pachetul crom

Janta 16'

 

 

se mai adauga:

manson maner frana din piele neagra 30 lei

aparatoare frana de mana piele 30 lei

Oglinda cu senzor 60 lei

Janta BBS 17 65 euro

coaja bord sedan/ touring 50 lei

macarale electrice spate sedan/ touring 150 lei ambele.

Edited by nailbombmax
Link to comment
Share on other sites

da, se dau si separat 170 lei toate 4, fetele de usi sunt din piele si provin de pe o masina "individual", culoarea este din fabrica.

 

S-au dat.

Eleronul negru

pachetul crom

Janta 16'

 

 

se mai adauga:

manson maner frana din piele neagra 30 lei

aparatoare frana de mana piele 30 lei

Oglinda cu senzor 60 lei

Janta BBS 17 65 euro

coaja bord sedan/ touring 50 lei

macarale electrice spate sedan/ touring 150 lei ambele.

 

daca lasi la 200ron coaja si fetele si daca se potrivesc la sedan ti-le iau eu,astept un pm sau raspuns aici

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,fetele de usi le descompletezi?Am nevoie doar de cele din fata daca de pe ele ai luat tweterele crom,nu stiam ca tweterele de facelift sunt mai mici fata de cele non facelift.Eventual poti scoate manerele si tapiteria albastra ca eu oricum imi pun tapiteria mea pe ele ,iar apoi iti trimit fetele mele fara tapiterie si manere.Ce zici ,sau e bataie de cap?Daca esti de acord zimi te rog un pret.Merci.
Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,fetele de usi le descompletezi?Am nevoie doar de cele din fata daca de pe ele ai luat tweterele crom,nu stiam ca tweterele de facelift sunt mai mici fata de cele non facelift.Eventual poti scoate manerele si tapiteria albastra ca eu oricum imi pun tapiteria mea pe ele ,iar apoi iti trimit fetele mele fara tapiterie si manere.Ce zici ,sau e bataie de cap?Daca esti de acord zimi te rog un pret.Merci.

Este mult prea multa bataie de cap, in alta ordine de idei, de ce nu vopsesti tu pielea? daca o duci la cineva care stie le face ce culaore vrei, daca erau din panza merita sa le dai jos asa.........pretul la ele este de 100 lei.

Edited by nailbombmax
Link to comment
Share on other sites

Ceau Nailbombmax, s-a rezolvat. Joi merg la Busteni si trec prin Brasov. Dupa calculele mele voi ajunge in Brasov in jurul orelor 16 - 17. Am sa-ti dau un telefon joi pe la amiaza sa stabilesti un loc unde ne-am putea intalni (ceva reper usor pentru un necunoscator al Brasovului).
Link to comment
Share on other sites

Ceau Nailbombmax, s-a rezolvat. Joi merg la Busteni si trec prin Brasov. Dupa calculele mele voi ajunge in Brasov in jurul orelor 16 - 17. Am sa-ti dau un telefon joi pe la amiaza sa stabilesti un loc unde ne-am putea intalni (ceva reper usor pentru un necunoscator al Brasovului).

Salut, daca mergi la Busteni si treci prin Brasov, treci pe langa mine ( ocolitoare ) ne vedem acolo, sa ma suni te rog inainte cu o ora, sa-mi fac timp, mersi.

Edited by nailbombmax
Link to comment
Share on other sites

Am primit azi oglinda cu senzor (auto dim). Multumesc. Da stii ca ai impachetat-o ca pe o mireasa. Am crezut ca nu se mai termina folia in care era infasurata oglinda :download: . Si inca ceva, curierul a costat 20 de lei (pentru cei ce ar fi interesati).

 

Maine am sa incerc sa o montez. Am gasit un tabel in care se specifica unde se leaga fiecare fir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.