Jump to content

Vand 4 bujii incandescente BERU


Recommended Posts

Bujiile sunt BERU cod GE 102 , fabricate in Germania.

 

Sunt noi,in cutie; le-am cumparat pentru masina mea, E46 320d/2004, dar s-a dovedit a fi problema de la releul de bujii, pe care l-am schimbat ulterior.

 

Pret : 40 ron/buc

 

sal..ma intereseaza si pe mine 3 bujii daca imi faci un pret bun..ms

Link to comment
Share on other sites

sal..ma intereseaza si pe mine 3 bujii daca imi faci un pret bun..ms

 

 

Consider ca pretul este unul bun in conditiile in care nu am vazut mai ieftine de 55 lei la magazinele online.Pe mine m-au costat aprox 270 lei(cred ca 68 lei/buc) si vreau sa-mi recuperez macar jumatate din bani, avand in vedere ca produsele sunt NOI, le-am scos din cutie doar pentru a le poza.In plus, prefer sa le dau pe toate 4.

O seara buna!

Edited by andrew_87
Link to comment
Share on other sites

Bujiile sunt BERU cod GE 102 , fabricate in Germania.

 

Sunt noi,in cutie; le-am cumparat pentru masina mea, E46 320d/2004, dar s-a dovedit a fi problema de la releul de bujii, pe care l-am schimbat ulterior.

 

Pret : 40 ron/buc

 

Poze :

 

 

up, pretul este foarte bun, eu am dat 60 de lei / buc

Link to comment
Share on other sites

Anuntul l-am postat pe data de 15 nov, iar 'up' am dat pe 24 -> 9 zile .. in post-ul precedent, pe 21, i-am raspuns userului whisperer, nu inteleg care e problema.

Ca tot le-ai vandut, retine ca intervalul de 7 zile se calculeaza de la ultima ta postare pe topic, indiferent ca postarea respectiva a fost un alt UP, un raspuns dat unui user sau chiar un down! :)

 

Scrie foarte clar in regulament.

Link to comment
Share on other sites

Ca tot le-ai vandut, retine ca intervalul de 7 zile se calculeaza de la ultima ta postare pe topic, indiferent ca postarea respectiva a fost un alt UP, un raspuns dat unui user sau chiar un down! :)

 

Scrie foarte clar in regulament.

Am luat la cunostinta, multumesc! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.