Jump to content

Vand Mp3 Pioneer


Recommended Posts

Radio-mp3 player, marca Pioneer, model DEH-P5600 MP in stare foarte buna. Se vinde impreuna cu sina, cutie pentru fata detasabila, rama adaptoare si adaptorul de la mufa de E46 la audio aftermarket.

 

Produsul este fabricat in Portugalia, nu este chinezarie. Sunetul este mult superior aparatelor vandute pe piata.

 

Pret: 249 lei

 

Livrez produsele personal in Cluj. In Bucuresti si Valcea pot livra personal/prin intermediul unor rude. In restul tarii prin Fan Courier.

Tel: 0745616779

 

 

 

post-50515-0-39109700-1321986284_thumb.jpg post-50515-0-65284100-1321986290_thumb.jpg

 

 

post-50515-0-83459100-1321986294_thumb.jpg post-50515-0-33922700-1321986299_thumb.jpg

 

 

post-50515-0-09165200-1321986464_thumb.jpg

Edited by ~Cosmin~
Link to comment
Share on other sites

Mufa e pt FL sau nFL?Pune te rog o poza cu ele.

 

Mufa este pentru nFL, exact ca in poza de mai sus. Am sa pun si poze cu originalele.

 

@joky...imi pare rau, dar sub 150 nu-l dau. Nu e o chinezarie ordinara. Am pus Cd-player original Bmw in locul lui si parca imi pare rau.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@AdixX...nu ies tot la banii aia. Am cerut initial 249 de lei cu tot cu mufa si rama. Apoi am cerut 150 numai pe mp3(cu tot cu mufa si rama ar fi 200 lei). Daca vrei doar mp3-ul te costa 150 de lei si te rezolv cu transportul ieftin.

 

@red&bluestar...rama este din ABS din cate stiu si arata ok, o sa pun mai tarziu poze cand scap de la munca. Tu ziceai ca-ti trebuie ptr. FL...daca nu ai mufa ca in poza pusa de mine mai sus, nu te ajuta mufa...dar putem proba. Adaptor radio gasesti pe net. Si pe tine te rezolv cu transportul, joi seara sau vineri dimineata trec prin Alba.

Edited by ~Cosmin~
Link to comment
Share on other sites

@AdixX...nu ies tot la banii aia. Am cerut initial 249 de lei cu tot cu mufa si rama. Apoi am cerut 150 numai pe mp3(cu tot cu mufa si rama ar fi 200 lei). Daca vrei doar mp3-ul te costa 150 de lei si te rezolv cu transportul ieftin.

 

@red&bluestar...rama este din ABS din cate stiu si arata ok, o sa pun mai tarziu poze cand scap de la munca. Tu ziceai ca-ti trebuie ptr. FL...daca nu ai mufa ca in poza pusa de mine mai sus, nu te ajuta mufa...dar putem proba. Adaptor radio gasesti pe net. Si pe tine te rezolv cu transportul, joi seara sau vineri dimineata trec prin Alba.

Eu am FL dar tin minte ca mufa e ca cea din poza ta.Si e perfect daca e sa ne vedem(iti las un nr de mobil pe PM)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.