Jump to content

VAND BMW 320D, M-Tech 2 Almost Full Carbon


je79

Recommended Posts

Cum zice si titlul, re-bagam la vanzare BMW 320D, M-Tech 2 MY: 10/2000

 

Dotari:

 

- Pachet M-Tech 2

- Capota M3 GTR din Carbon

- Portbagaj M3 CSL din Carbon

- Oglinzi M3 Electrice si Incalzite din Carbon

- Splitere CSL Carbon

- Rame Proiectoare Hamann din Carbon

- Pleoape din Carbon

- Grile din Carbon

- Ornamente Exterioare din Carbon

- Eleron Luneta AC Schnitzer din Carbon

- Difusor Bara Spate din Carbon

- Embleme din Carbon

- Jante BMW pe 17" cu Anvelope de IARNA

- Suspensie Sport Reglabila

- Faruri cu Xenon si Angel Eyes

- Stopuri Led + Semnale + Lucasuri Fumurii

- Senzori Parcare

 

BLA<BLA<BLA...

 

Motivul vanzarii: Doar eu stiu ce masina vreau!

 

281.000 km, filtre si ulei motor schimbate, stare de functionare foarte buna

 

PRET: 6.200 IEURI NEG...

 

0766413118

 

TENKIU

post-26016-0-56810100-1322099715_thumb.jpg

post-26016-0-49746600-1322099720_thumb.jpg

post-26016-0-03490700-1322099724_thumb.jpg

post-26016-0-95629900-1322099727_thumb.jpg

post-26016-0-13828600-1322099732_thumb.jpg

post-26016-0-32150800-1322099736_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

poate a luat-o la pret bun

......de la Brandex ? Brandex e Tata Comerciantilor :yahoo: Nu-l cunosc personal ,dar iti spun sigur ca n-a dat masina de pomana. Nu...eu cred ca l-a sedus pe client si l-a abandonat !Cand s-a trezit clientul din hipnoza avea buzunarele intoarse pe dos,si in fata casei un m3 csl gtr Almost 100% Din Carbon De Toata Frumusetea :good:

Ontopic masina e frumoasa,te scoate din Anonimat.Daca as avea bani ,as cumpara-o imediat !!!

Edit

ce-a zis WLF mai jos explica tot misterul !!

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Da, a fost a lui BRANDEX, multumesc pentru aprecieri, iau in calcul si critica gen "doar eu stiu ce masina vreau!", la care raspund sincer:

Touringul pe care l-am avut, a reprezentat pentru mine putin prea mult - motorizare, impozit, consum / ca plusuri trebuie sa recunosc totusi ca este ULTIMUL BMW ADEVARAT,

iar aceasta frumoasa masinuta parca nu mi se potriveste - om trecut de 30 de ani, casatorit, copil, cu alte prioritati in viata, decat sa intoarca dupa mine capul ceilalti participanti la trafic...acestia fiind destui.

 

Cu alte cuvinte, raman la ideea: "Toate la timpul lor!"

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

in ce an a fost inmatriculata in rom?

 

In 2002, in ultimii 5 ani a fost la mine si a primit cea mai mare atentie. Este o masina care merita sa fie luata. Nu te speria de nr de km, macar sunt reali, nu cum le gasesti pe majoritatea din 2000 cu doar 150.000km. Masina este intr-o stare foarte buna de functionare. Aici gasesti toata povestea ei, dar unele poze mai vechi s-au sters: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/45012-bmw-320d-m-tech-ii/

Link to comment
Share on other sites

In 2002, in ultimii 5 ani a fost la mine si a primit cea mai mare atentie. Este o masina care merita sa fie luata. Nu te speria de nr de km, macar sunt reali, nu cum le gasesti pe majoritatea din 2000 cu doar 150.000km. Masina este intr-o stare foarte buna de functionare. Aici gasesti toata povestea ei, dar unele poze mai vechi s-au sters: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/45012-bmw-320d-m-tech-ii/

multumesc.am citit toate cele 32 de pagini,imi place fooarte mult masina,acuma urmeaza sa vorbesc cu actualul posesor sa vedem daca ne intelegem.am tot citit faza cu platitul taxei pt masinile inmatriculate inainte de 2007 de aia tot intreb,sa nu ma trezesc ca am de platit taxa de inmatriculare dupa ea.daca o sa fiu eu viitorul posesor promit ca o sa am grija de ea! :super:

Link to comment
Share on other sites

Inca nu a intrat in vigoare taxa aia si nici nu cred ca va intra. Oricum, daca o sa cumperi masina in perioada asta sigur nu o sa platesti nicio taxa.

 

Pai va plati cel caruia o va vinde candva, deci tot un drac, ca o va vinde mai greu. Sau o tine pana o duce la REMAT.

Link to comment
Share on other sites

multumesc.am citit toate cele 32 de pagini,imi place fooarte mult masina,acuma urmeaza sa vorbesc cu actualul posesor sa vedem daca ne intelegem.am tot citit faza cu platitul taxei pt masinile inmatriculate inainte de 2007 de aia tot intreb,sa nu ma trezesc ca am de platit taxa de inmatriculare dupa ea.daca o sa fiu eu viitorul posesor promit ca o sa am grija de ea! :super:

Poti sa stai linistit grasutz, ca si eu am grija de ea (de cand e la mine de o saptamana, am bagat vreo 9 mil...), cum zicea si BRANDEX cand a luat Touringul de la mine: o iau de la zero, cu filtre, ulei, tot ce tine de consumabile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.