Jump to content

BMW 320d M-Tech II


BRANDEX

Recommended Posts

prima poza e de la inceput...pe urma vezi si tu schimbarea :)

 

cam tare masina...ce sa zic...pachet m tech II, portbagaj csl, jante 19, 2din, carbon peste carbon :)

 

misto angels oem look

 

capota aia o mai pui? :)

 

E programata si aia, dar fondurile care erau alocate pt ea s-au dus pe pompa de injectie :)

Link to comment
Share on other sites

prima poza e de la inceput...pe urma vezi si tu schimbarea :)

 

cam tare masina...ce sa zic...pachet m tech II, portbagaj csl, jante 19, 2din, carbon peste carbon :)

 

misto angels oem look

 

capota aia o mai pui? :)

 

E programata si aia, dar fondurile care erau alocate pt ea s-au dus pe pompa de injectie :)

 

asta e...e frumos si mini, dar nu era pacat sa stea frumusete de masina in parcare ?

 

si trimurile noi? sau nu le vad eu din cauza ca ai facut poze cu telefonu'?

Edited by armin
Link to comment
Share on other sites

prima poza e de la inceput...pe urma vezi si tu schimbarea :)

 

cam tare masina...ce sa zic...pachet m tech II, portbagaj csl, jante 19, 2din, carbon peste carbon :)

 

misto angels oem look

 

capota aia o mai pui? :)

 

E programata si aia, dar fondurile care erau alocate pt ea s-au dus pe pompa de injectie :)

 

asta e...e frumos si mini, dar nu era pacat sa stea frumusete de masina in parcare ?

 

MINI-ul e al prietenei. Nu puteam sa o las asa, tebuia sa o repar.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa foc ai facut masina nene Brandex. Pacat ca nu ai apucat sa vii cu ea sambata la intalnire sa o vad si eu.

Poate data viitoare. E modificata frumos oricum.

Vezi ca ma abonez si eu la niste inele cromate + angel eyes + stopuri led daca imi faci niste preturi "prietenesti" :)

 

Sa ma tii la curent cu sistemul deschidere portbagaj - incearca sa il inlocuiesti cu totul daca nu merge "extirpat" decat mecanismul.

 

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

 

Am o intrebare : De ce asa tarziu te-ai hotarat sa o pui la rubrica "masina mea" ?

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa foc ai facut masina nene Brandex. Pacat ca nu ai apucat sa vii cu ea sambata la intalnire sa o vad si eu.

Poate data viitoare. E modificata frumos oricum.

Vezi ca ma abonez si eu la niste inele cromate + angel eyes + stopuri led daca imi faci niste preturi "prietenesti" :)

 

Sa ma tii la curent cu sistemul deschidere portbagaj - incearca sa il inlocuiesti cu totul daca nu merge "extirpat" decat mecanismul.

 

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

 

Am o intrebare : De ce asa tarziu te-ai hotarat sa o pui la rubrica "masina mea" ?

 

Sambata daca te prezinti o sa ffiu acolo cu ea.

 

Cand te hotarasti ma anunti si o rezolvam.

 

Sistemul de la portbagaj e in MINI si e plecat de acasa, maine ma apuc de el si iti spun ce am rezolvat.

 

De lene :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina ! S-o stapanesti sanatos !

 

Jantele, sunt frumoase, insa nu sunt cam mari ? Cum te descurci cu ele pe drumurile patriei ?

 

Ceasuri cu plasma nu pui ? Astept sa vad cum arata cu capota de CSL....:)

 

 

 

 

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina ! S-o stapanesti sanatos !

 

Jantele, sunt frumoase, insa nu sunt cam mari ? Cum te descurci cu ele pe drumurile patriei ?

 

Ceasuri cu plasma nu pui ? Astept sa vad cum arata cu capota de CSL....:)

 

 

 

 

Bafta !

 

Merci, sunt mari, dar merg cu foarte mae grija.

 

Ceasurile cu plasma mi se par cea mai mare tiganie.

Link to comment
Share on other sites

Ceasurile cu plasma mi se par cea mai mare tiganie.

 

hai bine pardaliane ca ne faci tigani, sa moara sa faca....hai las' ca te iertam :)

 

felicitari pt transormari. Frumoasa masina, cam mult carbon dar deh..cand spui Brandex spui carbon :)

S-o stapanesti sanatos si fara incidente!

 

E parerea mea personala, gusturile nu se discuta.

 

Merci frumos

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta unul dintre cele mai frumoase e46 modificate cu bun gust(modelul ala de pleoape nu le suport de nici o culoare,scuze dar nu am putut sa ma abtin,e doar o parere personala)

 

Nu e suparare, gusturile nu se discuta, mie nu-mi plac cele drepte, si nici nu se gasesc drepte din carbon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.