Jump to content

DEZMEMBREZ 318i E46


Recommended Posts

salut

lampi picioare pasrca am....buton inchidere geam spate...sunt geamuri mecanice pe spate, lampile habitaclu mi le-am luat mie

 

cum adik buton deschidere portbagaj din interior??? oricum...nu are asa ceva

 

 

buton care deschide portbagajul din interior la actionare..da-mi pret la lampi picioare

este dejos de blocul de lumini

Edited by whisperer
Link to comment
Share on other sites

Pompa spalator parbriz,pret te rog

 

O AM, DA-MI TU UN PRET K NU STIU CAT SA-TI CER

 

salut, diferentialul mai e? ce an si cati km e masina? manuala?

 

salut, mai am diferentialul, pretul e de 150 euro, masina e din 1999 luna 10, cutie manuala, are 210.000 km

 

sal oglinda dreapta completa pret

 

nu mai am nicio oglinda exterioara

 

buton care deschide portbagajul din interior la actionare..da-mi pret la lampi picioare

este dejos de blocul de lumini

doar lampile? fara cablaraie? 50 ron

buton care actioneaza portbagajul din interior nu are

Link to comment
Share on other sites

Salut..grila capota(nara) de pe partea soferului, capace stopuri spate, bumbii cu care se prind presurile de podea, parbriz (daca este in stare f. buna), trusa de scule de pe capota spate e completa?

salut. de pe fata am dat capota,radiator,faruri(tot ce tine de fata-piese) le-am data, bumbii pt presuri am 7, parbriz - am vrut sa-l tai pt cineva si l-am crepat, triplele le am,(capace stopuri spate-60ron), trusa scule-am cheie de roti doar 30 roni(e umpic indoita)

 

Jantele si ventilatorul?

salut. care ventilator? jantele cu tot cu cauciucuri(sunt pe 15" din duraluminiu) 150 euro- gumele sunt de vara, 2 foarte bune

Link to comment
Share on other sites

Ventilatorul de racire, defapt îmi trebuie comanda care actioneaza ventialtorul care este situată pe carcasa lui.

salut. ajuta-ma umpic sa il localizez, daca il am ti-l dau sau suna-ma la 0740-045.535

Edited by cipry_zeu
Link to comment
Share on other sites

SALUT,

 

fa-mi si mie un pret la alarma oem , si daca a avut geamuri electrice pe spate ( fa-mi si la alea un pret )

 

mai pune si tu ceva poze , ca-i lumea interesata :getlost:

 

cele bune.

Edited by B 74 COX
Link to comment
Share on other sites

SALUT,

 

fa-mi si mie un pret la alarma oem , si daca a avut geamuri electrice pe spate ( fa-mi si la alea un pret )

 

mai pune si tu ceva poze , ca-i lumea interesata :getlost:

 

cele bune.

salut.

fa-mi tu un pret daca sti cam cat face k sa nu mai pierdem timpul ;)

fac cateva poze maine (doar ca e mai intuneric acolo)

Cipri 0740-045.535

 

SALUT,

 

fa-mi si mie un pret la alarma oem , si daca a avut geamuri electrice pe spate ( fa-mi si la alea un pret )

 

mai pune si tu ceva poze , ca-i lumea interesata :getlost:

 

cele bune.

 

alarma o vrei cu tot cu cablaraie?

 

poza 2

 

poza 3

 

poza 4

post-25050-0-03219500-1324324755_thumb.jpg

post-25050-0-95035100-1324324974_thumb.jpg

post-25050-0-67563000-1324325035_thumb.jpg

post-25050-0-89660300-1324325066_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.