Jump to content

Am nevoie de bunavointa unui coleg


tanatos

Recommended Posts

Bunavointa?!

Pai de ce ai nevoie de bunavointa si nu cumperi pur si simplu piesa?

Se gaseste si la reprezentanta, si la dezmembrari, si la alti vanzatori de piese.

 

Topicele de cumparare sa pun DOAR in sectiunea de Mica Publicitate.

Link to comment
Share on other sites

Bunavointa pentru ca am inteles de la alte cunostinte ca nu se gaseste de cumparat, iar la dezmembrari inca nu am gasit.

Si nu este vorba de moca.... nu stiu cat ar putea costa...

Nu am spus despre ce motor este vorba pentru ca ma gandeam ca acea pana este la fel, in fine motorul este 1,9 D,

 

fulie de la ce motor?am eu o fulie aproape rupta cu surbul acela aferent.dar nu stiu sa aibe vreo pana...la un 320d e46

 

este o bucatica mica de metal, aprox 4 mm, si este posibil sa fi ramas in locasul unde intra fulia, eu acolo am gasit-o.

Link to comment
Share on other sites

multumesc paul pentru informatii, eu asa am auzit, ca nu ar fi de vanzare, si am crezut ca este adevarat, dat fiind faptul ca este o amarata de bucatica de metal....nu inteleg ce informatii sunt necesare pentru o amarata de pana, E46, 318D, 2002, FL. KK27315

 

Am rugamintea daca vreti sa ma ajutati, ajutati-ma cu un cod, cu un pret, cu o recomandare ceva, nu cu rautati.

Va multumesc.

Edited by tanatos
Link to comment
Share on other sites

Informatiile sunt necesare pentru identificarea exacta a piesei.

 

Tie iti trebuie piesa 5 de aici:

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EU51&mospid=47629&btnr=11_2093&hg=11&fg=18

Toate piesele care apar in ETK pot fi comandate.

 

Costa 0.88 USD. Deci probabil ca in Romania o cumperi NOUA de la reprezentanta cu 4-5 lei.

 

PS: Vad ca ti-ai completat postul. O sa-l completez si eu pe al meu.

Rautacisme sunt doar modul in care au formulat tu cererea si locul in care ai postat topicul.

In momentul in care ai furnizat toate datele ai fost ajutat.

Nu pot sa-i inteleg pe cei care solicita ajutor, dar de la care trebuie sa extragi informatiile cu forta!

Ai fi vrut sa stea cineva sa caute prin ETK in toate motorizarile posibile ca sa-ti gaseasca tie piesa?

Link to comment
Share on other sites

Informatiile sunt necesare pentru identificarea exacta a piesei.

 

Tie iti trebuie piesa 5 de aici:

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EU51&mospid=47629&btnr=11_2093&hg=11&fg=18

Toate piesele care apar in ETK pot fi comandate.

 

Costa 0.88 USD. Deci probabil ca in Romania o cumperi NOUA de la reprezentanta cu 4-5 lei.

 

PS: Vad ca ti-ai completat postul. O sa-l completez si eu pe al meu.

Rautacisme sunt doar modul in care au formulat tu cererea si locul in care ai postat topicul.

In momentul in care ai furnizat toate datele ai fost ajutat.

Nu pot sa-i inteleg pe cei care solicita ajutor, dar de la care trebuie sa extragi informatiile cu forta!

Ai fi vrut sa stea cineva sa caute prin ETK in toate motorizarile posibile ca sa-ti gaseasca tie piesa?

 

 

Nu m-am gandit ca poate exista in ETK.

 

Multumiri tuturor inca odata pentru timpul acordat, in special multumiri lui paul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.