Jump to content

vand/schimb bmw 325ti


razvan525tds

Recommended Posts

BMW 325 TI

AN FABRICATIE 2001

3+1 CHEI

AMUL PRIMEI INMATRICULARI 2001

PRETUL DE ACHIZITIE APROXIMATIV 56000

ISTORIC AUTO BMW

CARNET DE INTRETINERE BMW

MILOMETRAJ 125000 KM

MOTOR 2500 BENZINA

200 CAI

EVACUARE SPORT ORIGINALA BMW (SERPI)

ABS

DSC GENERATIA 3

CUTIE MANUALA 5 TREPTE

VOLAN REGLABIL PE INALTIME SI ADANCIME

XENON ORIGINAL BMW CU BIELETE DE REGLAJ PE PUNTEA FATA SI SPATE (NOI INLOCUITE RECENT CU UNELE NOI ORIGINALE BMW)

INCHIDERE CENTRALIZATA

GEAMURI ELECTRICE

TRAPA ELECTRICA

SCAUNE SPORT REGLABILE

SCAUNE INCALZITE

TAPISERIE DE PIELE ALBASTRA

TAPISERIE CUPOLA NEAGRA (CA LA M3 SI M3 CSL)

SUSPENSIE BMW MOTORSPORT NOUA FATA SI SPATE:

-AMORTIZOARE FATA SI SPATE NOI ORIGINALE PACHETUL BMW MOTORSPORT

-ARCURI FATA SI SPATE NOI ORIGINALE PACHETUL BMW MOTORSPORT

-RULMENTI DE VIRARE FATA NOI ORIGINALI PACHETUL BMW MOTORSPORT

-KIT PROTECTIE PRAF AMORTIZOARE FATA SI SPATE NOU ORIGINAL BMW

BARE STABILIZATOARE FATA SI SPATE NOI ORIGINALE BMW

PACHET AERODINAMIC BMW MOTORSPORT ORIGINAL BMW NOU:

-BARA FATA NOUA ORIGINALA BMW MOTORSPORT

-BARA SPATE NOUA ORIGINALA BMW MOTORSPORT

-PRAGURI NOI ORIGINALE BMW MOTORSPORT

-GRILE BARA FATA NOI ORIGINALE BMW MOTORSPORT

-DIFUZOR BARA SPATE NOU ORIGINAL BMW MOTORSPORT

-AGRAFELE DE PINDERE, SUPORTII, NITURILE, SURUBURILE TOATE SUNT NOI SI AU VENIT IMPREUNA CU PACHETUL AERODINAMIC

VOLAN M3 CSL NOU ORIGINAL BMW (CU CUSARUTI IN 3 CULORI)

SENZORI DE PARCARE SPATE (PDC) NOI

CAMERA DE MERS INAPOI CU NIGHT VISION NOUA ORIGINALA BMW MONTATA INTEGRATA IN UNA DIN LAMPILE DE ILUMINARE NUMAR

NAVIGATIE NOUA CU ACTUALIZARILE LA ZI

BLUETOOTH

INTERFATA DE CONECTARE IPOD/IPHONE....

CONECTARE USB SI MINI USB

COTIERA

SUPORTI DE PAHARE NOI ORIGINALI BMW

SUPORT SUPLIMENTAR DE BAUTURA NOU DE CROM SATINAT DE PE SERIA 6 ORIGINAL BMW

PACHET FUMATORI (SCRUMIERE NOI ORIGINALE BMW DESI NU S-A FUMAT NICIODATA IN MASINA)

PILOT AUTOMAT

SPALATOARE FARURI

PEDALE SPORT BMW PERFORMANCE NOI ORIGINALE BMW

SUPORT ODIHNA PICIOR STANG NOU ORIGINAL BMW MOTORSPORT

BARA RIGIDIZARE INTRE AMORTIZOARELE FATA NOUA ORIGINALA BMW MOTORSPORT (CEA DE PE M3 CLS)

JANTE VARA NOI ALIAJ PE 17 ORIGINALE BMW NU REPLICI IEFTINE INCALTATE CU ANVELOPE NOI VREDESTEIN ULTRAC SESANTA Y-URI

IARNA NOI ALIAJ PE 16 ORIGINALE BMW INCALTATE CU CELE MAI BUNE ANVELOPE DE IARNA (PE DIMENSIUNEA 205/55/16) CONTINENTAL T830

EMBLEME JANTE NOI 8 BUC ORIGINALE BMW

2 SETURI PREZOANE NOI BMW MOTORSPORT (CELE NEGRE DE PE M3 CLS)

GRILE FATA NOI ORIGINALE BMW MOTORSPORT

ORNAMENTE CADRU PRAG NOI ORIGINALE BMW MOTORSPORT

CHEDERE NOI ORIGINALE BMW

POLITA SPATE NOUA ORIGINALA BMW

SET PRESURI VARA NOI BMW PERFORMANCE MOCHETATE CU INSERTI DE ALUMINIU

SET PRESURI IARNA NOI BMW DIN CAUCIUC

EXTINCTOR NOU ORIGINAL BMW IMPREUNA CU PRINDEREA SUB SCAUNUL SOFERULUI

TRUSA MEDICALA NOUA ORIGINALA BMW

TRUSA LEVIER SI CRIC NOUA ORIGINALA BMW

TRUSA INGIRJIRE AUTO BMW NOUA COMPLETA (INCLUDE PANA SI POLISH CROM)

CONSOLA CENTRALA NOUA ORIGINALA BMW

TRIMURI INTERIOR NOI ORIGINALE BMW (ALU BLACK CUBE)

SCHIMBATOR DE VITEZE ILUMINAT NOU ORIGINAL) BMW

CAPTUSEALA LEVIER DE VITEZE NOUA BMW PERFORMANCE ALCANTARA

FRANA DE MANA NOUA ORIGINALA BMW

CAPTUSEALA FRANA DE MANA NOUA ORIGINALA BMW PERFORMANCE DIN ALCANTARA

MANUSI DE CONDUCERE ORIGINALE BMW

PEDUNCULI CENTURI DE SIGURANTE INLOCUITI NOI BMW (ACESTIA SE INLOCUIESC TEHNOLOGIC LA 6 ANI PENTRU A PREVENI APRINDEREA MARTORULUI DE LA BORD)

SISTEM DE SONORIZARE INFINITY CU STATIE SI O SONORIZARE DEOSEBITA (DIN PACATE NU ESTE ORIGINAL BMW)

TOATE DIFIZOARELE SUNT INLOCUITE CU UNELE NOI ORIGINALE BMW

PLACUTE DE FRANA FATA SI SPATE NOI ORIGINALE BMW

DISCURI DE FRANA FATA SI SPATE NOI ORIGINALE BMW

SABOTI FRANA DE MANA NOI ORIGINALI BMW

SCUTURI PE DEDESUBTUL MASINII NOI ORIGINALI BMW (INCLUSIV CEL CARE PROTEJEAZA ROATA DE REZERVA)

ECRANE TERMICE (SCUTURILE DE ALUMINIU) DE PROTECTIE PE DEDESUBTUL MASINII NOI ORIGINALE BMW

CARENAJE FATA SI SPATE NOI ORIGINALE BMW

GHIDAJE RACIRE FRANE NOI ORIGINALE BMW

TAMPOANE MOTOR NOI ORIGINALE BMW

BRATE FATA SI SPATE NOI ORIGINALE PACHETUL BMW MOTORSPORT

BUCSE TRAPEZ FATA NOI ORIGINALE PACHETUL BMW MOTORSPORT

BIELETE DE DIRECTIE NOI ORIGINALE PACHETUL BMW MOTORSPORT

PIPE BIELETE NOI ORIGINALE PACHETUL BMW MOTORSPORT

BIELETE ANTIRULIU NOI FATA SI SPATE ORIGINALE PACHETUL BMW MOTORSPORT

FURTUNE SERVODIRECTIE NOI ORIGINALE BMW

LAMPI SPATE NOI ORIGINALE BMW

LAMPI ILUMINARE NUMAR NOI ORIGINALE BMW

LAMPI LUCAS NOI ORIGINALE BMW

SEMNALIZARI FARURI FATA NOI ORIGINALE BMW

SPLITERE DIN FIBRA DE CARBON BARA FATA BMW PERFORMANCE

ELERON SPATE BMW PERFORMANCE DE M3 NOU

STERGATOARE NOI FATA SI SPATE ORIGINALE BMW (FLATBAND)

LICHID SPALARE PARBRIZ SI LUNETA VARA SI IARNA DOAR ORIGINAL BMW

FILTRE CURELE NOI ORIGINALE BMW

TOATE FLUIDELE INLOCUITE DE PROVENIENTA BMW (MAI PUTIN FREONUL DIN INSTALATIA DE AC) INCLUSIV ULEIUL DIN CUTIA DE VITEZE SI ANTIGELUL (-40)

AUTO ARE VOPSEAUA ORIGINALA TOPAS BLAU S-A RELACUIT TOATA MASINA CU 6 STRATURI DE LAC ANTIZGARITURI, REGENERABIL DE LA AKZO NOBEL

BOTON START NOU ORIGINAL BMW Z8

 

NU A FOST LOVITA NICIODATA SAU ZGARIATA

 

NU ARE DEFECT SAU ZGOMOTE LA RULARE SAU DENIVELARI

 

DIRECTIE IMPECABILA REGLATA APROAPE DE PERFECTIUNE

 

ITP VALABIL 2013

 

RCA VALABIL PANA IN DECEMBRIE 2012

 

FULL CASCO TOATA EUROPA GEOGRAFICA VALABIL PANA IN DECEMBRIE 2012 (VALOAREA ASIGURATA ESTE DE 25.000 DE EURO)

 

IMPOZIT LA ZI

 

II LIPSESC:

-JANTE BMW PERFORMANCE DE E90 PE 19

-ANVELOPE YOKOHAMA ADVAN NEOVA PE 19

-SISTEM COLECTARE AER BMW M3 CSL IMPREUNA CU ADMISIA DEAER RECE BMW PERFORMANCE

-SISTEMUL DE FRANARE BMW PERFORMANCE (CEL CU AURIU)

-SISTEMUL DE EVACUARE DE INCONEL (CEL DE 4000 DE EURO DE PE NOUL M3)

-BARA DE ZIGIDIZARE DINTRE AMORTIZOARE BMW PERFORMANCE (CEA DIN FIBRA DE CARBON CEA DIN TITAN ESTE MONTATA PE MASINA)

 

LA TOT CEAM ENUMERAT MAI SUS AM FACTURILE DE ACHIZITIE IN JUR DE 50 DE PAGINI TOTALUL INVESTITIEI SE RIDICA LA 660 DE MILIOANE

 

NU E O MASINA TRISATA ESTE PROBABIL CEA MAI CORECTA MASINA DE VARSTA EI SCOASA LA VANZARE SI NU SE ADRESEAZA ORICUI

MOMENTAN ESTE IN PARCUL DE VANZARI OKAZII/AUTO NOI LA CONCESIONARUL LA CARE LUCREZ

 

NU SE CONDUCE MASINA FARA MANUSILE DE PROTECTIE PENTRU A NU LASA OXIZI PE ELEMENTELE DE PIELE SI ALCANTARA

 

pret 9500 usor negoiabil nu ma grabesc sa o vand sa evit taxe de prima inmatriculare sau sa maschez defecte ascunse. pentru informatii de orice fel am documentatia necesarasi va stau la dispozitie.

Multumesc frumoshttp://

Link to comment
Share on other sites

Ca si idee serpi de fabrica BMW nu exista...din ce vad masina e acelasi an cu a mea,deci pot sa cer si eu ceva bani,desi nu am asa multe "noi" BMW pe ea.Oricum ,poze :D

a cupola neagra e stock pe 2,5 compact..

PS:daca as fi carcotas as zice ca masina a fost dauna totala ,dar nu sunt :)

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

stai in piatra neamt si mi-ai facut tu masina dauna totala si ai reparat-o in timp record si eu nu stiu? nu umblu cu cioace chiar ma adresez oamenilor seriosi nu am chef de polemici de samsari.... cu cupola chiar nu te contrazic in rest.......realloem sau bmwfans.info pentru documentare sau bmw iasi. numai bine si rugaminea mea este sa nu disociezi
Link to comment
Share on other sites

stai in piatra neamt si mi-ai facut tu masina dauna totala si ai reparat-o in timp record si eu nu stiu? nu umblu cu cioace chiar ma adresez oamenilor seriosi nu am chef de polemici de samsari.... cu cupola chiar nu te contrazic in rest.......realloem sau bmwfans.info pentru documentare sau bmw iasi. numai bine si rugaminea mea este sa nu disociezi

cum am zis am tot 2,5 compact si cam stiu cu ce se mananca,personal nu a trebuit sa schimb de ex protectiile de aluminiu,ca dotari masina mea are cam la fel ce ai si tu.doar ca nu la fel de multe piese noi,si cum am precizat "daca as fi carcotas" .Bafta

asteptam poze..

Link to comment
Share on other sites

NU E O MASINA TRISATA ESTE PROBABIL CEA MAI CORECTA MASINA DE VARSTA EI SCOASA LA VANZARE SI NU SE ADRESEAZA ORICUI

 

Asa ameteli si palavrageli nu cred sa fi scris nimeni pana acum in textul anuntului.

 

Apropos, pretul ala, 9500, reprezinta lei, presupun ?!

 

 

LE: asa, tati, spune tu cum sa fie bine, sa nu fie rau !

 

Baietas, oricine citeste anuntul tau isi poate da seama foarte repede si usor cine e in situatia portului ilegal de creier.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

Asa ameteli si palavrageli nu cred sa fi scris nimeni pana acum in textul anuntului.

 

Apropos, pretul ala, 9500, reprezinta lei, presupun ?!

 

 

LE: asa, tati, spune tu cum sa fie bine, sa nu fie rau !

 

Baietas, oricine citeste anuntul tau isi poate da seama foarte repede si usor cine e in situatia portului ilegal de creier.

derajezi si risti sa fii penibil te rog nu ne incurca pe aici cu postarile tendentioase. rugamintea mea este sa te retragi deoarece subiectul este total peste puterea ta de intelegere si percepere. numai bine

Link to comment
Share on other sites

ca mi-am amintit acum masina care se vinde este cea prezentata aici?\

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/87861-alt-sac-fara-fund/page__p__1242931#entry1242931

corect sunt cativa din piatra neamt de pe acest forum care au vazut masina si nu a fost dauna totala sau cu probleme. Narcis pote confirma tot ce am scris eu in descrierea masinii. Concluzie nu sunt "pastilat sau nebun" sunt extrem de exigent cu masinile personale iar cine vede si cunoaste masina isi da seama ca nu las loc de interpretari. Cine doreste sa verifice ce am scris eu este invitat cu placere. Sunt constient ca vor fi carcotasi tot timpul.

Link to comment
Share on other sites

Razvan, eu cred ca masina ta e ingrijita, dar CUM ai scris anuntul, lasa loc de glumite! Nu e cazul, insa, sa depasim o limita!

Si, nici eu nu am inteles de ce trebuie facut o lista cu "ce nu are"???!!:blink: Si, daca tot o faci, ar trebui sa fie mai lunga! (glumesc).

Ramaneti on topic, va rog. Multumesc

Razvane, ai grija la regulament cand vrei sa pui poze (art.7)

Link to comment
Share on other sites

Razvan, eu cred ca masina ta e ingrijita, dar CUM ai scris anuntul, lasa loc de glumite! Nu e cazul, insa, sa depasim o limita!

Si, nici eu nu am inteles de ce trebuie facut o lista cu "ce nu are"???!!:blink: Si, daca tot o faci, ar trebui sa fie mai lunga! (glumesc).

Ramaneti on topic, va rog. Multumesc

Razvane, ai grija la regulament cand vrei sa pui poze (art.7)

si eu abia astept sa ajung acasa sa pun poze sa nu interpreteze lumea gresit. intr-o ora sper sa fiu home

 

numai bine

Link to comment
Share on other sites

Lasand gluma la o parte si trecand peste aciditatea nejustificata a proprietarului, masina e frumoasa si atat. Iar pretul e mult prea optimist.

 

 

p.s.: Pune poze peste o ora si o sa vezi ce o sa se intample cu topic-ul imediat dupa. :thumbsup:

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

A deschis topicul ASTAZI, deci poate pune si poza azi! :rolleyes:

 

 

Eu ma refeream ca o sa aiba parte si de mai multe comentarii.

 

 

 

Oricum, daca e asa cum zice, nu i se mai pare nimanui extrem de dubios ca a bagat 15.000 euro ( 66.000 lei ) in reparatiile unei masini care se vinde cu maxim jumatate din suma asta ? Si dauna totala sa fi fost si tot nu se apropia de suma aia. O fi fost dauna totala de mai multe ori ?

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

Eu ma refeream ca o sa aiba parte si de mai multe comentarii.

 

 

 

Oricum, daca e asa cum zice, nu i se mai pare nimanui extrem de dubios ca a bagat 15.000 euro ( 66.000 lei ) in reparatiile unei masini care se vinde cu maxim jumatate din suma asta ? Si dauna totala sa fi fost si tot nu se apropia de suma aia. O fi fost dauna totala de mai multe ori ?

 

Eu ma refeream ca o sa aiba parte si de mai multe comentarii.

 

 

 

Oricum, daca e asa cum zice, nu i se mai pare nimanui extrem de dubios ca a bagat 15.000 euro ( 66.000 lei ) in reparatiile unei masini care se vinde cu maxim jumatate din suma asta ? Si dauna totala sa fi fost si tot nu se apropia de suma aia. O fi fost dauna totala de mai multe ori ?

 

 

IAR CU DAUNA TOTALA? toate deschiderile mobile se inchid perfect inca din prima treapta. DACA MASINA ASTA A FOST DAUNA TOTALA O DAU GRATIS (CASCO ESTE LA OMNIASIG) AVETI NUMERELE DE INMATRICULATE SI PUTETI CERE O DUCUMENTARE.

post-18902-0-60114800-1324663499_thumb.jpg

post-18902-0-20263800-1324663581_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Masina e foarte frumoasa, nimic de zis.

 

Nu a zis nimeni ca a fost dauna, erau doar semne de intrebare ale fiecaruia. In plus, asa cum ai scris anuntul, e foarte greu de citit, nu e deloc lizibil. Adica, daca ai fi scris pe undeva pe la mijloc ca o dai gratis, nu ar fi bagat nimeni de seama si tot cu ea ai fi ramas, sa fii convins.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

Masina e foarte frumoasa, nimic de zis.

 

 

stimabile garantez ca pe viu arata mult mai bine decat niste poze facut cu un amart de n82. Iti dai seama nu-mi acceptau masina colegii mei de la vanzari ocazie daca era trantita sau avariata. Cel mai dobi am fost in vara cand am avut 11.000 si nu am acceptat acum......

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis, lasam gluma la o parte. Nu a zis nimeni ca a fost dauna. Au fost doar pure si, cred eu, indreptatite supozitii. Acum, daca ai avut 11.000 pe masina si inca o mai ai, excuse my frech, dar... :punish: Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.