Jump to content

Noua Taxa de mediu 2012! URGENT!


expensivemann

Recommended Posts

Hmm, tu chiar crezi ca am glumit cu ultimul post? Crede-ma ca nu.

 

Am mai vazut zmei din astia care subit si-au inghitit cuvintele si barbatia in fata unei bucati de hartie... dar cu ce valoare... bune si legitimatiile astea la ceva, iti ofera accesul catre niste leviere, parghii cu care sa actionezi.

Link to comment
Share on other sites

Chiar de-ar fi sa platesti taxa, sunt sigur ca nu e o problema pentru tine suma respectiva :angel: .

Ca altfel nu s-ar explica atitudinea ta din posturile din noiembrie 2011.

Uite ce spuneai:

 

ce draq..daca te iau si te intors invers nu ai o eugenie in stomac si ,, visezi la un BMW" vezi de borsul tau si nu mai fa afirmatii nefondate! iti dau 5 lei..stai jos!!

 

ce intrebari sa pui tu cand nu ai 2 lei in buzunar sa iti iei o chifla GRAHAM? Esti cumparator, posibil cumparator?? Ai gresit forumul..tu ai un amarat de ,,renou,, si o pereche de favoriti gen ELVIS! Nu mai cauta carcota cu mine ca nu ai grade!

 

Banuiesc ca tu ai grade destule si stai linsitit de sarbatori, urmand ca in ianuarie 2012 sa platesti zambind 1500-2000 de euro, sau cat o fi taxa aia :) .

 

Merita din plin :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar de-ar fi sa platesti taxa, sunt sigur ca nu e o problema pentru tine suma respectiva :angel: .

Ca altfel nu s-ar explica atitudinea ta din posturile din noiembrie 2011.

Uite ce spuneai:

 

ce draq..daca te iau si te intors invers nu ai o eugenie in stomac si ,, visezi la un BMW" vezi de borsul tau si nu mai fa afirmatii nefondate! iti dau 5 lei..stai jos!!

 

ce intrebari sa pui tu cand nu ai 2 lei in buzunar sa iti iei o chifla GRAHAM? Esti cumparator, posibil cumparator?? Ai gresit forumul..tu ai un amarat de ,,renou,, si o pereche de favoriti gen ELVIS! Nu mai cauta carcota cu mine ca nu ai grade!

 

Banuiesc ca tu ai grade destule si stai linsitit de sarbatori, urmand ca in ianuarie 2012 sa platesti zambind 1500-2000 de euro, sau cat o fi taxa aia :) .

 

Corect! Totusi nu vad rostul ironiei tale din moment ce deschid un THREAD NOU si cer o parere, pareri, sfaturi! De asta e forumul nu?Iar tu ca administrator ar trebui sa stii nu sa imi dai citate din THREADURI VECHI si sa starnesti un intreg scandal! Pt mine nu e o problema noua taxa..dar decat sa o dau la stat mai bine iti cumpar un covrig si o cola(no sugar) sa nu iti fac arau la carii! Daca tot ai de gand sa ma banezi,fa-o..mi se rupe!

 

Si mie mi s-a parut suspect cand mi-a spus ca imi plateste doar butonul de volum la ccc, ca el de ala are nevoie doar :))Acum totusi...sa ai figuri in x6m si sa postezi anunturi dispeate pt o taxa de o mie de euroooo... E cale nene...

 

Pai mai lesinatule..cum sa iau o consola intreaga pentru un BUTON? Ai logica in ceea ce spui? Cred ca ,, latri,, de foame! Butonul ala il puteam lua de la Bavaria dar ma gandeam sa-ti fac vanzare sa te lauzi nevestii ca produci si tu un ban..ca esti combinator!!:))

 

drive m a facut rau.sper sa te bata expensiv 8)

 

Nu il bat ..il pis!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, tu chiar crezi ca am glumit cu ultimul post? Crede-ma ca nu.

 

Am mai vazut zmei din astia care subit si-au inghitit cuvintele si barbatia in fata unei bucati de hartie... dar cu ce valoare... bune si legitimatiile astea la ceva, iti ofera accesul catre niste leviere, parghii cu care sa actionezi.

 

drive..daca tu vii sa dai mana cu mine in Bacau ..inseamna ca ai mult sange pe instalatie:)) sa te imbraci totusi gros ca vreau sa exersez niste lovitori de picior pe tine!

 

P.S nu stiu de unde au ajuns atatea discutii de video chat,Damaschin,Monica,leviere din moment ce am pus o intrebare pertinenta care e treaba cu taxa asta! De aici clica de prosti( deh se ataca in haita) au ajuns sa faca off topic ca nu imi permit M, ca nu am bani de taxa, ca e urgent,ca aia, ca ailalta! Bai oameni cand o sa incetati sa vedeti aschia din ochiul altuia si o sa va vedeti barna din ochiul vostru? Am fost acuzat ca jignesc,ca sunt ironic, arogant..unde e aroganta si jignirile domnilor in acest THREAD??? Sunteti PATETICI!! De asta e Romania unde e..din cauza unor chatisti, Mircari..care in loc sa iasa in strada cum ies oamenii din tarile civilizate..stau ca niste obositi in case ..indiferent ca li se iau alocatiile la copii, pensiile la batrani..etc etc! E urat ce se petrece pe un forum chiar sub nasul ,, incompetebtilor,, de ADMINI de carton! Am cerut niste sfaturi, pareri obiective nu ce numar poarta mamele, nevestele voastre la sutien! Desteapta-te ROMANE! Sunt dezgustat de asemenea forum si cer sa mi se stearga contul...daca era posibil o faceam eu! Sarbatori Fericite!

 

expensivemann cred ca la tine au inceput deja sarbatorile; apropo de cate persoane e cortul tau? :drunk:

 

Severus destul despre mine..Vorbeste-mi de MATA!! Mars!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.