Jump to content

xpower magnetic fuel saver


police

Recommended Posts

ca sa fie clar pentru toti utilizatorii de aici. nu m-am inscris in acest forum pentru a face reclama la acest produs, ci pentru a gasi pe cineva binevoitor care sa ma ajute. atata tot. masina este a tatalui meu si el si-a cumparat aceste dracii punandu-ma pe mine sa i le montez, iar eu fiindca nu am stiut am apelat la voi. credeam ca voi gasi un sprijin aici pe bmwclub, dar vad ca e mai mult o bataie de joc... vreau sa vad daca este ceva de ele. am citit in paginile anterioare cum ca multa lume este multumita de ele. la un X5 pe 3.0 benzina consumul este foarte mare si vreau sa ma conving de ce sunt in stare acesti magneti. Edited by fares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mai pe romaneste: ca-i tii in buzunar, ca-i legi de vreun fir pe la motor, vei obtine fix aceeasi economie de carburant, zero, adica.

 

Cum dracu va prostesc astia sa le cumparati toate mizeriile, nu pot sa-mi dau seama. Sau, ma rog, imi dau seama, dar tin ptr mine, mai bine.

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

in fine. le multumesc celor care au incercat sa ma ajute.

 

LE: de ce sunt dubios? pentru ca am pus o intrebare nevinovata? nu fac nici mistouri (mai degraba voi faceti de mine), nu ma ocup de vanzarile draciilor astora, si faza cu neuronul e cam jignitoare.

Edited by fares
Link to comment
Share on other sites

nu eu le-am cumparat. eu doar am vrut sa stiu cum se monteaza. sincer, eu nu mi-as pune pe masina mea aceste dispozitive.

 

acum am inteles. sunt o tampenie pe care s-au dat niste bani aiurea. asta este. cand nu sti despre ce este vorba mai se intampla si lucruri din acestea.

Edited by fares
Link to comment
Share on other sites

Alfa nu e o masina mai ieftina, nu conteaza din banii cui ai luat-o.

Aici, pe forum, important e sa fii pasionat BMW. Indiferent ce masina ai in prezent, daca visezi la un BMW, e de bine.

 

Daca vrei, esti liber sa-ti faci un topic de prezentare, sa saluti comunitatea, sa iti expui cateva ganduri si aprecieri cu privire la marca.

Ai sa fii privit altfel ;)

Link to comment
Share on other sites

Alfa nu e o masina mai ieftina, nu conteaza din banii cui ai luat-o.

Aici, pe forum, important e sa fii pasionat BMW. Indiferent ce masina ai in prezent, daca visezi la un BMW, e de bine.

 

Daca vrei, esti liber sa-ti faci un topic de prezentare, sa saluti comunitatea, sa iti expui cateva ganduri si aprecieri cu privire la marca.

Ai sa fii privit altfel ;)

 

:good: , foarte frumos!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.