Jump to content

Vand Faruri E90 Bi-Xenon Avariate


Recommended Posts

e cineva acasa???un nr de tel?

Scuze nu am intrat pe forum credeam ca os aimi apara pe mail ceva notificare.

Nu il dau cu 50 de lei imi pare rau

 

Salut,ai cumva modulul pt adaptiv[cornering light].

Din pacate nu sunt adaptive.

Stima

 

Update le dau cu 300 daca e cineva interesat.

Edited by dedeem
Link to comment
Share on other sites

Vand un set de faruri de bmw e90 avariate

Sunt bi-xenon, bune pentru piese de schimb (lupe motorase etc)

Nu au becurile si balasturile

Pret 350 lei amandoua

spune mi cat vrei pe cel spart... stanga... fa mi o oferta de pret te rog... stima.0762266293

Link to comment
Share on other sites

spune mi cat vrei pe cel spart... stanga... fa mi o oferta de pret te rog... stima.0762266293

ti-l dau cu 100 daca vrei

Spune-mi te rog ce anume te intereseaza din el sa iti spun daca merita sa il iei sau nu

Edited by dedeem
Link to comment
Share on other sites

tot interiorul il vreau,fara carcasa. oglinzile,lupele,angel eyes urile,motorasele sa fie ok... un mil si platesti tu platesti transp? sau gasim o modalitate sa mi l trim cumva in valcea prin cineva cunoscut de al tau care are dxrum aici si l platesc omului. mentionez ca nu ma grabesc deloc.. oricum mi se pare scump un mil,iti spun sincer. am facut rost de cel de dreapta in aceiasi stare k asta al tau de stanga,fara nici un ban...stima..
Link to comment
Share on other sites

tot interiorul il vreau,fara carcasa. oglinzile,lupele,angel eyes urile,motorasele sa fie ok... un mil si platesti tu platesti transp? sau gasim o modalitate sa mi l trim cumva in valcea prin cineva cunoscut de al tau care are dxrum aici si l platesc omului. mentionez ca nu ma grabesc deloc.. oricum mi se pare scump un mil,iti spun sincer. am facut rost de cel de dreapta in aceiasi stare k asta al tau de stanga,fara nici un ban...stima..

Daca iti platesc eu transportul raman cu 50 de lei. Nu am pe nimeni care merge in directia aceea. Cand mi-am cautat eu avariate nu mi-am gasit gratis doar pe bani. De e 46 mi-am luat 2 avariate cu lupa la 2 milioane si intr-unul erau rupte faza scurta de faza lunga. Esti tu mai norocos. Mai iti spun ca angel eyesul pe asta mai avariat nu cred ca il poti folosi fiind rupt un inel de restu "retelei". Prin urmare nu cred ca iti este bun

Stima

Edited by dedeem
Link to comment
Share on other sites

lasa-l sa-si gaseasca gratis.... dupa ce ca i l-ai lasat super ieftin isi mai bate si joc de tine......

lupele acelea de e90 se potrivesc perfect la e46 retrofit.... mai ales la cei care au lupele aarse..... se vand cu 200 RON bucata.....

e pacat sa-l dai moca.....asteapta si da-le impreuna la banii ceruti initial....n-are rost altfel ca ramai si fara ele si fara bani :)

calin_vl vad ca vrea lupe la pret de becuri halogen :)

Link to comment
Share on other sites

Daca iti platesc eu transportul raman cu 50 de lei. Nu am pe nimeni care merge in directia aceea. Cand mi-am cautat eu avariate nu mi-am gasit gratis doar pe bani. De e 46 mi-am luat 2 avariate cu lupa la 2 milioane si intr-unul erau rupte faza scurta de faza lunga. Esti tu mai norocos. Mai iti spun ca angel eyesul pe asta mai avariat nu cred ca il poti folosi fiind rupt un inel de restu "retelei". Prin urmare nu cred ca iti este bun

Stima

multumesc,dedeem... dar daca spui ca e rupt un inel agel eyes,nu l pot folosii nici gratis... si pt restul comentatorilor,nu l am cerut GRATIS... am mentionat doar k pe cel de dr l am primit gratis si e perfect functional... incercam doar o negociere. nu cersesc piese pe forum...si nici nu vreau sa jignesc pe nimeni prin negocierile mele... stima tuturor si bafta la vanzare,dedeem... multumesc...

Link to comment
Share on other sites

Le-ai dat gratis? ca ar fi vrut si calin_vl unul in conditiile astea, numai sa platesti tu transportul :D

Nu le-am dat gratis, am vandut proiectoarele din ele fara lentile, ca nu avea omul nevoie, la pret ok si acum vand restul pieselor in alt post impreuna cu alte piese si de far de e46

Pe cei interesati ii rog sa se uite in acel post la vazari piese si accsorii

Stima

Link to comment
Share on other sites

la ce pret ai dat proiectoarele?

Le-am dat la 250 avand in vedere ca am pastrat lentilele.

Daca esti interesat am doua proiectoare bi-xenon de e46 zkw unul dintre ele e cam ars; stiu eu pentru experimente sa vezi cum se poate repara, daca se poate. Pret 100 ron amandoua

Link to comment
Share on other sites

Le-ai dat gratis? ca ar fi vrut si calin_vl unul in conditiile astea, numai sa platesti tu transportul :D

lym,nu le vroiam gratis decat daca mi le da cu tot cu masina...ce va my place sa comentati aiurea pe forum,din lipsa de ocupatie cred...sunt sig k esti de varsta copiilor mei de ai atata timp liber si atata aroganta... intelegeam k dedeem sa comenteze,nu tu,sau altii...la rautati nu va intrece nimeni.. un gest frumos,n ati face,k va doare... my sunt si oameni de bine care dau piese avariate ieftin,sau gratis. si oameni ca tine si k altii,care nu stiu decat sa ironizeze,crezandu se interesanti... imi cer scuze pt offtopic si daca am jignit cumva pe cineva... succes la vanzare si stima tuturor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.