Jump to content

Evacoare sport e36


ALEX PAA

Recommended Posts

Inseamna ca Loganu era pa benzina; la dizel nu ia 11 pa oras; ea mai putin.

datu compari Loganu cu pisik? chear si un pisik kel e mult mai superior decat Loganu.

 

Ma chinui enorm sa citesc cum scrii. :))

E foarte amuzant, pentru ca el nu isi da seama ce vrei sa ii demontrezi.

 

Te chinui degeaba sa scrii asa, pentru ca in final tot ca un analfabet va scrie!

 

P.S.: Sainz, daca vrei sa il inveti ceva, incepe cu liniutele si bastonasele.

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Buna repica :D da loganul era 1.6 axa came sport jante pe 17 borbet 225 cauciucu evacoare sport admisie sport soft etc etc batea la 130 cp !!!

 

Ai duso in 130 da cai doar din soft si evacoare? Nu te kred neam. Kiar si cu jante pa 17, tot nu face 130. Fi sincer :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

125 130 pe acolo batea ai uitat axa came buji soft (dim soft) admisie sport completa K&N de la pilot buji iridium Evacoare completa cap coada catalizator sport Serpisori sport etc doar ca imi era lene sa scriu in detaliat Edited by ALEX PAA
Link to comment
Share on other sites

si io care cand sa ma bag la somn am dat peste topicul asta

 

 

 

Mai pun un pahar de bere, ca s-asa maine nu plec cu masina. Deci nu vreau sa stau degeaba, neaparat trebuie sa mai bagati ceva informatii despre sunetul unei evacuari

Edited by cristi_vlh
Link to comment
Share on other sites

si io care cand sa ma bag la somn am dat peste topicul asta

 

 

 

Mai pun un pahar de bere, ca s-asa maine nu plec cu masina. Deci nu vreau sa stau degeaba, neaparat trebuie sa mai bagati ceva informatii despre sunetul unei evacuari(este sunetul evacoarei)

:D

Link to comment
Share on other sites

125 130 pe acolo batea ai uitat axa came buji soft (dim soft) admisie sport completa K&N de la pilot buji iridium Evacoare completa cap coada catalizator sport Serpisori sport etc doar ca imi era lene sa scriu in detaliat

 

Sa sti ca nui mare diferenta cu bujile da la dim soft sau cum in kiama. Am loat si eu pt Astra pa care am avuto mai demult si nu am simtit diferenta.

Si tot la dim soft mia fakut sherpishori; cre cam castigat nitel,da nu prea mult.

Numai kred pa toti tunarii de la noi; am zis ca urmatoare o fak in ungaria, makar. zau

Link to comment
Share on other sites

Cum zici tu, nu-i bai.

Sa nu intelegi ca era o corectura serioasa.

 

Am zis sa fie in ton cu intregul topic.

 

Deci ai castigat 11 cai din axa, 14 cai din soft, 3 din admisie, 2 din bujii, 4 din evacoare, 4 din serpisori (cate unul de caciula) si inca 7 din gentile pa 17?

Te-ai gandit ca poate avea si un "actipild" pe luneta. Un "Nike" aduce ceva putere masinii.

Link to comment
Share on other sites

977BEN, on 13 February 2012 - 23:51, said:

 

BEWARE! Astia voteaza!

 

 

BE si mai WARE! Votu' se mai masluieste da' ce te faci ca astia se si inmultesc si nu-i poti opri... Astia e coca de coca frate!

 

ok, puteti sa terminati dreaq cu remarcile astea de AUSCHWITZ!!

 

ok, omu' nu le are cu limba romana, ii place sa bage bani in masina lui, DE UNDE SI PANA UNDE VA VEDETI UNII DINTRE VOI, FIINTELE SUPERIOARE, SINGURELE DEMNE DE ANUMITE DREPTURI?!

 

nu ne mai suportam beiii cu atatea basini si harfe de superioritate! mai bine l-ati sfatui pe om "HOW NOT TO..." si "HOW TO...".

 

ON:

 

daca vrei sunet, scoate intermediara.

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.