Jump to content

Evacoare sport e36


ALEX PAA

Recommended Posts

Ai vorbit urat. Loganul ala nu-i de 1.4, e de 1.6. :ermm:

 

LOL :LMAO: :LMAO: :LMAO:

 

a da cu presupusu' sucks big time :LMAO: loganu' albastru e doar un logan de pe youtube, cu titlu' de exemplu. :frantics: n-are nici o treaba cu loganu' de care vorbeam eu.

 

alexpaa,

 

pune si tu niste poze cu finala de pe 320, sau filmulet.

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

Cel cu CUP il stiu se aude furmos asa se auzea si loganul meu tot ceva in genu dar pe bmw acum am dublu si se aude chear f frumos ... cu toba doar ca eu vream oarecum ceva mai tare dar e ok asa acum am evacoare cu 2 iesiri din inox pe pisi e ok

 

aceste cuvinte ne doare...ba da' toti astia generatia 4 tuning ati facut limba romana cu femeia de serviciu?

Link to comment
Share on other sites

max capitanul nostru si bedwap secretara. :goodjob:

 

ok, poti sa iti pastrezi opiniile personale cu privire la persoana mea (si nu la ideile pe care le expun) pentru tine?!! :thumbsup:

 

 

daca esti prea pretios ca sa te abtii, atunci baga-te in seama cand ai ceva de spus, de preferinta on topic.

Link to comment
Share on other sites

daca esti prea pretios ca sa te abtii, atunci baga-te in seama cand ai ceva de spus, de preferinta on topic.

Deosebitule, am dat un raspuns la postul precedent, daca te concentrezi un pic te prinzi ca respectivul a inceput offul. De ce nu te-ai legat prima data de el? :pardon:

Link to comment
Share on other sites

max, esti un baiat fain! sincer, apreciez ca nu te-ai inhaitat cu majoritatea, ci ai luat apararea tanarului. Esti un adevarat exemplu, bravo inca odata!

 

 

 

Baiat cu obrazul fin nu ciobani ca altii

Edited by ALEX PAA
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Pe langa faptul ca esti analfabet, mai esti si nesimtit. Ia hai evacOarea de pe forumul asta, recomand 4tuning, au acolo o rezervatie misto pentru d-astia ca tine.
Link to comment
Share on other sites

Baiat cu obrazul fin nu ciobani ca altii

Dupa ce ca esti analfabet din cale afara mai ai si tupeul sa faci membrii forumului ciobani dupa ce ei au fost draguti si ti-au tradus chinezismele.

Da o fuga pe 4t ca acolo sunt de breasla ta.

hasta la vista, baby

Link to comment
Share on other sites

Din pacate, el tot nu va invata sa scrie corect, mai ales sa si vorbeasca.

 

Propun deschiderea unui topic pentru educarea analfabetilor. Oricum s-au inmultit in ultima perioada, deci materie de lucru exista.

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.