Jump to content

Zgomot ambreaj


Recommended Posts

schimba kit-ul de ambreaj/volanta

am schimbat tot abreiajul acu 1 an am pus nou nout original..fi serios..huruie ceva..si tu imi spui schimba abreiajul dc nu mi`ai zis schimba masina?masina merge perfect schimba vitezele normal trage normal doar ca ceva huruie..ms,da ma lipsesc de de sfaturi din astea:)

Link to comment
Share on other sites

am schimbat tot abreiajul acu 1 an am pus nou nout original..fi serios..huruie ceva..si tu imi spui schimba abreiajul dc nu mi`ai zis schimba masina?masina merge perfect schimba vitezele normal trage normal doar ca ceva huruie..ms,da ma lipsesc de de sfaturi din astea:)

De unde sa ghicim noi ce hiuruie ? dute cu ea intr-un service , urc-o pe elevator si vei afla sigur ce huruie, daca trebuie schimbat din nou ambreiajul, este vina soferului nu a masinii ...... :popcorn:

 

Daca nu apeleaza la tanti ghicitoarea, te lamureste ea ce huruie cu siguranta

 

http://tb.ziareromania.ro/Dinarca---ghicitoarea-din-Barlad--in-asentiment-cu-guvernul-/116f0b179788dc7c7/240/0/1/70/Dinarca---ghicitoarea-din-Barlad--in-asentiment-cu-guvernul-.jpg

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

am schimbat tot abreiajul acu 1 an am pus nou nout original..fi serios..huruie ceva..si tu imi spui schimba abreiajul dc nu mi`ai zis schimba masina?masina merge perfect schimba vitezele normal trage normal doar ca ceva huruie..ms,da ma lipsesc de de sfaturi din astea:)

ma scuzi ca mi-am permis sa te inoportunez cu un sfat; greseala mea

succes cu volanta

Link to comment
Share on other sites

De unde sa ghicim noi ce hiuruie ? dute cu ea intr-un service , urc-o pe elevator si vei afla sigur ce huruie, daca trebuie schimbat din nou ambreiajul, este vina soferului nu a masinii ...... :popcorn:

 

Daca nu apeleaza la tanti ghicitoarea, te lamureste ea ce huruie cu siguranta

 

http://tb.ziareromania.ro/Dinarca---ghicitoarea-din-Barlad--in-asentiment-cu-guvernul-/116f0b179788dc7c7/240/0/1/70/Dinarca---ghicitoarea-din-Barlad--in-asentiment-cu-guvernul-.jpg

Nu esti amuzant amigo!:)am intrebat daca stie careva care e problema..poate a mai patit careva:)

Link to comment
Share on other sites

ma scuz, insa ce este cu avalansa asta de agitati pe bmwclub in ultima vreme ?

bai nu stiu,dar astia noi sunt putin cam ne....

 

probabil de la frigul de afara?

un comportament imputin,infect.Liviu as lua ban daca as spune tot ce as gandi.vii cu o intrebare,colegii doresc sa te ajute si tu taraneste il ataci.

 

 

P.S.va place ce frumos combat ideea nu persoana? :)))))))

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

bai nu stiu,dar astia noi sunt putin cam ne....

 

probabil de la frigul de afara?

un comportament imputin,infect.Liviu as lua ban daca as spune tot ce as gandi.vii cu o intrebare,colegii doresc sa te ajute si tu taraneste il ataci.

 

 

P.S.va place ce frumos combat ideea nu persoana? :)))))))

MA! Eu am intrebat daca stie careva care e problema.si el imi raspunde cu Schimba ambreiajul/volanta inteleg ca are magazin si ar vrea sa faca vanzari..da asta stiam si eu..e normal ca undeva de la volanta sau ambreiaj e problema..dar am intrebat poate a mai avut cineva problema..A sunat cumva.."am facut pana la o roata"..raspuns schimba amandoua rotile.intelegi unde bat?

Link to comment
Share on other sites

A sunat cumva.."am facut pana la o roata"..raspuns schimba amandoua rotile.intelegi unde bat?

nu.a sunat mai rau

 

ai spus ca huruie ambreajul.vroiai claudiu sa ghiceasca ca tu l-ai schimbat?vrei sa ghicim cum mergi tu cu masina?vrei sa ghicim ce ai schimbat tu la ambreaj.

 

pole are dreptate.nu prea meriti sfaturi.

Link to comment
Share on other sites

MA! Eu am intrebat daca stie careva care e problema.si el imi raspunde cu Schimba ambreiajul/volanta inteleg ca are magazin si ar vrea sa faca vanzari..da asta stiam si eu..e normal ca undeva de la volanta sau ambreiaj e problema..dar am intrebat poate a mai avut cineva problema..A sunat cumva.."am facut pana la o roata"..raspuns schimba amandoua rotile.intelegi unde bat?

 

 

Asta ti-ar fi spus-o oricine. Cu sau fara magazin.

 

Pe viitor, daca ai intrebari accepta orice raspuns chiar daca nu iti convine raspunsul. Este un forum...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.