Jump to content

Bmw E46 B 57 Gzd


scheletu_007

Recommended Posts

salut...pe aici pe forum sunt mai vechi...dar am zis ca a venit vremea sa prezint si eu masina: Bmw e46 an fabricatie 2000,ca optiuni nu are foarte multe....climatronic,trapa,4 geamuri electrice,......in timp masina a primit o suspensie sport reglabila odata cu mantarea ei am si coborat masina destul de mult...am montat faruri cu lupa si oem style,stopuri pe led...a mai primit prima data un set jante azev tip m pe 17 8.5j et 13,acum a primit un set de Bbs rc 090 pe 17 8j et 20 urmanda sa primeasca si niste distantiere de 7 mm pentru a ajunge dinou la et 13....ca se vede cam urat pe spate avand aripile roluite dupa jantele anterioare.....mai urmeaza sa primeasca bare rigidizare fata + spate...niste semnale smoked mai urmeaza si cam atata....sper sa ne vedem si la intalniri...dar cam greu cu programul de la serviciu....

post-3173-0-51644300-1330290712_thumb.jpg

post-3173-0-31946400-1330290871_thumb.jpg

post-3173-0-29572800-1330290885_thumb.jpg

post-3173-0-64569000-1330290914_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina, si modificata cu gust, stil "clean look". Imi place ca n-ai pus folie pe geamuri, o da mai bine asa la culoarea asta.

O sa fie cam stresant sa mergi cu ea asa trantita pe drumurile din Bucuresti, mai ales daca nu ai si alta masina de chinuit, dar cu putina atentie, rabdare si injuraturi de la loganistii grabiti, n-o sa ai probleme.

Sa o conduci sanatos!

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina, si modificata cu gust, stil "clean look". Imi place ca n-ai pus folie pe geamuri, o da mai bine asa la culoarea asta.

O sa fie cam stresant sa mergi cu ea asa trantita pe drumurile din Bucuresti, mai ales daca nu ai si alta masina de chinuit, dar cu putina atentie, rabdare si injuraturi de la loganistii grabiti, n-o sa ai probleme.

Sa o conduci sanatos!

 

Ms....pt bucuresti de zi cu zi mai am un matiz...itr-adevar merg mai incet ca inainte cu ea prin oras...pe cei cu logan si restul de grabiti nu ii bag in seama...daca vor sa astepte bine...daca nu drum bun.....referitor la folie nu sunt un adept al ei....

Link to comment
Share on other sites

Arata bine ! RC urile stau bine si pe e46 :hyper:

 

Ori o ridici putin pe spate ori o mai lasi pe fata :thumbsup:

 

pe fata nu am unde so o mai las...mai are max 5 cm pana e taras....in realitate se vede altfel decat in pozele facute cu rc-urile

 

Foarte frumoasa masina! Tot timpul mi-a placut E46-le NFL.Arata foarte bine lasata pe burta, iar jantele sunt destul de dragute.Bafta cu masina si la cat mai multi km fara probleme! :thumbsup:

 

ms......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.