Jump to content

My Black Beauty


Alexxxq

Recommended Posts

Bai omule..pai tu compari jantele la care se uita el cu astea? Astea sunt banale, ce vrea el e ceva special si de bun gust, ceva care sa te faca sa intorci capul dupa masina pe strada.

 

ai nota 2 .stai jos!

 

Sunt frumoase dar mi s-a pus pata momentan pe style95 si pe m3dream,dar am un prieten cu seria 5 care ar fi interesat

 

daca e interesat vezi ca jantele sunt originale bmw..nu facaturi!...mult mai rare decat style 95...

 

si eu pe e39 tot style95 am....astea de m5 le-am luat ptr mine dar sunt un model prea nou ptr e39... :thumbsup:

Edited by zeky
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

au ET-ul perfect pentru E90 ( ET24 ) , ET-ul stock pentru jantele OEM E90 este undeva intre 32 si 35 si aproape toti vor distantiere de 10-15mm ca sa ajunga undeva la ET20 , janta sa fie la linia aripilor

Ai mare dreptate,de aia mi-am pus distantiere pe jantele actuale

Link to comment
Share on other sites

Bai omule..pai tu compari jantele la care se uita el cu astea? Astea sunt banale, ce vrea el e ceva special si de bun gust, ceva care sa te faca sa intorci capul dupa masina pe strada.

 

A vorbit TUNER-ul din tine... cu niste jante de 2 bani pe masina, un aragaz la AC si PDC aftermarket cu gauri in bandou cu bormasina.

Mai bine te abtineai, ambele seturi de jante sunt superbe si dau f bine pe E90, plus ca iti garantez ca Style 95 o sa-i sparga aripa spate fara roluire si convergenta mult spre minus facuta, dar asa ne place noua sa comentam si sa ne dam experti.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alex, foarte frumoasa masina ta, sa o stapanesti sanatos!

 

Nu intelege gresit, style 95 sunt niste jante superbe, si eu am pe masina tot style 95...insa nu poti veni sa spui ca niste jante de m5 e60 originale sunt de 2 bani..cand nici habar nu ai de jante (nu fac referire la tine)

 

Ca unii prefera style 95, altii de m5 e60 e o chestie de gusturi si atat! Ambele seturi sunt superbe!

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

A vorbit TUNER-ul din tine... cu niste jante de 2 bani pe masina, un aragaz la AC si PDC aftermarket cu gauri in bandou cu bormasina.

Unde am zis eu ca jantele mele ar fi mai frumoase decat cele model M5? Sau ca masina mea e mai aratoasa decat a lui, sau ca a mea nu e banala?

Si cu ce te deranjeaza pe tine ca am un aragaz la AC sau PDC aftermarket?

Iar legat de "TUNER-ul din mine", sunt curios unde am scris eu ca mi-am tunat masina...de exemplu, tot ce am facut la masina, cand am prezentat pe forum am scris : un nou update. Din cate stiu update nu e tot una cu tuning...

Legat de jante,da. Pentru mine, jantele de M5 sunt banale fata de style 95. Nu am zis ca sunt urate, ci banale. Mai rar vezi style 95, daramite pe un e90.

 

LE: @Alexxxq Cu cat ma uit mai mult la poze, sunt tot mai curios cum vor arata la tine.

Edited by Kenbobo
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

style 95 ca model nu sunt chiar rare , aproape tot timpul exista 1 sau mai multe seturi la vanzare , style 95 pe E90 este alta poveste , personal nu am vazut in Romania nici un E90 in setupul asta

 

style 166 OEM M5 sunt incredibil de rare , eu am cautat modelul asta pentru mine din noiembrie 2012 pana cand am gasit altceva si am luat , problema cu style 166 este ca sunt un milion de replici la vanzare tot timpul , replici care nu au nici o legatura cu cele OEM originale

Link to comment
Share on other sites

Unde am zis eu ca jantele mele ar fi mai frumoase decat cele model M5? Sau ca masina mea e mai aratoasa decat a lui, sau ca a mea nu e banala?

Si cu ce te deranjeaza pe tine ca am un aragaz la AC sau PDC aftermarket?

Iar legat de "TUNER-ul din mine", sunt curios unde am scris eu ca mi-am tunat masina...de exemplu, tot ce am facut la masina, cand am prezentat pe forum am scris : un nou update. Din cate stiu update nu e tot una cu tuning...

Legat de jante,da. Pentru mine, jantele de M5 sunt banale fata de style 95. Nu am zis ca sunt urate, ci banale. Mai rar vezi style 95, daramite pe un e90.

 

LE: @Alexxxq Cu cat ma uit mai mult la poze, sunt tot mai curios cum vor arata la tine.

E normal ca toata lumea sa aibe pareri diferite,si eu abia astept sa le probez mai ales ca sunt si la mine in oras.

 

style 95 ca model nu sunt chiar rare , aproape tot timpul exista 1 sau mai multe seturi la vanzare , style 95 pe E90 este alta poveste , personal nu am vazut in Romania nici un E90 in setupul asta

 

style 166 OEM M5 sunt incredibil de rare , eu am cautat modelul asta pentru mine din noiembrie 2012 pana cand am gasit altceva si am luat , problema cu style 166 este ca sunt un milion de replici la vanzare tot timpul , replici care nu au nici o legatura cu cele OEM originale

+1 chiar nu am vazut pe la noi style 95 pe e90..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sau pentru senzatie maxima , E90 + style 128

 

http://www.abload.de/img/sternspeiche128neuzzsxf.jpg

 

http://www.treffbilder.de/images/03566516/img_2184ynn0.jpg

 

http://www.abload.de/img/dsc_0202-kopielop7p.jpg

SUPERBE!!! style 128 mi se par cele mai frumoase jante ever, +1 pt acero ca le are pe e60 :popcorn:

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.