Jump to content

vand/schimb BMW E46 ///M CLUBSPORT


gabi41ubi

Recommended Posts

PAKET M CLUBSPORT

 

NAVIGATIE (INCLUSIV ROMANIA)

 

COMENZI PE VOLAN

 

INCALZIRE IN SCAUNE

 

JANTE BBS CH 18

CAUCIUCURI MICHELIN PILOT SPORT NOI 245/35/18

 

JANTE ALIAJ ORIGINALE BMW 16

CAUCIUCURI DE IARNA

 

TAPITERIE PIELE+ALCANTARA

 

SCAUNE SPORT RECARO(sustinere laterala pe viraje)

 

PARBRIZ HELIOMAT

 

AUTO ABSOLUT IMPECABIL,ACCEPT TEST

 

BI-XENON

 

PERDELUTA ELECTRICA SPATE

 

OGLINZI M3 (originale)

 

STOPURI PE LED (originale)

 

BARA STABILIZATOARE

 

VARIANTE AUTO

 

PRET 8300 DE EURO

 

POZE

post-24627-0-31359900-1331044851_thumb.jpg

post-24627-0-35071900-1331045174_thumb.jpg

post-24627-0-15976000-1331045187_thumb.jpg

post-24627-0-56421300-1331045197_thumb.jpg

post-24627-0-59581600-1331045214_thumb.jpg

post-24627-0-28759200-1331045244_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

De principiu as fi interesat dar astept ceva poze si poate te-ai gandit la o diferenta.

 

0744702246 este numarul meu de telefon in cazul in care vrei sa vorbim.

 

Mersi

 

Ok normal ca m-am gandit la o diferenta, dar spune-mi tu intai cam cat ai vrea. si daca e trecem si la poze....

Link to comment
Share on other sites

Ok normal ca m-am gandit la o diferenta, dar spune-mi tu intai cam cat ai vrea. si daca e trecem si la poze....

 

Pai eu sa-ti spun cat vreau? Tu ai venit cu o propunere. Spune-mi la cat te-ai gandit si iti spun eu daca imi convine. Eu nici nu stiu exact despre ce masina vorbim dar ce stiu sigur este ca pe piata sunt in jur de 6000 si ceva. Pai fara poze nu am cum sa-mi fac o idee de masina ta. Pe autovit cea mai iefina este 4950 din 2003

Link to comment
Share on other sites

Masina mea in nici un caz nu face 6000 , daca e sa o vand cash fara 7000 nici nu ma gandesc ..mai bine ii dau foc.

Bun uite diseara o sa postez niste poze , masina e super ok , super intretinuta , oferta mea e de 1000 euro pe langa masina mea

Link to comment
Share on other sites

Masina mea in nici un caz nu face 6000 , daca e sa o vand cash fara 7000 nici nu ma gandesc ..mai bine ii dau foc.

Bun uite diseara o sa postez niste poze , masina e super ok , super intretinuta , oferta mea e de 1000 euro pe langa masina mea

 

Pe diferenta asta nici nu ma gandesc pentru ca mie o sa imi stea masina ta in multi bani. Ideea era sa imi stea masina ta in bani incat sa pot sa o dau repede. Nu vreau neaparat sa ma scap de masina pentru ca este impecabila, vreau sa-mi iau ceva mai nou.

Link to comment
Share on other sites

O sa ai un soc cand o pui pe Autovit... :D

[/

Stiu bine ce e pe autovit, samsari care vand ciurucuri dar, asa e daca vede cineva o masina la un pret mic toate masinile la fel trebuie sa costa ca aia , nu mai tine nimeni cont de optiuni nr de km si de cum a fost intretinuta masina.

 

Pe diferenta asta nici nu ma gandesc pentru ca mie o sa imi stea masina ta in multi bani. Ideea era sa imi stea masina ta in bani incat sa pot sa o dau repede. Nu vreau neaparat sa ma scap de masina pentru ca este impecabila, vreau sa-mi iau ceva mai nou.

Nici eu nu am vreun motiv sa o dau (defectiuni sau defecte ascunse) pur si simplu vreau un BMW pe benzina de fapt asa am facut cu toate masinile ..le-am schimbat de le-au luat dracii....

PS Frumoasa masina ta ...spor la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Pai trebuie sa ne adaptam pietei din Romania pentru ca aici incercam sa vindem masinile. Numai asa de curios te-ai uitat cat e masina mea pe mobile http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=157226510&lang=de&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.modelDescription=clubsport&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1

 

Nici eu nu am vreun motiv sa o dau (defectiuni sau defecte ascunse) pur si simplu vreau un BMW pe benzina de fapt asa am facut cu toate masinile ..le-am schimbat de le-au luat dracii....

PS Frumoasa masina ta ...spor la vanzare

 

 

Mersi.

Nu cred ca esti singurul care schimbi masinile. Nu cred ca vrei sa sti in ce bani imi sta mie masina.

Spor si tie la vanzare

 

Pretul e foarte bun , pe autovit nu stie nici dracu de M Clubsport.

Intradevar dar sunt convins ca si pe forum sunt multi care nu stiu ce inseamna clubsport

Link to comment
Share on other sites

O sa ai un soc cand o pui pe Autovit... :D

stai linistit,pe autovit sunt numai darmaturi ce sunt sub 7000 de euro ,eu am cautat masina in toamna anului trecut si am vazut f multe masini si 90% din ele darmate sau aratau binisor si fara optiuni si cand suni proprietarii iti spun k masinile sunt impecabile,dar la fatza locului lucrurile stau total invers,vorbesc din fapte,lucrurile astea le-am patit,am fost de la ct la tm pt o masina "impecabila" si era cotetz si nu mai spun de n drumuri la bucuresti pt a vedea niste cotetzuri "impecabile". asa k nu mai faceti comparatii intre ce gasiti pe autovit si o masina intretinuta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.