Jump to content

BMW X3 CLUJ


vladi_d

Recommended Posts

http://www.autovit.ro/bmw-x3-C22120312.html

 

salut! sunt interesat de masina aceasta dar am niste dubii in privinta ei: proprietara sustine ca masina a fost adusa din germanaia acum 2 luni si ca masina are in mom de fata 127.000 km,dar intr-una din poze(unde e fotografiat volanul) am impresia ca vad 247.000km..

ce sfaturi imi dati?cunoaste cineva masina sau proprietarul masini? (eventual o persoana din cluj daca ma poate ajuta cu mai multe detalii)

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

@vladi_d, masina este a unui samsar din cluj, si da pe bord chiar sunt 247k...deci mai bine treci la "next" !

 

Daca te uiti mai atent pe autovit,sunt 'nspe mii de bmw`uri pozate la acel mall din cluj,in fata acelor geamuri...

Edited by junioralex
Link to comment
Share on other sites

Mai e si versiunea dinainte de facelift... Si atunci aveau 150 de cai si nu 177...

Chiar si cea cu FL initial a avut doar 150 de cai.

 

Ce magarie, cum se vad kilometrii parcursi...Puscarieeeeee...

 

 

da stiu! am intrebat-o si eu pe proprietara dar era foarte in ceata cu tot.. dar am mers pe ideea ca e femeie..si nu toate femeile se pricep

Link to comment
Share on other sites

@vladi_d, masina este a unui samsar din cluj, si da pe bord chiar sunt 247k...deci mai bine treci la "next" !

 

Daca te uiti mai atent pe autovit,sunt 'nspe mii de bmw`uri pozate la acel mall din cluj,in fata acelor geamuri...

 

 

am vazut ca multe poze de pe autovit sunt facute acolo

probabil au si un fotograf care le aranjeaza sa arate cat mai bine

Link to comment
Share on other sites

Ma baieti, e plina tara asta de hoti... Asta e copil mic pe langa ce fac altii.

 

Greseala e a celor ce-si cumpara masini din Romania fara sa cunoasca exact istoricul lor.

da,dar macar ne aducem si noi aportul in ceea ce ii priveste pe mizerabilii astia si le mai "scadem" nitel din profit. :laugh:

considera asta,un fel de ultima si singura noastra reduta impotriva celora ca el,cu atat mai mult cu cat acum putem sa facem macar atat.ca pana nu de mult,astia de pe autovit,au dezvoltat,prin lipsa lor de interes in ceea ce priveste veridicitatea-cel putin de bun simt- a anunturilor postate,o adevarata pepiniera pt genul asta de "vanzatori" :hairy:

Link to comment
Share on other sites

Oameni buni. Mult mai mare rau le-am face daca nu am cumpara masini de aici. Ii bagam in faliment in felul asta si poate se apuca si ei de o munca cinstita si eventual se scapa si sa plateasca, inevitabil, impozite, asa cum fac oamenii normali din tara asta sau altele din Europa.
Link to comment
Share on other sites

Un politist bun de la economic + un procuror priceput ar face treaba buna, sigur s-ar strange destule dovezi pentru un dosar bine instrumentat. Daca ar fi si vointa...

 

Cred ca s-ar inchide o intreaga filiala. Si nu numai in Cluj.

Edited by ktL745
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.