Jump to content

Amortizoare Sport OEM + CD player BMW Business


Recommended Posts

Vand 4 amortizoare sport OEM pentru 320d. In principu se potrivesc la 318,320. Provin de la 320d (150cp) + cadou un bilt.antiruliu in stare perfecta. Arcurile sunt undeva dar trebuie sa le caut. Daca gasesc le dau inclus in pretul asta.

 

Part number: 3131 2282459 02

Pretul este 135 euro foarte usor discutabil.

 

http://img856.imageshack.us/img856/8669/p3110003m.jpg

 

 

 

BMW Business CD RDS

Part number: 6512 6939660 01

Pretul este 130 euro foarte usor discutabil

 

http://img545.imageshack.us/img545/9092/p3110006u.jpg

 

 

0726 56 66 00

Link to comment
Share on other sites

Vand 4 amortizoare sport OEM pentru 320d. In principu se potrivesc la 318,320. Provin de la 320d (150cp) + cadou un bilt.antiruliu in stare perfecta. Arcurile sunt undeva dar trebuie sa le caut. Daca gasesc le dau inclus in pretul asta.

 

Part number: 3131 2282459 02

Pretul este 135 euro foarte usor discutabil.

 

http://img856.imageshack.us/img856/8669/p3110003m.jpg

 

 

 

BMW Business CD RDS

Part number: 6512 6939660 01

Pretul este 130 euro foarte usor discutabil

 

http://img545.imageshack.us/img545/9092/p3110006u.jpg

 

 

0726 56 66 00

ofer 65 euro..

Link to comment
Share on other sites

Am gasit si arcurile. deci amortizoarele + arcuri 135 euro usor discutabil.

Sunt in stare impecabile.

 

Pentru CD Player mai dau si parte de jos consola cu sertar (cu capac) cu scrumiera. Tin sa precizez ca este pentru e46 fara Navi. Eu am pus 2din si a trebuit sa schimb consola ca sa mut clima jos si mi-a ramas consola veche.

Edited by ikiy
Link to comment
Share on other sites

Am gasit si arcurile. deci amortizoarele + arcuri 135 euro usor discutabil.

Sunt in stare impecabile.

 

Pentru CD Player mai dau si parte de jos consola cu sertar (cu capac) cu scrumiera. Tin sa precizez ca este pentru e46 fara Navi. Eu am pus 2din si a trebuit sa schimb consola ca sa mut clima jos si mi-a ramas consola veche.

il trimiti la brasov pentru 300 cu plata la mine?

Link to comment
Share on other sites

- mai bine sa ne spune cineva care se pricepe la asta ca nu sunt mechanic, dupa parera mea se potrivesc.

nu au absolut nici o problema. Daca au probleme, iti dau bani innapoi sa donez la cine are nevoie in forum.

120 euro ultimul pret amortizoarele + arcurile

 

 

- 100 euro ultimul pret pentru cd player.

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

il trimiti la brasov pentru 300 cu plata la mine?

 

 

Nu multumesc.

Am / am avut o oferta mai buna de la Razz si nu am vrut.

 

Parca asteptam niste poze...

 

 

Scuze, ce poze asteptai ca nu mai stiu ... :)

Link to comment
Share on other sites

amortizoarele si arcurile sunt de mtech2 sau ce inseamna sport oem ?

 

Salut,

Asta este part number-ul pentru stanga - 31312282459

si asta este part number-ul pentru dreapta - 31312282460

 

Iar in google apare left front sport shock sau right front sport shock, arcurile + amortizoarele nu au fost schimbate sau umblate.

Masina era mai lasata decat una normala. Imi cer scuze daca am indrumat gresit pe cineva.

 

 

Atasez o poza cu jante pe 19 , poza este inainte sa schimb cu suspensie reglabila.

 

http://img641.imageshack.us/img641/940/dscn20821111.jpg

 

Salut,

 

Este cumva cd-playerul care citeste mp3?

 

Salut, nu citeste mp3.

 

- Multumesc Briz

Link to comment
Share on other sites

arcurile sunt de la aceleasi amortizoare si nu de la alte pachete/firme ? mi se pare prea joasa pentru partnumberele alea....

 

o poza cu alte jante mai mici pe aceeasi suspensie nu ai ?

cati km are masina de pe care s-au dat jos si in ce stare sunt ?

 

arcurile le dai separat ?

Edited by robytza
Link to comment
Share on other sites

Masina am vandut o acum 10 zile si nu am nici o poza (am dat format si s-au dus ....), poza asta am gasit in tlf si mai am alte poze care mi se pare ca se gasesc intr-un alt topic de al meu in momentul cand am scos o la vanzare.

 

Arcurile sunt originale si le am schimbat odata cu suspensie reglabila. Masina a avut 206,000km.

Jantele erau pe 19 cu 215-35-19 si 255-30-19

Returnez bani daca sunt crapate, sudate...etc mai mult de atat nu stiu ce sa spun :)

 

Acum am vazut intrebare, deocamdata nu vreau sa dau separat, apoi e mare chin ...

Daca apare cineva care vrea doar amortizoarele atunci sigur :)

Edited by ikiy
Link to comment
Share on other sites

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

topicul se inchide pt 7 zile... iar poti considera asta ca un avertisment...

 

sanctiunile urmeaza mai tarziu, daca nu te conformezi regulilor si regulamentului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.