Jump to content

cumpar subwoofer auto


Recommended Posts

Ampliful are vreo 150w sinus, diful e de 1200w maxim.

Pret de pret.

Poze, cand o sa am timp de asa ceva.

 

Daca erai mai de-aproape era excelent.

 

pai cam da...dar pune oricum sa vedem despre ce e vorba...cand ai timp!

Link to comment
Share on other sites

Hai ca o sa pun.

"Sculele" sunt cumparate de mine de noi si le am montate pe X3. Bine, subwooferul cu incinta se poate da jos din masina si e facut compact, eficient din punct de vedere acustic, bine acordat si cu o forma a incintei putin inclinata ca sa se aseze bine in orice portbagaj fara sa ocupe prea mult loc.

Link to comment
Share on other sites

Subwoofer Auto DIRECTED SX 15' 38 CM:

* 600W, 1200W putere maxima

* 16 mm Xmax (excursie pe o direcţie)

* Sunt optimizate pentru incinte mici, inchise

* Sistemul de reglaj al poziţiei permite diferite moduri de aşezare ale difuzorului

* Şasiul este din aluminu turnat

* Burduful ventilat ofera racire forţata pentru bobina de 6 cm

* Suspensiile din cauciuc nitril-butil permit o excursie mai mare la frecvenţe mici

* Membrana din polipropilena este ultra-rigida

* Carcasa din cauciuc turnat protejeaza ansamblul motor

* Terminalele pentru difuzor sunt placate cu nichel

Pretul negociabil

 

uite si poza pentru el

post-26714-0-95460900-1331929419_thumb.jpg

Edited by Alex_Sme
Link to comment
Share on other sites

mai vreau oferte!!!...nu mai are nimeni subwoofer de vanzare????? :D

 

 

Salut am eu o statie si un subwoofer folosite o luna de zile

Statie e blaupunkt 400w rms si subwoofer-ul e tot de 400w rms da nu stiu sa iti spun marca pentru ca nu scrie nimic pe el..

E adus din Germania subwoofer-ul,are diametrul de 15"(30-35 cm) se aud foarte bine :D

Pret-ul este de 450 de lei negociabil!!!!!

Le vand pentru ca mi-am cumparat alta statie si alt subwoofer si am blocat banii si acum am nevoie de bani si daia le dau si asa ieftin!!

dak esti interesat ma gasesti la 0769858104 ;)

Link to comment
Share on other sites

Cumpar subwoofer auto la pret bun! Astept oferte cu pret si imagini!

 

Subwoofer 100 lei

 

salut daca iti convine asta ... a fost primu meu sub pe bmw , a fost rebobinat cand l-am cumparat si iau sarit ochii la semafor cand am vrut sa imrpesionez :p am fost si l-am rebobinat iar la un batranel cica "PRO" dar nu a facuto cum trebuie , pe masina mea sau in casa se aude bine e rebobinat safe la 100 W RMS nu ma pot gandi decat la 1 lucru ca a folosit lita prea groasa , cand l-am pus pe 1 dacie 1310 se auzea cu ceva in pluz un carait , pe un logan la fel , pe bmw la mine unde e bateria aproape si are amplificator puternic se aude perfect , in casa la fel ... asa ca nu-ti pot garanta de calitatea sunetului dar incinta MAC Audio e buna o poti folosi cu alt sub de max 300 W RMS .

 

acum tu decizi ... sa nu platesti curierul mai mult decat face subul :p eu il tin pt casa

Link to comment
Share on other sites

5. Daca initiatorului topicului (de vanzare sau cumparare) i se adreseaza o intrebare si acesta nu raspunde la ea in maxim 7 zile, se considera ca nu-l mai intereseaza subiectul si atunci topicul va fi inchis. Topicurile de vanzare in care nu s-a mai postat nimic timp 15 zile calendaristice vor putea fi inchise. In acest caz, daca mai este interesat de topic, initiatorul poate trimite un PM unui moderator pentru redeschiderea topicului.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.