Jump to content

my bmw 535d


lexius

Recommended Posts

ai zis de patrusutecincizecisiopt de ori poanta asta cu viteza Alexe. Poate data viitoare o sa rada cineva, nu? :thumbsup:

 

 

 

Lexius, desi eu am fost cu tine, felul in care insisti sa scrii si faptul ca nu-ti prezinti pe bune masina ma face sa cred ca astia au dreptate. Imi pare rau, si eu am avut masina din asta si te-as fi putut ajuta cu niste sfaturi. Dar am ajuns sa nu te cred si e numai vina ta. Uite, nici restaurant nu cred ca ai, ca io si cu Pole am fi venit sa halim o tochitura. Io de ciuperci.

Edited by Similea
Link to comment
Share on other sites

ai zis de patrusutecincizecisiopt de ori poanta asta cu viteza Alexe. Poate data viitoare o sa rada cineva, nu? :thumbsup:

 

 

daca citesti ultimele 3-4 pagini vezi de ce spun asta S.hai ca esti baiat destept si stiu ca poti citii 3 pagini in urma

 

sincer nu stiu unde ai scris tu ceva legat de asta...in plus imi place sa fiu original ;)

welcome back

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

daca citesti ultimele 3-4 pagini vezi de ce spun asta S.hai ca esti baiat destept si stiu ca poti citii 3 pagini in urma

 

sincer nu stiu unde ai scris tu ceva legat de asta...in plus imi place sa fiu original ;)

welcome back

pai sa stii ca ma bate gandul sal schimb cu negru si imi da 700 si apoi il schimb cu ala rosu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.