Jump to content

my bmw 535d


lexius

Recommended Posts

cum ti-am spus mai sus....la bmw sistemul de go up and down este diferit fata de mercedes....deschide portbagajul dupa ce scoti tot din el,inclusiv roata de rezerva fa-i o poza

pe poza iti voi bifa ce trebuie sa infiletezi sa ridici masina.

 

uite cum ai ridicat-o eu pe a mea:

http://i758.photobucket.com/albums/xx225/all3ex_wly/vand-caroserie-EgLro7.jpg

da cine tio dat cu bolovan in parbriz

Link to comment
Share on other sites

am luat o ciaora la 265 km/h si mi-a spart geamul.....incerc ceva de la gealan pe viitor....facute sa reziste sa reziste sa reziste Q-fort =))

 

tu fa poza ca de restul ma ocup eu.

:)))))) hahahahahahahahah 265km/ora cu caracia aia,, cred ca abia prinzi 165,, aoleu domle cred ca ai probleme serioase,, 265km/h abia merg cu cls 63amg preparat brabus si tu vrei a mere cu barcutza aia :))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

:)))))) hahahahahahahahah 265km/ora cu caracia aia,, cred ca abia prinzi 165,, aoleu domle cred ca ai probleme serioase,, 265km/h abia merg cu cls 63amg preparat brabus si tu vrei a mere cu barcutza aia :))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Ai si dinala? :rolleyes:

 

Mda greu prinde 265km/h un cls 63amg preparat brabus. De prins prinde. Dar greu... O fi din cauza rulotei ramase in carlig...

Link to comment
Share on other sites

Ai si dinala? :rolleyes:

 

Mda greu prinde 265km/h un cls 63amg preparat brabus. De prins prinde. Dar greu... O fi din cauza rulotei ramase in carlig...

:LMAO:

Bala, ai grija cu offtopic-ul. :laugh:

 

Cum sa nu-l iubesti pe lex? :heart:

Edited by costty
Link to comment
Share on other sites

Ai si dinala? :rolleyes:

 

Mda greu prinde 265km/h un cls 63amg preparat brabus. De prins prinde. Dar greu... O fi din cauza rulotei ramase in carlig...

as vrea eu sal am dar nui al meu,,, aoleu numai zboara pe linga mine degeaba are asta 272 d cp

Link to comment
Share on other sites

:)))))) hahahahahahahahah 265km/ora cu caracia aia,, cred ca abia prinzi 165,, aoleu domle cred ca ai probleme serioase,, 265km/h abia merg cu cls 63amg preparat brabus si tu vrei a mere cu barcutza aia :))))))))))))))))))))))))))))))))

cand am schimbat ultima data licidul de frana i-am scos limitarea de 250.acum cu mana pe inima pot spune ca pana la 250 trage liniar,dupa care usor usor urca spre 280,dar asta cand sunt eu singur in masina.si roti pe 15 neaparat.cu astea pe 17 nu sare de 295.

Link to comment
Share on other sites

cand am schimbat ultima data licidul de frana i-am scos limitarea de 250.acum cu mana pe inima pot spune ca pana la 250 trage liniar,dupa care usor usor urca spre 280,dar asta cand sunt eu singur in masina.si roti pe 15 neaparat.cu astea pe 17 nu sare de 295.

dute mai veziti de buletin tu ai luato rau rasna sa meri cu aia 290,, cred ca te uiti la prea multe filme,,,la cum arata cred ca o folosesti doar la offroad

Link to comment
Share on other sites

dute mai veziti de buletin tu ai luato rau rasna sa meri cu aia 290,, cred ca te uiti la prea multe filme,,,la cum arata cred ca o folosesti doar la offroad

lexius forta grvitationala si elronul de la lonjeroane au fost calculate pentru viteze mult mai mari....ce viteze am mentionat eu aici sunt doar din romania.atat mi-au permis drumurile.....in schimb in afara...undeva pe drumuri nebanuite vitezele depasesc un veyron pe butuci.

 

 

P.S. initial cerusem deschiderea topicului sa te injur,dar ma gandesc ca soarta e deja prea aspra cu tine...apropo cine a facut glume cu tine si ti-a inversat tasetele ?imi place sa cred ca nu le gasesti de scrii in stilul TARZAN

 

 

edit pentru greseli...se pare ca se ia boala asta.

Edited by Alex_wly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

daca e un singur user care il crede ca are biturbo,n aveti voie sa l inchideti

 

io il cred pe lexius,bre

de parca ma intere pe mine ce cred ei ca am sau nu am,,,, eu am intrat pe forum pentru niste sfaturi ca am avut necazurile alea cu ea,,, dar din pacate nu am gasit nik folositor inafara de gramatica,,, mecanici mai putini

 

Deci?

Iti vor inchide topicul. Treaba ta. :msn-cry:

inchidal ca oricum nu am gasit nik folositor

daca nu e nimeni in stare sami zica cum o pot inaltza putin apoi ce sa mai intreb?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.